Disney i Marvel promują transpłciowe dziecko

Opublikowano: 12.12.2019 | Kategorie: Media, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1692

Nowa popularna telewizja streamingowa Disney+ wyprodukowała z Marvelem serial dokumentalny o nazwie „Hero Project”, zawierający odcinek przedstawiający 12-letniego transseksualnego chłopca o imieniu Rebeka.

Każda część serialu skupia się na osiągnięciach młodego człowieka, w którym wręcza mu się komiks ilustrujący jego „bezinteresowne akty odwagi i życzliwości”.

W odcinku „Hero Project” zatytułowanym „Mighty Rebekah” młody chłopiec z New Jersey, który zaczął identyfikować się jako dziewczynka w wieku ośmiu lat, wyjaśnia jak zaczął działać. Serial skupia się na Rebece Bruesehoff i jego matce Jamie, która wspiera przemianę i aktywizm Rebeki. Ojciec Rebeki, który jest chrześcijańskim pastorem, także wspiera przemianę dziecka z chłopca w dziewczynkę.

Po tym, jak grupa Garden State Equality rozpoczęła kampanię na rzecz stanowych wytycznych dotyczących transpłciowych dzieci w szkołach publicznych, dziesięcioletnia Rebeka wzięła udział i przemawiała na swoim pierwszym wiecu. „To było trochę denerwujące, ponieważ pierwszy raz przemawiałam” – wyjaśniła.

„Holy Moly. Była po prostu naturalna” – powiedziała Jamie, matka Rebeki. „Wszyscy ci ludzie byli pod wrażeniem jej odwagi i jasności słów „Oto kim jestem i zasłużyłam na bezpieczną szkołę”. Nagle ludzie zaczęli się troszczyć i chcieli jej wysłuchać. „Chcieli usłyszeć, co mam do powiedzenia o tym, kim jestem” – dodała Rebeka.

Rebeka była zszokowana, że została wybrana na „bohatera Marvela”. „To naprawdę zaskakujące i fajne. Ale uważam również, że bardzo ważne jest pojawienie się transpłciowego dziecka w jednym z odcinków, ponieważ jest to naprawdę pomocne dla dzieci, które przechodzą transformację, aby wiedziały, że nie są same i że inni ludzie o nie walczą”.

Kontynuując, Rebeka wyjaśniła także, że zdecydowała się na zmianę płci dzięki słynnej transpłciowej nastolatce Jazz Jennings. „Inspiruje mnie, jest wzorem dla takich dzieci jak ja, aby pomóc im zmienić się i przejść to”.

W powyższym filmie Jamie opisuje, w jaki sposób przedstawiła ideę transpłciowości swojemu ośmioletniemu chłopcu.

Autorstwo: Kelen McBreen
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dandi1981 13.12.2019 12:30

    Poprostu komercja im bardziej buzliwy temat tym lepiej sie sprzeda.
    Ale tez pokazuje problem to kak by czuc sie chlopcem w ciele dziewczynki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.