Szach-mat dla ludzkości!

Opublikowano: 29.10.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 193579

Film przetłumaczony w listopadzie 2012 r. dla portalu WolneMedia.net. Przypominamy go, bo pokazuje plan elit, który jest właśnie realizowany na naszych oczach z widocznymi usprawnieniami oraz błędami! Oto ich cele, metody działania! Film trwa 12 minut i możliwe, że to najważniejsze 12 minut w Twoim życiu. Roześlij go wszystkim znajomym i nieznajomym! I najważniejsze – to plan z 2012 roku. W ciągu 8 lat elity mogły go dopracować, a w czasie wprowadzenia mogą coś spieprzyć lub trafią na niespodziewane trudności, które wymuszą adaptację planu do nowych warunków.

Wersja z polskimi napisami

Wersja z polskim lektorem

Od tysięcy lat, Ziemia jest naszym domem, ale wkrótce stanie się naszym więzieniem. Przestępcza elita potężnych bankierów i właścicieli wielkich korporacji rządzi światem z ukrycia i jest o krok od osiągnięcia swych mrocznych fantazji.

Ich cele

1. Stworzyć światowy rząd zdominowany przez oligarchiczną elitę.

2. Ustanowić globalną elektroniczną walutę, by podzielić świat na dwa rodzaje ludzi: panów i niewolników.

3. Wszczepić w każdym człowieku elektroniczny czip z jego informacjami biometrycznymi, jego danymi osobowymi i elektronicznymi pieniędzmi, które posiada, w celu uzyskania absolutnej kontroli nad populacją.

4. Ograniczyć liczbę populacji, żeby łatwiej kontrolować masy i lepiej zarządzać zasobami naturalnymi.

Elita jest w punkcie realizacji tego marzenia. Ci wielcy kryminaliści stworzyli tę historię aby: uzyskać absolutną władzę na świecie… NA ZAWSZE. Szach-mat dla ludzkości. Jak chcą to zrobić? Trzema ruchami strategicznymi.

Ruch pierwszy: Załamanie gospodarcze, epidemia i wojny regionalne

Elita wytworzy wielki, międzynarodowy kryzys finansowy, który ma się zakończyć zapaścią gospodarczą, upadkiem euro i dolara. Wtedy, wiele osób straci pracę i oszczędności w Europie i w USA. W miarę wzrastających protestów, elita stworzy fałszywe antysystemowe grupy, które powodować będą epizody chaosu i wzrost przestępczości, aby ludzkość zażądała ustanowienia władzy silnej ręki. Ewolucja upadku w Europie i USA, będzie przebiegać inaczej.

W Europie: elita generuje pogląd, że każdy samotny kraj nie może przezwyciężyć kryzysu narodzi się scentralizowany rząd europejski i suwerenność narodowa ograniczona będzie do minimum. Własność państwowa ulega prywatyzowaniu, wielkie korporacje zostają włączone do rządzenia państwem. Klasa polityczna jest skompromitowana. Niektórzy politycy i bankierzy będą się procesować, ale to tylko sztuczka. Elita promuje liderów manipulatorów, wyłaniających się z protestujących, do kierowania protestującymi i zapewnienia iluzji, demokratycznej odnowy i nadziei. Europejski rząd jest zajęty przez technokratów, którzy zastąpią starych, niesprawnych i skorumpowanych polityków. Pozornie demokratyczne państwo europejskie ma swoją siedzibę, ale rządzi przez nietykalne elity.

W USA: kryzys wywołuje poważne zamieszki. Uzbrojone grupy staną do walki przeciwko państwu manipulowane przez elity. Jest dużo przestępstw i niewinnych ofiar. Rząd federalny wprowadza stan wyjątkowy, aby odzyskać kontrolę. Budowane od lat obozy FEMA zaczynają działać. Dysydenci i protestujący są więzieni, oskarżani o terroryzm i działalność antypatriotyczną. Aresztowania i masowe represje są przeprowadzane w imię bezpieczeństwa.

Strategia załamania gospodarczego kulminuje się z wprowadzeniem obowiązkowej służby dla państwa, w USA i w Europie. Tłumy ludzi żyjących w nędzy, są zmuszone do pracy dla państwa, w zamian za zakwaterowanie i wyżywienie. Najbardziej antyspołeczne osoby są wybierane do sprawowania kontroli nad społeczeństwem, poprzez policję lub żołnierzy i represje. Rząd promuje składanie donosów wśród obywateli w zamian za korzyści i uznanie. W pewnym momencie, podczas procesu upadku gospodarczego, zaczyna drugi strategiczny manewr: kryzys zdrowotny.

Epidemia jest podnoszona do umocnienia procesu masowej kontroli populacji. Media wyolbrzymiają sytuację i sieją panikę. Demonstracje są zabronione pod pretekstem pomocy w rozpowszechnieniu epidemii. Epidemia służy do cichego eliminowania przeciwników politycznych. W trakcie zaawansowanej epidemii, organy władzy ustalają, że jedynym sposobem, aby ją kontrolować, jest wdrożenie czipa do monitoringu każdego obywatela, aby szybko wykryć nowe ogniska epidemii. Mikroczip jest również używany do przechowywania wszystkich danych osobowych. Służy też jako pieniądz elektroniczny. Fizyczny pieniądz znika, uznany jako niehigieniczny, niebezpieczny i niewygodny. Te pomysły są wszczepiane w pamięć obywatela: czip = pieniądze, czip = leki, brak czipa = śmierć. Podłączenie czipa internetu i systemu przetwarzania danych będzie podstawą kontroli masowej. Wszystkie informacje będą zapisywane na serwerach, z dala od kontroli obywatelskiej. Powiązanie internetu z czipem staje się Wielkim Bratem.

Trzeci strategiczny manewr: wojny regionalne. Podczas upadku gospodarczego i realizacji metod kontroli populacji, regionalne wojny będą wywoływane na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Konflikty te mogą się zacząć prowokacjami fałszywej flagi. Wywołają spadki akcji na giełdach i będą ostatecznym bodźcem do załamania gospodarczego, a nawet początku epidemii, jeśli będzie to atak biologiczny. W tej fazie wielkie mocarstwa nie wchodzą w bezpośredni konflikt między sobą, jak było to w Wietnamie, Korei czy Afganistanie.

Ruch drugi: III wojna światowa

Po kilku latach wojen regionalnych osiągnięto całkowitą kontrolę populacji. Wielka wojna wybuchła pomiędzy siłami wielkiej masy ludności rekrutowanych przez działania zbrojne, są wysyłane do chaotycznej i pustoszącej wojny. Taktyki broni nuklearnej, chemicznej, biologicznej i klimatycznej są wykorzystywane w kilku dużych miastach, aby wyeliminować cześć ludności świata.

