Kanały RSS

Chcesz być na bieżąco z nowościami na naszym portalu? Zasubskrybuj któryś z kanałów RSS!

NIE POLEGAJ NA “FACEBOOKU”!

Mamy około 24 000 użytkowników obserwujących nasz profil na “Facebooku, ale tylko 5% z nich otrzymuje automatyczne powiadomienia „Facebooka” o nowych wpisach na naszym portalu. To dlatego, że „Facebook” blokuje naszą widoczność i informacje o naszych wpisach! Dlatego zachęcamy do zasubskrybowania jednego z naszych kanałów RSS.

WSZYSTKIE NOWOŚCI PORTALU “WOLNE MEDIA”

https://wolnemedia.net/rss/

AUDYCJE I PODCASTY

https://wolnemedia.net/category/audycje/rss/

PUBLICYSTYKA (BEZ WIADOMOŚCI)

https://wolnemedia.net/category/publicystyka/rss/

TYLKO WIADOMOŚCI

https://wolnemedia.net/kategoria/wiadomosci/rss/

PUBLIKACJE WŁASNE “WOLNYCH MEDIÓW”

https://wolnemedia.net/category/publikacje-wm/rss/

WYBRANA KATEGORIA

Chcesz subskrybować np. tylko jedną kategorię? Wejdź na linka do niej i dopisz na końcu adresu internetowego końcówkę /feed/ według poniższego wzorca):

https://wolnemedia.net/kategoria/NAZWA-KATEGORII/rss/

Przykładowy link do kategorii z komiksami:

https://wolnemedia.net/kategoria/komiksy/rss/

Niestety, z powodów błędów WordPressa niektóre kategorie nie działają. Nie wiadomo dlaczego. Nie działają kategorie: Kultura, Nauka, Podróże i turystyka, Wiadomości z kraju, Wiadomości ze świata, Wiadomości z wszechświata.

WYBRANY TAG

Wybrany tag (wejdź na kategorię i dopisz na końcu adresu /feed/ według poniższego wzorca):

https://wolnemedia.net/tag/NAZWA-TAGU/rss/

WSZYSTKIE KOMENTARZE

https://wolnemedia.net/comments/rss/

KOMENTARZE Z JEDNEGO ARTYKUŁU

Kliknij w link “RSS komentarzy” widoczny między tytułem artykułu a jego treścią, lub dopisz końcówkę /feed/ na końcu adresu internetowego artykułu według poniższego wzoru:

https://wolnemedia.net/ADRES-ARTYKUŁU/rss/

WPISY W JĘZYKU ANGIELSKIM

https://wolnemedia.net/tag/english/rss/

KANAŁ RSS NIE DZIAŁA?

Do czytania kanałów RSS potrzebna może być wtyczka RSS do danej przeglądarki. Polecamy zainstalowanie wtyczki Feedbro do Firefoxa i Chrome. Istnieją też osobne programy – czytniki RSS niezależne od przeglądarek internetowych.

Jeśli po wpisaniu kanału RSS w przeglądarce nie pojawia się automatycznie kanał RSS do dodania, dopisz ręcznie wybrany adres RSS w Twoim czytniku RSS lub we wtyczce RSS do przeglądarki. Zauważono, że najnowszy FireFox ma z tym problemu (jedne kategorie czyta bezproblemowo, w innych wyświetla pustą stronę, ale czytniki RSS czytają nowości bezproblemowo).

ZGODA NA ROZPOWSZECHNIANIE LINKÓW

W związku z próbami Unii Europejskiej związanych z wprowadzeniem cenzurowania linków do stron internetowych, informujemy, że portal WolneMedia.net WYRAŻA ZGODĘ na rozpowszechnianie linków z krótkimi opisami i nie będzie nikogo z tego powodu ścigać! Uważamy, że pomysł by każdy użytkownik i strona na której publikuje linki, musi mieć zawartą umowę ze stroną źródłową, za idiotyczny i naruszający prawa człowieka i Konstytucję RP do pozyskiwania i rozpowszechniania informacji, a także prawo do do swobody artystycznej (np. tworzenie memów) i legalnego cytowania.