Świąteczne premie dla pracowników TVP

Opublikowano: 28.03.2024 | Kategorie: Gospodarka, Media, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1679

Pracownicy TVP dostaną świąteczne pensje w związku z nadchodzącą Wielkąnocą. Wiadomo już, o jakich kwotach mowa.

Komisja Zakładowa „Solidarności”, Związek Zawodowy Pracowników Twórczych „Wizja” oraz Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Radia i Telewizji na początku marca 2024 roku zwróciły się do władz Telewizji Polskiej, by pracownicy tej stacja z okazji świąt Wielkiejnocy otrzymali specjalne pensje.

W piśmie powoływano się na to, że ostatnie miesiące miały być trudne dla pracowników stacji. Mowa o szeregu zakłóceń, które wynikły ze zmiany ekipy u sterów.

Portal branżowy „Wirtualne Media” informuje, że TVP przystało na prośbę związków i wszyscy etatowi pracownicy stacji otrzymają dodatek wielkanocny.

Związkowcy wnioskowali o 2 tys. złotych, ale TVP zgodziło się 1,3 tys. Bogdan Wiśniewski, czyli szef Komisji Zakładowej „Solidarności”, stwierdził, ze „cieszy się, że świadczenie w ogóle jest”. „Jak wiadomo, prosiliśmy o wyższe świadczenie. Natomiast braliśmy też pod uwagę, że w obecnych okolicznościach pracodawca może w ogóle go nie przyznać. Cieszymy się, że świadczenie w ogóle jest” – stwierdził.

Autorstwo: SG
Na podstawie: „Wirtualne Media”
Źródło: NCzas.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rozrabiaka 28.03.2024 10:40

    Ile by nie chcieli to należy im się każda kwota – piękna robota już od 89 roku…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.