Ruch trzeci: Pokój

Wojna skończy się, gdy charyzmatyczni przywódcy kontrolowani przez elity ukażą się jako zbawiciele świata i zawrą układ pokojowy w oparciu i jedność wszystkich narodów pod jednym światowym rządem. Ocaleni wyczerpani i podporządkowani przyjmują ostateczną władzę opartą o jeden rząd światowy, kontrolowaną przez nietykalną elitę. Panowie świata posiadają już uległe masy niewolników kontrolowane przez najnowocześniejsze techniki, dzięki czemu nikt nigdy więcej im się nie przeciwstawi. Całkowity czas trwania procesu może potrwać od 10 do 30 lat.

Nasz świat jest na krawędzi niewoli i zniszczenia. Rządzi nami elitarna grupa psychopatów bez szacunku dla życia ludzkiego. Na swoich usługach mają armię bezdusznych i skorumpowanych popleczników zdolnych zrobić wszystko, aby utrzymać swój status.

Jak z nimi walczyć?

Czy mamy zamiar pozwolić, aby wyeliminowali nas, czy będziemy walczyć o nasze przetrwanie? Jeśli chcemy, aby zatrzymali swoje plany, musimy ustalić cztery bezpośrednie cele:

1. Przekonać siły bezpieczeństwa, aby zaczęły chronić ludzi i przestały być posłuszne elitom biorącym udział w spisku przeciwko ludzkości.

2. Ujawnić kłamstwa rozpowszechniane w środkach masowego przekazu przez elity.

3. Osądzić i ukarać polityków, którzy służyli przestępczym elitom.

4. Zapobiec wprowadzeniu czipowania. Jest to kluczowy punkt (wyjaśnienie na filmie niżej – przypis WM).

Epilog

Sprawili, że uwierzyłeś, iż jesteś malutkim, nieistotnym ziarenkiem piasku, samotną mrówką w ludzkim mrowisku. Sprawili, że nie wierzysz, że może być inaczej, że nie powinno się podejmować samemu decyzji, bez pytania o zgodę, że nie można się bronić. Sprawili, że uważasz, że można żyć tylko swoim małym życiem, w małym śnie, zakupionym w jednym z ich sklepów, że czas na Ziemi nie pozostawia żadnych śladów, że wszechświat jest obojętny na to, co się dzieje z Tobą, że jesteś tylko statystyką, liczbą, ale to nieprawda! Jeśli jesteś w stanie kochać i walczyć. Nie ma żadnych wątpliwości: żyjesz najważniejszą chwilą swojego życia w historii ludzkości. Zdecyduj, czy jesteś zwykłą owcą prowadzoną na rzeź, czy jedną z osób, które walczą do ostatniego tchu, by ocalić ludzkość z niewoli i zniszczenia. Teraz jest czas, aby udowodnić swoją prawdziwą wartość!!!

Tłumaczenie: Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
Źródło oryginalne: YouTube.com
Źródło polskie (poprawione merytorycznie): WolneMedia.net

Materiały uzupełniające

1. Przeciek od kanadyjskich polityków wyjaśniających plany „elit” dla ludzkości – TUTAJ.

2. Analiza występu Madonny w czerwcu 2019 r. na konkursie Eurowizji w Izraelu zakończonego słowami „Obudź się!” – TUTAJ.

3. List od „Jednego z nich” ujawnia ostateczny cel Wielkiego Resetu – TUTAJ.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

58 komentarzy

 1. Admin WM 29.10.2020 10:01

  Kto to przeczyta lub obejrzy, będzie wiedział już co się dzieje w Polsce i na świecie.

 2. realista 29.10.2020 10:25

  jedna uwaga – nie będzie żadnego światowego rządu! potrzebny jest wróg, więc będą 2, 3 rządy kontynentalne….. …

 3. Dawid 29.10.2020 10:41

  Masakra, najgorsze jest to, że ten film jest z 2012 roku i się w nim wszystko sprawdza.

 4. Doctor Who 29.10.2020 17:58

  Światowy rząd już jest. Oczywiście ma frakcje. Niektóre zrobione dla teatru. Niektóre rzeczywiste. Frakcje są skonfliktowane. Masy, czyli my, mogą walczyć w imieniu jakiejś frakcji. Masy nawet jeśli wygra popierana przez nie frakcja, np. USA, w dłuższej perspektywie przegrają.

 5. Admin WM 29.10.2020 18:48

  „Masy nawet jeśli wygra popierana przez nie frakcja, np. USA, w dłuższej perspektywie przegrają.”

  I właśnie ONI chcą by ludzie tak myśleli i nic nie robili. Wtedy na pewno wygrają. Tylko prawda szerzona na masową skalę może ich obalić, a nie defetyzm.

 6. BANDZIORkaq 29.10.2020 19:54

  Nie zastanawia was to, szanowni czytający, że znamy ten scenariusz od dawna i spełnia się on co do joty, że jest to zbyt naiwne jak na postępowanie grupy zwanej elitą, cały ten szczepionkowy kabaret z killbillem na czele, czipy, Madonna czy olimpiada,to wszystko już od dawna obijało się nam, teoretykom spiskowym, o uszy. Więc nasuwa mi się taka fantastyczna konkluzja, będąca właściwie hipotezą, czy to nie teorie spiskowe inspirują elity, a nie odwrotnie. Czy to nie realizacja w oparciu o obawy społeczne, a nie z góry określony scenariusz? Boimy się tego, tego i tamtego, to oni nam to serwują , albo to tak bezczelna pewność że możemy poznać plany bo i tak nic z tym nie zrobimy. A nawet jak zaczniemy coś robić to będzie to jedynie ich kolejna pułapka, prowokacja. Z jakiego powodu znamy te plany? Bo tacy jesteśmy sprytni? Czy dlatego ,że nie mamy na to wpływu ,bo każdy nasz ruch jest sterowany, bo wiedzą jak manipulować tłumem , znają mechanizmy naszych zachowań np . Proaborcyjne protesty….? Więc może rozwiązaniem jedynym jest zacząć zachowywać się inaczej, odwrotnie niż w ich planie, wyprzedzać to myślenie i wytrącić tłum z określonych torów. Tylko jak wytłumaczyć owieczkom , że idą na rzeź? Potrzeba byłoby Hitlera czy innego psychopaty który dotarłby do mas.

