Kanały RSS

Liczba wyświetleń: 7292

Chcesz być na bieżąco z nowościami na naszym portalu? Zasubskrybuj któryś z kanałów RSS!

NIE POLEGAJ NA “FACEBOOKU”!

Mamy około 18 000 użytkowników obserwujących nasz profil na “Facebooku, ale tylko 10% (ok. 1800) z nich otrzymuje automatyczne powiadomienia “Facebooka” o nowych wpisach na naszym portalu. To dlatego, że “Facebook” mocno ograniczył zasięgi i filtruje informacje, o jakich możesz się dowiedzieć! Dlatego zachęcam do zasubskrybowania jednego z naszych kanałówka RSS.

WSZYSTKIE NOWOŚCI PORTALU “WOLNE MEDIA”

https://wolnemedia.net/feed/

AUDYCJE I PODCASTY

https://wolnemedia.net/category/audycje/feed/

PUBLICYSTYKA (BEZ WIADOMOŚCI)

https://wolnemedia.net/category/publicystyka/feed/

PUBLIKACJE WŁASNE “WOLNYCH MEDIÓW”

https://wolnemedia.net/category/publikacje-wm/feed/

WYBRANA KATEGORIA

Chcesz subskrybować np. tylko jedną kategorię? Wejdź na linka do niej i dopisz na końcu adresu internetowego końcówkę /feed/ według poniższego wzorca):

https://wolnemedia.net/category/NAZWA-KATEGORII/feed/

Przykładowy link do kategorii z komiksami:

https://wolnemedia.net/category/komiksy/feed/

Niestety, z powodów błędów WordPressa niektóre kategorie nie działają. Nie wiadomo dlaczego. Nie działają kategorie: Kultura, Nauka, Podróże i turystyka, Wiadomości z kraju, Wiadomości ze świata, Wiadomości z wszechświata.

WYBRANY TAG

Wybrany tag (wejdź na kategorię i dopisz na końcu adresu /feed/ według poniższego wzorca):

https://wolnemedia.net/tag/NAZWA-TAGU/feed/

WSZYSTKIE KOMENTARZE

https://wolnemedia.net/comments/feed/

KOMENTARZE Z JEDNEGO ARTYKUŁU

Kliknij w link “RSS komentarzy” widoczny między tytułem artykułu a jego treścią, lub dopisz końcówkę /feed/ na końcu adresu internetowego artykułu według poniższego wzoru:

https://wolnemedia.net/ADRES-ARTYKUŁU/feed/

INTERNATIONAL

English: https://wolnemedia.net/tag/english/feed/

Русский язык: https://wolnemedia.net/tag/russkij-jazyk/feed/

KANAŁ RSS NIE DZIAŁA?

Do czytania kanałów RSS potrzebna może być wtyczka RSS do danej przeglądarki. Polecamy zainstalowanie wtyczki Feedbro do Firefoxa i Chrome. Istnieją też osobne programy – czytniki RSS niezależne od przeglądarek internetowych.

Jeśli po wpisaniu kanału RSS w przeglądarce nie pojawia się automatycznie kanał RSS do dodania, dopisz ręcznie wybrany adres RSS w Twoim czytniku RSS lub we wtyczce RSS do przeglądarki. Zauważono, że najnowszy FireFox ma z tym problemu (jedne kategorie czyta bezproblemowo, w innych wyświetla pustą stronę, ale czytniki RSS czytają nowości bezproblemowo).

ZGODA NA ROZPOWSZECHNIANIE LINKÓW

W związku z próbami Unii Europejskiej związanych z wprowadzeniem cenzurowania linków do stron internetowych, informujemy, że portal WolneMedia.net WYRAŻA ZGODĘ na rozpowszechnianie linków z krótkimi opisami i nie będzie nikogo z tego powodu ścigać! Uważamy, że pomysł by każdy użytkownik i strona na której publikuje linki, musi mieć zawartą umowę ze stroną źródłową, za idiotyczny i naruszający prawa człowieka i Konstytucję RP do pozyskiwania i rozpowszechniania informacji, a także prawo do do swobody artystycznej (np. tworzenie memów) i legalnego cytowania.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