 7. Admin WM 29.10.2020 20:09

  Krok pierwszy – trzeba dotrzeć z tą informacją do wszystkich Polaków. Świadomość pozwoli im przeciwstawiać się podobnym prowokacjom w jakie wpędza nas „elita” i uświadomi ich, co się dzieje. Działać na odwrót niż oni chcą i uodparniać się na propagandę mainstreamu.

  PS. Wyedytowałem tekst, bo było sporo błędów gramatycznych.

 8. BANDZIORkaq 29.10.2020 21:07

  #Admin WM
  Tylko jak przekonać tych wygodnych, dla których taki chip to nie lada gratka, płacą , nie zgubią, są pełnowartościowymi , opodatkowanymi obywatelami i nic co elitarne nie jest im obce a tym bardziej wrogie- a my , piewcy teorii spiskowych to nadajemy się na oddział zamknięty? Ktoś tu ostatnio ładnie napisał na ten temat ,ale wklejanie linków nie jest moją mocną stroną. Nie jest łatwo przebić się przez mainstream, kanały są ograniczone, a podejrzewam że wkrótce będzie graniczyło z cudem opublikowanie posta na podobny temat. Na jutubie no way, na ryjbuku no way, a WM czytają Ci, do których już to dotarło i nie trzeba ich agitować. Moim zdaniem wyjściem podobnie jak autora filmu , jest przekonanie mundurków, bo gdy nie będzie miał kto pacyfikować tłumu , to tłum przestanie trząść portkami. Poczują zryw i na tym zrywie można będzie zaimplantowac im to co należy. Póki co jesteśmy marionetkami na sznurkach strachu przed konsekwencjami . Bo świadomość, to jedno, a to jak się tą świadomość praktycznie wykorzysta-to już inna kwestia. Ale szczerze wchodzę w to, bo to jedyny słuszny kierunek i będę szerzyć gdzie tylko dam radę… Ale potrzebny jest lider, ktoś za kim pójdą tłumy, ktoś w typie Owsiaka, kto ogłosi to publicznie i zostanie wysłuchany, ktoś kto zbojkotuje Woronicza i odetnie ich stream na rzecz swojego. A co. Jak rewolucja to rewolucja, tu nie ma półśrodków.

 9. hashi 29.10.2020 21:11

  Oglądałem w marcu sama prawda.

 10. BANDZIORkaq 29.10.2020 21:30

  Ma ktoś jakies znajomości w TVP?albo w TVN? wszystko jedno.Wujka , stryjecznego brata ciotki? Wejdziemy na żywo, po znajomosci? W końcu to tylko 12min. Czy na terrorystę? Ma ktoś jakąś klamkę albo chociaż wiarygodna atrapę? Nie? To może na śpiocha…. Uspimy ochronę, a potem to już jakoś pójdzie. I UWAGA, teraz dostanę czerwony pasek za podrzeganie, pomimo że to tylko bezradne ironizowanie… No więc JAK?

 11. bussyman 29.10.2020 22:59

  @realista Już znaleźli wspólnego wroga dla całego globu: globalne ocieplenie. Teraz klimat będzie religią.

 12. realista 29.10.2020 23:16

  e tam, taki wróg, to nie wróg. potrzebny jest hejt i strach….. …

 13. Admin WM 30.10.2020 06:55

  Jeśli napotykacie górę o zbyt wysokim do pokonania szczycie, można ją obejść dookoła. Nie ma rzeczy niemożliwych – trzeba się tylko zastanowić dlaczego nam się wydaje, że coś jest niemożliwe i jak obejść trudności, żeby stało się możliwe.

 14. BANDZIORkaq 30.10.2020 10:27

  Jeśli udałoby się puścić to w mainstreamie to byłoby olbrzymie zamieszanie, zrobiłby się dym na całą Polskę a może nawet calą Europę, zwłaszcza że ostatnio za sprawą TK i protestów zrobiło się o nas głośno. Gdyby coś takiego się wydarzyło, każdy by o tym dyskutował, nieważne czy źle czy pozytywnie, nawet ci którzy nie zobaczyliby na własne oczy transmisji usłyszeliby o tym kupując bułki, jadąc autobusem, sam fakt zahakowania byłby na tyle sensacyjny, że nie przeszłoby to bez echa. Ludzie uruchomiliby uśpione samodzielne myślenie. Ale z mojej strony to tylko pomysł, nie znam się ani nie znam nikogo kto umiałby to zrealizować. Jedno co przychodzi mi na myśl to Anonymous

 15. realista 30.10.2020 10:56

  trzeba by zmontować ZUPEŁNIE INNY FILM.
  krótszy, treściwy, bez przegiętych teoryjek.
  to mało kto by obejrzał. sam przewijałem….. …

 16. Admin WM 30.10.2020 11:36

  @realista
  Siłą rażenia tego filmu jest data premiery: 2012 i słowa w nim zawarte opisujące to, co teraz się dzieje.

  Możesz kręcić krótsze, ale będą to współczesne filmiki, wtórne, które nie będą miały takiej mocy i zostaną uznane za produkt „nakręcony przez kolejnego świra od teoryjek spiskowych”.

 17. realista 30.10.2020 11:41

  ale co z tego, że z 2012, jak tego nikt nie będzie chciał oglądać? :DDD
  legendarne filmiki z żółtymi napisami… no ej….. …

 18. realista 30.10.2020 12:41

  ale dobrze, załóżmy, że puszczamy ludziom z zaskoczenia ten film. wczujmy się w nich, ja będę adwokatem diabła:

  zaczyna się od stwierdzenia, że ludziom chodzi po głowie stworzenie światowego rządu. i tu od razu pytanie – i co z tego? mamy rządy państwowe, unię europejską. czyż to nie dobrze, że ludzkość zjednoczy się pod jednym rządem światowym? nie będzie wojen, bo nie będzie o co. będzie stał na straży uniwersalnych praw człowieka. czy to źle?

  będzie w tym uczestniczył przemysł bankowy. euro, amero. czyż to nie wspaniale? jedna waluta na całym świecie, bez ograniczeń regionalnych. można kupować na całym świecie, wygodne, nowoczesne. co w tym złego? pieniądze są potrzebne do życia, to dobrze, że banki wezmą w tym udział zapewniając nam bezpieczeństwo finansowe.

  wszczepione czipy RFID? co to znaczy? aha, że będą na tym pieniądze? rewelacyjnie! nikt nie ukradnie ci ich, nie zgubisz, nie zapomnisz portfela. po co gotówka, i tak płacimy kartą już wszędzie. to świetna sprawa.

  wezmą sobie jak będą chcieli? jasne, jasne. takie głupie gadanie. teraz też by mogli, a nie biorą. wiadomo, podatki trzeba płacić, to jedna z dwóch pewnych rzeczy na świecie, oprócz śmierci. co to za kontrola niby. skarbówka nas nie kontroluje, tylko przestępcy mogą się bać, ale nie uczciwi ludzie! dlaczego miałbym protestować?

  będę niewolnikiem? bzdury jakieś. mogę iść tam, gdzie chcę, pod warunkiem, że będę miał maseczkę (bo przecież pandemia jest, więc trzeba dbać o innych, bo mogą umrzeć), mogę mówić co chcę, bo jest wolność słowa. tylko nie wolno używać języka nienawiści, tego nikt nie będzie tolerować przecież. mogę wrzucać zdjęcia i filmy na fejsbooka i youtuba, dzięki temu nie będzie fake newsów, bo te firmy weryfikują prawdziwość przecież.

  [i już minęły prawie 2 minuty filmu. statystyczny widz po tym czasie zaczyna się nudzić i przełączać, jeśli temat jest dla niego nieinteresujący…
  ale oglądamy dalej.]

  Rockefeler? co on tu wygaduje. co to ma za związek?
  [co dziesiątemu coś zadzwoni, tylko nie wiadomo w jakim kościele:]
  Rokefeler to taki bogaty człowiek? aaa, pewnie ten staruch mu zazdrości. jakiś pewnie niedowartościowany. zazdrości Rokefelerowi, że zbudował firmę i stał się milionerem, miliarderem. i kandyduje na gubernatora jeszcze! pewnie człowiek sukcesu. inteligentny, miły. a kto to w ogóle gada?

  ojeeeej, i jeszcze teraz 9/11… jakieś głupie teorie spiskowe… wtf. tak, tak, powiedział mu o tym. taki głupi by był, żeby się wydać że wie. to jakieś bzdury oszołomów. a, czyli nie powiedział jednak! no to już bez sensu jest. zabili tysiące ludzi w WTC żeby rurociąg zrobić? rząd i bankierzy porwali samoloty i zniszczyli wieże?! no nieee… co to bzdury!

  [cztery minuty za nami, a tu już się lampka czerwona świeci “teorie spiskowe”. większość już nie ogląda od tego momentu.]

  WOJNA Z TERRORYZMEM TO OSZUSTWO?!!!
  powiedz to tym, którzy zginęli! w WTC, metrze, na ulicach! jesteś szalony, siwy starcze mówiący te rzeczy poprzez żółte napisy, które z trudem czytam…

  [czy jeszcze ktokolwiek to ogląda? tylko ci, którzy już o tym wiedzą, którzy już to słyszeli, których to nie zraża, do których już nie trzeba docierać. a reszta? reszta przełączyła na inny kanał.]

  przekonajcie mnie, że się mylę….. …

 19. BANDZIORkaq 30.10.2020 13:35

  #realista
  Jasne że się mylisz, a powiem nawet ,że wykazujesz patologiczną wręcz nieznajomość psychologii… Jeśli główne wydanie wiadomości przerwie migajaca neonowa informacja że telewizja została przejęta i teraz pokażą wam , jaka jest prawda, niechby nawet ta zapowiedź wygłosił anonimowy w swojej charakterystycznej masce, informując , że to film z 2012r. Byłby to taki szok, że każdy, nawet najbardziej zapyziały dziad obejrzy, bo ludzie są rządni sensacji, i będą o tym gadać wszędzie i wszyscy, bo to będzie wydarzenie na niespotykaną dotąd skalę, mówię o zahakowaniu mainstreamowej telewizji. Choćby z tego powodu zrobi się głośno o sprawie która jest na tyle istotna że ludzie powinni znać prawdę. Poza tym zdziwiłbys się, jak wielu ludzi wietrzy podstęp w pandemii, nawet 80letnie babcie, cos im tam świta , społeczeństwo jest zmęczone i tracą wiarę w rząd. To jest dobry czas . Właśnie teraz można przemówić do mas.

 20. MasaKalambura 30.10.2020 13:43

  Admin, plan A Pikea napisano już w 19 wieku, opublikowano na początku 20 dzisiaj spełnia się na naszych oczach 3 część niemal co do joty (ten film jest planu rozwinięciem) i co z tego? Nikt się tym nie przejmuje. Taki scenariusz i reżyserzy, że powstrzymać się ich nie da. Można ich spowalniać co najwyżej.

 21. realista 30.10.2020 15:34

  Allex, drugi realista na WM? to być nie może! 😉

  Bandzionka, no nie przekonałaś mnie.
  możemy się założyć, że byłoby dokładnie odwrotnie niż piszesz. nieładnie tak pisać do kogoś, kto ładnie zaargumentował wraz z komentarzem, że się ten wykazuje “patologiczną nieznajomością psychologii”, a samemu prezentować naiwny bełkocik. pobłyskają neonki i ludzie będą oglądać? serio?….. …

 22. BANDZIORkaq 30.10.2020 19:49

  #realista
  To że dyskusja z tobą nie ma sensu to zdążyłam już sobie wykalkulować na podstawie lektury twojej działalności na WM , więc odpuszczam polemikę , możesz sobie pohejtować na mnie jeżeli to cię podnieca, bo mam wrażenie że nic innego tutaj nie robisz poza negacją wszelakich cudzych opinii. Skoro jesteś taki lepszy od innych, to w sumie nie zależy ci na reszcie bezmyślnego tlumu do których nie da rady dotrzeć, no chyba że to TY nakręcisz swój własny przekaz , kim jesteś, jesteś zwycięzcą. Troszkę pokory , zbastuj. Bo to ty belkoczesz, i zawsze masz gotowy hejt, masz wszystko pod kontrolą, ponieważ posiadłes wszechwiedzę. A zastanowiłeś się kiedyś ,że być może ta wiedza to ściema? Dobra, koniec, ludzi twojego pokroju nie da się wytrącić z samouwielbienia. Natomiast szczerze wierzę, że cała resztę można obudzić, bo ludzie zastanawiają się i dziwią temu, co się wyprawia. Wielu ludzi. Nie są bezmyślnym bydlem. No może poza wyjątkami. P.s jak chcesz mi osobiście pojechać, to polecam kopiuj wklej, żebym się zorientowała że to do mnie.

 23. dagome12345 30.10.2020 20:20

  Polać @realiście , i to na jedną oraz drugą nóżkę 😉

  Spróbujcie tak dla eksperymentu myślowego wyobrazić sobie, że cała rzeczywistość medialna stała się obrazem z rzutnika o przekątnej 100 cali , a wy jako obserwatorzy siedzicie 2 metry on niej na krzesełku barowym.
  Obrazy , które są dla was oczywistością, standardem,( jak ten film szach mat dla ludzkości) stanowią na tym rzucie ściennym 1cm kwadratowy.
  I tak właśnie wygląda sprawa z perspektywy 99% ludzi na tej planecie.
  Większość zainteresuje się centralną częścią rzutu i nawet nie myśli aby choćby przez chwilę popatrzeć w inne miejsca.
  Ludzie chcą gotowych wzorców, gotowych rozwiązań, łatwego przekazu, rozrywki, oraz pewności ,że to co niby sami wybrali do oglądania jest najwartościowsze – no bo to przecież sam środek obrazu (reszta to szum).

  Jeden przykładzik ???
  Proszę bardzo.
  Przekonaj byle jakiego zatwardziałego lewicowca popierającego LGBT, że
  Che Guevara tępił homoseksualistów, zsyłał ich do obozów pracy itd.
  Osobnik ten może to zrobić w przeciągu 5 min od wyciągnięcia swojego smartfona z kieszeni . I uwierzcie mi nie zrobi tego !!! Prędzej zmarnuje godzinę na wymyślaniu obelg pod twoim adresem , niż sprawdzi tę wiadomość. ( przykład z życia:).
  Podświadomie zrobi wszystko aby nie zburzyć swojego światopoglądu.

  I jak wy sobie wyobrażacie przekonanie ludzi , którzy na co dzień żyją w świecie wykreowanym przez TVN lub TVP ……. a zaliczają się do nich ludzie nawet z tytułami doktorskimi oraz profesorskimi …..

 24. realista 30.10.2020 20:56

  Bandziorko, zupełnie mnie nie zrozumiałaś. ja bardzo chciałbym dotrzeć do ludzi, ale to musi mieć sens. wiem jak jest z filmami. wiem, bo się tym zajmuję zawodowo. spróbuj przeczytać to, co napisałem, i pomyśleć nad tym naprawdę bez uprzedzeń. pomyśl i napisz gdzie się mylę. proszę.
  masz pretensje, że mam własne zdanie? że je uzasadniam? bo uzasadniam, zauważyłaś? to jest samouwielbienie? że uważam, że mam rację? ty znasz kogoś, kto uważa, że nie ma racji? ty uważasz, że się mylisz?… nigdzie, ale to nigdzie nie hejtuję. nigdy.
  oczywiście, że reszta może się obudzić. ale trzeba im pomóc. dlatego tutaj piszę. żeby im pomóc, ale skutecznie. o to nam chodzi, prawda?….. …

 25. realista 30.10.2020 21:02

  dzięki, dagome. 🙂
  nie piję, ale chętnie stuknę się browarkiem.
  właśnie wróciłem z protestu i robię relację. chętnie wypiję zdrowie kobiet!
  ***** ***

 26. vannamond 31.10.2020 09:19

  “Potrzeba byłoby Hitlera czy innego psychopaty który dotarłby do mas.” To był człowiek który wyciągnął swój naród z tego bagna które zgotowały mu światowe elity i za którym poszły miliony normalnych Europejczyków. Stąd tak intensywne, niemal groteskowe, demonizowanie tej postaci po dziś dzień.

 27. realista 31.10.2020 09:57

  cyt.:”który wyciągnął swój naród z tego bagna”

  tak, ale zrobił to przygotowaniami do wojny. gdyby jej nie było to jemu też by się rozleciało….. …

 28. dagome12345 31.10.2020 10:13

  do @vannamond

  “Adolfina” dokonała, czego dokonała, tylko i wyłącznie dzięki morzu pieniędzy właśnie od tych światowych elit. Wpakowała całą pożyczoną kasę w to co ładuje każdy socjalista.
  I jedyne co osiągnęła to jeden wielki rozpie,,,,,dol – zgodnie o oczekiwaniami światowych elit 🙂

 29. Foxi 31.10.2020 12:54

  @realista zwykle dokonuje mały wyłom przez który wlewa swój zmodyfikowany bełkot – mający za cel zmianę obrazu danej sytuacji na swój sposób. Przykład: w swym długim opracowaniu używa nazwisk, a w materiale filmowym nie pada żadne nazwisko. Na tym polega jego produkcja bełkotliwych bredni – wymyśla coś i sam zaczyna prowadzić z tym czymś własną bezsensowną polemikę. Ważne że właściwy temat leży odłogiem – to jest jego cel.

 30. realista 31.10.2020 13:19

  zabawne, prawie nikt nie odniósł się merytorycznie do mojego komentarza. za to kilkukrotnie doczepiono się do mnie personalnie.
  i wy chcecie innych ludzi przekonywać i nastawiać przeciw NWO, jak wy nie potraficie komentarza sensownego na temat napisać na WM?
  nie żebym był jakoś szczególnie zaskoczony….. …

 31. Dgruzin 31.10.2020 21:12

  @ Admin WM
  NIE ZGADZAM SIĘ z roznoszeniem tej informacji, one służą do programowania. Jak miliony/miliardy o czymś myślą to prawdopodobieństwo tego wzrasta (naukowo udowodnione).
  ..
  Człowieku, o jakiej Ty piszesz świadomości? Przecież religie i ezoteryka zrobiły ludziom kuku z mózgów, ich trzeba odprogramować, to są roboty a nie ludzie.
  Najpierw muszą zrozumieć swój stan, swe zakręcenie, następnie zacząć nad sobą pracować, potem dopiero dostrzegą swą godność i możliwości. Ja proponuję Zbyszka Popko.

 32. Admin WM 31.10.2020 22:32

  @Dgruzin
  „Genialny” pomysł – usiąść, nic nie robić, plan się spełni a ludzie będą nieświadomi jak ich oszukano i zniewolono, i jeszcze będą oszustów całować po rękach. Nie proponujesz nic poza życiem w błogiej nieświadomości w nadziei, że plan, który jest już realizowany nie spełni się tylko dlatego, że ludzie nie będą go znali. Wybacz, ale nie masz racji – ten plan został już ludziom wdrukowany w mediach mainsteramowych na masową skalę – są codziennie programowani filmami, reklamami i wiadomościami.

  Wiem co to jest potęga myśli, jak działa, ale… ta ulotka i ten film zawierają antywirusa, który przeprogramowuje plan – zawiera informacje jak temu przeciwdziałać. WIEDZA TO POTĘGA. Niewiedza to niewola.

  Przykład: kiedyś zastanawiałem się czy inwestować w Amber Gold. Oferta była kusząca, reklamy, pozytywne komentarze (jeszcze sprzed upadku formy), nic, tylko inwestować! Ale… poszukałem informacji o właścicielu – wystarczyło dowiedzieć się, że był skazywany za oszustwa i od razu wycofałem się z pomysłu. Informację o wyrokach za oszustwa czerpałem z mainsteramu. A teraz sytuacja jest gorsza, w mainsteramie ludzie o tym nie dowiedzą, a w mediach niezależnych nie będą szukać, bo ich nie znają i nie wiedzą, że jest coś do odkrycia – myślą, że wiedzą wszystko co należy.

  Ta ulotka i film to antywirus na wirusa z mediów mainstreamowych. Nie dasz się oszukać oszustowi jeśli wiesz jak działa i jak mu przeciwdziałać.

 33. Admin WM 01.11.2020 07:02

  „Całkowity czas trwania procesu może potrwać od 10 do 30 lat.”

  Właśnie uświadomiłem sobie najbardziej szatańską część tego planu. Jeśli to potrwa 30 lat. Ludzie, którzy wejdą do NWO to będą wymęczone, cierpiące nędzę staruszki wchodzące w wiek emerytalny (jeśli dożyją), dorośli nie pamiętający jak żyło się „przed pandemią”, dzieci żyjące tylko w epoce kryzysów, epidemii i wojen. Oni z radością powitają NWO, które odda im część tego co mieli ludzie przed „pandemią” w zamian za zniewolenie. Dlatego trzeba z tym walczyć teraz, bo potem będzie za późno.

 34. BANDZIORkaq 01.11.2020 09:57
 35. realista 01.11.2020 19:12

  ale zdefiniuj, Allex, co to znaczy “wierzyć w wirusa”. bo nie wiem jak się odnieść….. …

 36. Skalp 02.11.2020 15:51

  Nie zamierzam się tutaj ani chwalić ani popisywać, chciałem tylko dodać, że jakoś niespecjalnie dostrzegam fenomen tego filmiku, ani on odkrywczy, ani jakiś rewolucyjny. Nie umniejszam sytuacji, bo jest ona moim zdaniem wyjątkowo poważna, możliwe, że jesteśmy w trakcie absolutnie kluczowego remodelingu zasad funkcjonowania ludzkości.

  Poczytałem co piszecie i tylko chciałem dodać, że TAK, JAK NAJBARDZIEJ media to jest absolutnie klucz w dzisiejszej rzeczywistości, dosłownie zdigitalizowany bóg. To media decydują o czym się mówi i jak mówi, a o czym się nie mówi. To media decydują, która z narracji eksperckich jest obowiązująca, a która jest przemilczana, to oni mówią kto jest zły, a kto dobry, co robić, jak robić. To oni legitymizują największe bzdury, tłumaczą największe machlojki, stygmatyzują grupy społeczne, napuszczają jednych na drugich, wywierają presje na rządy. Osobiście, zadałem sobie sporo trudu, ładnych naście jak nie dziesiąt godzin spędziłem zgłębiają tematykę okołocovidową. Na ten moment twierdzę, że jest to niesamowicie w mediach przeskalowany problem. Sztucznie spiętrzony, by wywołać konkretny łańcuch reakcji. Nie sądzę, bym to odkrył za pomocą tego filmu gdybym tego tematu nie znał. Natomiast przytaczając powyższe przykłady na siłę mediów oraz skalę ich kłamstw, przemilczeń, czy w ogóle nie wywiązywanie się z roli rzetelnego informowania opinii publicznej o kluczowych aspektach na świecie moim zdaniem wymaga w jakiś sposób ograniczenia możliwości emitowania przez nich swojego toksycznego przekazu. Z miłym uśmiechem przyjąłbym informację o tym, że dajmy na to stacja przekaźnikowa jednego czy drugiego radia lub telewizji została/y “nieco upośledzona”, najlepiej z wyraźny przekazem gdzieś wymalowanym “koniec waszego szamba” na ten przykład.

 37. Admin WM 03.11.2020 16:50

  Ulotka z adresem filmu do wieszania na słupach:
  https://wolnemedia.net/ulotka.pdf

 38. emigrant001 05.11.2020 18:00

  Najbliższym przykładem jest obecnie Australia. Dość spory kraj gdzie wprowadza się eksperyment chipowania. Jeśli ludzie którzy tam mieszkają bez problemu podporządkują się tzw. władzy to w innych krajach będzie to prostsze. Poważnym problemem wizji z filmu jest USA czy Szwajcaria, gdzie prawie każdy obywatel ma dostęp do broni. Tam eksperyment nie przejdzie bezkrwawo

 39. maryan58 28.12.2020 01:26

  Ktoś wie skąd pobrać napisy do filmu JAQUE MATE A LA HUMANIDAD CHECKMATE TO HUMANITY ? Hiszpański to nie jest język w którym cokolwiek rozumiem.

 40. Admin WM 28.12.2020 10:00

  @maryan58

  A po co ci, skoro masz ten film z polskimi napisami w internecie? Nawet na górze tej strony możesz go obejrzeć (wystarczy kliknąć w obrazek z playerem). Sama treść wpisu to tłumaczenie tego filmu z poprawkami. Link bezpośredni do filmu w formacie mp4 z polskimi napisami:
  https://archive.org/download/szach-mat-dla-ludzkosci/szach-mat-dla-ludzkosci.mp4

 41. adambiernacki 01.01.2021 12:40

  Czy ktoś potrafi przywołać z historii przypadek kiedy to biernością pokonano wrogów nastających na wolność i życie? Czy może raczej krwawą bitwą takie rzeczy się załatwia? Nowy świat wiecznej niewoli i selektywnej eksterminacji Devy mogą stworzyć jedynie stopniowo, ponieważ potrzebują tych, którzy go zbudują. Nazizm czy bolszewia nigdy by nie zaistniała gdyby nie ci co ją zbudowali i nie byli to ani Hitler ani Lenin czy Stalin. Konformiści i podli tchórze budują reżimy. Tępaki hołdujace najniższym instynktom niezdolne do dyskusji czy nawet refleksji nad światem. Genetyczni niewolnicy potrzebujący pana, który im powie co maja robić i zwolni ich to z nieznośnego wysiłku myślenia.
  Kiedy mówią, że ludzi jest za dużo oznacza to, że ludzi jest za mało a za dużo jest zwierząt człekokształtnych.
  “Są ludy co dojrzały do śmierci z rak ludów niedojrzałych do życia”.
  I kolejny cytat do zapamiętania:
  “Słuchaj, Stasiu! Śmiercią nie wolno nikomu szafować, ale jeśli ktoś zagrozi twej ojczyźnie, życiu twej matki, siostry lub życiu kobiety, którą ci oddano w opiekę, to pal mu w łeb, ani pytaj, i nie czyń sobie z tego żadnych wyrzutów. ”
  albo ten:
  „Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę”

  Zabijanie nie jest niczym złym a bywa obowiązkiem.

  “I przodków śpiew jak echa kielich, że jeszcze Polska wtedy żyła gdy z nią ginęli”

  Groźni są usypiacze mówiący o tym, że zabijanie jest be, że trzeba nadstawiać nie tylko policzka ale i półdupka i to nie tylko swojego. Groźni są ci co mówią, że ktoś w końcu coś zrobi. Przyjedzie na białym koniu i szlachetnie wyzwoli tchórzliwych i leniwych zaprzedańców, którzy to rzekomo na owo wyzwolenie czekają.

  Do boju!

 42. beth 21.02.2021 12:09

  Ten film powinien obejrzeć każdy, nie dlatego, że You-tube bez wyjaśnienia, ostrzeżenia i powiadomienia ciągle go usuwa. Tylko dlatego, że to pokazuje jak wiele jest w nim PRAWD…

  Wrzucono, go dziś kilka razy na ten kanał i za każdym razem, po około godz. ZNIKAŁ.
  Nawet, nie napisali czemu usunęli.
  Ale po jego obejrzeniu, łatwo jest zrozumieć powód…

  No cóż, ich brak odpowiedzi, już jest dla mnie odpowiedzią 🙂

  ten film Wam otworzy oczy;

  https://polfejs.live/video/473/%F0%9F%93%A2ten-film-powinien-obejrze%C4%87-ka%C5%BCdy-nie-dlatego-%C5%BCe-youtube-bez-wyja%C5%9Bnienia-ostrze%C5%BCenia-i-powiadomienia-ci%C4%85gle-go-usuwa.-tylko-dlatego-%C5%BCe-to-pokazuje-jak-wiele-jest-w-nim-prawdy-i?channelName=UcieczkaZMatrixa

 43. aakk4488 14.05.2021 10:36

  (Naruszenie regulaminu punkt 5. Admin WM)

 44. emigrant001 14.05.2021 13:40

  aakk4488 masz racje. Ale do tego trzeba się zorganizować, a przy obecnej technologii infiltracyjnej to potencjalne samobójstwo. To o czym mówisz to raczej rewolucja która wynika z desperacji. Każda rewolucja jest destrukcyjna a tym razem jesteśmy na tyle wykształcenie aby uświadomić masy, że można to rozwiązać bez gilotyny.
  Żeby zacząć należy przestać użerać się ze sobą jak POPIS republikanie czy demokraci. Wszyscy jedziemy tym samym wózkiem a nie rozumiemy zasady “dziel i rządź”. Jeśli kiedyś uda się wyborcom zjednoczyć na poziomie 70% to reszta jest już łatwa.

 45. pikpok 25.01.2022 19:06

  Zacznijmy od nadajników 5G. Mała szkodliwoś czynu, a może … .

 46. kolorowa mysz 16.05.2022 12:50

  Administracja najpierw promuje taki chłam na stronie głównej, a później się dziwi że ten portal trafia na oficjalną listę oszołomów i szkodników… Osobiście, zupełnie się nie dziwię.

 47. Admin WM 16.05.2022 13:07

  Ten film nie jest chłamem. Powstał w 2012 r., stoi za nim wrażliwy człowiek z dojściami do kręgów władzy, który stworzył go aby coś zrobić, by zapobiec realizacji NWO. Według mnie to jeden z najcenniejszych materiałów opublikowanych na WM, bo ciągle spełnia się na naszych oczach.

  Portal WM nie jest Onetem, Interią, etc. z grzecznymi i poprawnymi politycznie treściami – tutaj każdy może publikować. Widzę, że nie wszyscy to doceniają.

  Portal WM został zablokowany na DNS-ach albo za opublikowanie wideo z zeznaniami agenta Janika z CBA z 2019 r., albo za krytykowanie banderyzmu i ukrianofilii. To drugie łączy wszystkie zablokowane strony – od lewicowej prorosyjskiej „Myśli Polskiej” po prawicowe antyrosyjskie „wRealu24”.

 48. kolorowa mysz 16.05.2022 16:01

  Przeciwnie, to jest typowy przykład teorii spiskowej – przeczytaj definicję i się zastanów: https://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_spiskowa

  Gdyby był w tym cień prawdy, niezależne rzetelne organizacje z kręgu tzw. “białego wywiadu” (jak np. Bellingat) już od dawna publikowałyby niezbite dowody.

 49. Admin WM 16.05.2022 16:32

  Teoria spiskowa to nie to samo co fake news. Jutro na WM będzie film dokumentalny o teoriach spiskowych, które okazały się prawdą.

 50. kolorowa mysz 16.05.2022 23:27

  Manipulujesz. Nie obchodzą mnie inne teorie, ale ta konkretna, która znacząco przyczynia się utraty wiarygodności portalu WM. Adminowi też chyba powinno na tym zależeć, czy się mylę?

 51. Admin WM 17.05.2022 08:52

  W 2012 roku nie traktowałem tego filmu poważnie, wydawał mi się dziełem oszołoma. Ale w 2020 r. zmieniłem zdanie. Obecnie wierzę w realność tej teorii, bo widzę, że spełnia się na naszych oczach dzień po dniu od 2020 roku. Rząd podejmował najgorsze decyzje pandemiczne jakie mógł podjąć, teraz rozwala gospodarkę znów podejmując najgorsze z możliwych decyzje. Nie będę już z Tobą dyskutował o tej teorii spiskowej, bo nie przedstawiłaś żadnych argumentów na jej nieprawdziwość. Tylko „tracisz wiarygodność”, „manipulujesz”, ocenzuruj to i usuń z WM (w domyśle), etc. Spotkania Bilderbergów nie mają miejsca, Klaus Schwab nie ma szkółki młodych światowych liderów, którzy przypadkiem teraz rządzą, nie planuje Wielkiego Resetu, większość polityków nie mówi i nie robi tego samego (jakby ktoś wydawał im polecenia), nikt nie zakazywał demonstrować w czasie pandemii pod pretekstem szerzenia epidemii, żaden polityk nie mówi o konieczności powołania rządu światowego, nawet Morawiecki w Sejmie nie mówił o Nowym Porządku Świata, nie ma załamania łańcucha dostaw żywności, Rosja nie walczy jakby się jej nie chciało, tylko od razu szturm zawodowych żołnierzy a nie młodych wojaków tuż po poborze, nie likwidują gotówki, w Kanadzie nie zablokowano kont bankowych protestującym Kanadyjczykom, rząd Trudeau chciał rozmawiać z demonstrantami i nie wprowadził stanu wyjątkowego, Agenda 2030 to nieprawda, etc. Wierzę w prawdziwość tego filmu, z korektą, że od 2012 r. plan został udoskonalony. Mamy już pandemię (oficjalnie wciąż trwa), kryzys gospodarczy i superinflację, załamanie łańcuchów dostaw żywności, wojny lokalne, już oficjalnie zapowiadają światowy głód… Brakuje jeszcze III wojny światowej i kongresu pokojowego, który zlikwiduje państwa narodowe i wprowadzi totalitaryzm NWO, o jakim marzy Klaus Schwab i jego zwierzchnicy. Ja w to wierzę, ale chciałbym się mylić – chciałbym, abyś to Ty miała rację. Jak będzie – pokaże przyszłość, najpóźniej w roku 2030 – oficjalna data Agendy ONZ.

 52. Quasar 26.05.2022 20:11

  Wcale tu nie chodzi o to czy ktoś ma rację, czy też nie ma.

  “Homo Sapiens” człowiek mądry, myślący … a głównym zadaniem naszego życia, w czasie jaki dostaliśmy, jest poszukiwanie PRAWDY, odsłanianie, odnajdywanie, uczenie się, poznawanie, odróżnianie co jest dobrem a co jest złem, co jest prawdą, a co jest kłamstwem…

  Tylko są dwie drogi, i dwa wybory, im więcej odsłaniamy i poznajemy, tym lepiej odróżniamy i rozumiemy, i wiemy, że tak naprawdę tylko jedna droga jest prawdziwa, słuszna i ma prawdziwy sens. Druga droga, i drugi wybór jest drogą donikąd, w ciemność, w czeluście kłamstwa i mroku.

  Żyjemy w czasie, kiedy każdy z nas, bez wyjątku będzie musiał wybrać jedną z dróg, i ponieść tego konsekwencje.

  Pan tego świata szaleje, a jego pomiot robi wszystko by zwieść jak największą liczbę naiwnych i niedoinformowanych. Już udało im się skazić i okaleczyć, zhakować kod genetyczny i upośledzić wiele milionów śmiertelnymi eksperymentalnymi zastrzykami genowymi.

  Albo będziemy się szybko uczyć, i przygotowywać, by być gotowymi do oporu i walki, albo wszyscy przestaniemy istnieć jako ludzkość. Pozostaną tylko opętane satanistyczne chimery, i szczątki ludzkie zmutowane z czym się tylko da, od robotów, poprzez hybrydy ludzko-zwierzęce

 53. Quasar 27.05.2022 18:12

  ” Teoria spiskowa” to taki sam fałszywy wytrych jak “antysemityzm”, wystarczy to napisać albo powiedzieć, i wszyscy zamykają dzioby, i głupio się uśmiechają pod nosem…

  “teoria spiskowa” została pierwszy raz ogłoszona przez CIA w latach 60-tych, ubiegłego stulecia, by wykpić, ośmieszyć i zafałszować pojawiające się fakty, zdarzenia i zeznania naocznych świadków “Obszar 51”, “UFO”, zamach na prezydenta USA JFK, 9-11, “covid-19”, “NWO”, “Wielki Reset”, “Chemtrails”, “Depopulacja”, tematów jest tysiące, i zawsze taka sama reakcja “ekspertów” od przyklejania łatki “teorii spiskowej”

 54. luq 31.05.2022 10:56

  @Quasar
  Dziś gdy wiedza na temat tzw. “teorii spiskowych”, które jedna po drugiej stają się prawdą się rozpowszechniła, słowem wytrych staje się “dezinformacja” lub “mowa nienawiści”, ale szczególnie to pierwsze.
  W momencie, gdy tworzona jest atmosfera zagrożenia ze strony oczywistego wroga, jakim jest Rosja i Putin bardzo łatwo jest zamykać usta komuś, kto nie zgadza się z mainstreamem i sieje tzw. “dezinformację”. A ta dezinformacja jest oczywiście sponsorowana przez Putina i Rosję, więc automatycznie należy wykluczyć wszelkie tezy zawarte w takiej informacji.
  Na takiej podstawie został zablokowany dostęp do WM. Walk z “dezinformacją” to oficjalna doktryna i część, a może większość społeczeństwa łyka to w ciemno.

 55. agama 10.08.2022 17:09

  Krótkowzroczne i bezmyślne są te elity, jeżeli stworzą taką dystopię, to sami się w niej prędzej czy później odrodzą, już niekoniecznie jako członkowie wpływowych rodzin, a zniewolone ofiary systemu, który w starym życiu zbudowali.

 56. pikpok 26.08.2022 17:22
 57. pikpok 26.01.2023 20:51

  Taka ciekawostka
  https://www.rt.com/news/570432-chinese-chips-espionage-threat-report/
  ,,Urządzenia obsługujące Internet rzeczy stale przesyłają dane dotyczące użytkowania do swoich producentów”
  ,,Te moduły „konia trojańskiego” można znaleźć w każdym urządzeniu podłączonym do Internetu przedmiotów, od laptopów i inteligentnych zegarków po samochody, lodówki, inteligentne liczniki, kamery z dzwonkami do drzwi, automaty do płatności kartami kredytowymi, a nawet żarówki. Zaprojektowane do zbierania danych o użytkowaniu i przesyłania ich z powrotem do producenta za pomocą sieci 5G, mogą tworzyć stosunkowo szczegółowy obraz użytkownika, społeczności lub całej branży.”

 58. Doctor Who 16.07.2023 20:21

  Ktoś bierze pod uwagę następujący scenariusz ? Przejęcie władzy na U. Obwinienie Z i krajów dostarczających pomoc o podstępne i umyślne wykrwawianie R i U. Wdeptanie tych podstępnych kreatur w Ziemię. Powtórzenie tego scenariusza w odpowiednich miejscach, celem pozbycia się krzykaczy. Dalej ciągła pozycyjna wojna między dwoma, trzema blokami na świecie, usprawiedliwiająca obostrzenia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.