Szach-mat dla ludzkości!

Opublikowano: 29.10.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 81778

Film przetłumaczony na prośbę autora filmu dla „Wolnych Mediów” w listopadzie 2012 r. Zachowywał się wówczas dziwnie – był przerażony i zależało mu na tym, aby usłyszał o tym cały świat. Przypominamy go, bo pokazuje plan elit, który jest właśnie realizowany na naszych oczach! Oto ich cele, metody działania i jak z nimi walczyć! Film trwa 12 minut i możliwe, że to najważniejsze 12 minut w Twoim życiu. Roześlij go wszystkim znajomym i nieznajomym! Jeśli masz problem z odtworzeniem go niżej, możesz go alternatywnie zobaczyć na „BitChute”. Poniżej transkrypcja treści wideo (jej treść również w formacie PDF do wydruku).

POBIERZ PLIK ULOTKI W FORMACIE PDF DO WYDRUKU

POBIERZ PLIK OGŁOSZENIA DO WYWIESZENIA NA SŁUPACH

Wersja z napisami.

Wersja z lektorem.

Od tysięcy lat, Ziemia jest naszym domem, ale wkrótce stanie się naszym więzieniem. Przestępcza elita potężnych bankierów i właścicieli wielkich korporacji rządzi światem z ukrycia i jest o krok od osiągnięcia swych mrocznych fantazji.

Ich cele

1. Stworzyć światowy rząd zdominowany przez oligarchiczną elitę.

2. Ustanowić globalną elektroniczną walutę, by podzielić świat na dwa rodzaje ludzi: panów i niewolników.

3. Zaszczepić w każdym człowieku elektroniczny czip z jego informacjami biometrycznymi, jego danymi osobowymi i elektronicznymi pieniędzmi, które posiada, w celu uzyskania absolutnej kontroli nad populacją.

4. Ograniczyć liczbę populacji, żeby łatwiej kontrolować masy i lepiej zarządzać zasobami naturalnymi.

Elita jest w punkcie realizacji tego marzenia. Ci wielcy kryminaliści stworzyli tę historię aby: uzyskać absolutną władzę na świecie… NA ZAWSZE. Szach-mat dla ludzkości. Jak chcą to zrobić? Trzema ruchami strategicznymi.

Ruch pierwszy: Załamanie gospodarcze, epidemia i wojny regionalne

Elita wytworzy wielki, międzynarodowy kryzys finansowy, który ma się zakończyć zapaścią gospodarczą, upadkiem euro i dolara. Wtedy, wiele osób straci pracę i oszczędności w Europie i w USA. W miarę wzrastających protestów, elita stworzy fałszywe antysystemowe grupy, które powodować będą epizody chaosu i wzrost przestępczości, aby ludzkość zażądała ustanowienia władzy silnej ręki. Ewolucja upadku w Europie i USA, będzie przebiegać inaczej.

W Europie: elita generuje pogląd, że każdy samotny kraj nie może przezwyciężyć kryzysu narodzi się scentralizowany rząd europejski i suwerenność narodowa ograniczona będzie do minimum. Własność państwowa ulega prywatyzowaniu, wielkie korporacje zostają włączone do rządzenia państwem. Klasa polityczna jest skompromitowana. Niektórzy politycy i bankierzy będą się procesować, ale to tylko sztuczka. Elita promuje liderów manipulatorów, wyłaniających się z protestujących, do kierowania protestującymi i zapewnienia iluzji, demokratycznej odnowy i nadziei. Europejski rząd jest zajęty przez technokratów, którzy zastąpią starych, niesprawnych i skorumpowanych polityków. Pozornie demokratyczne państwo europejskie ma swoją siedzibę, ale rządzi przez nietykalne elity.

W USA: kryzys wywołuje poważne zamieszki. Uzbrojone grupy staną do walki przeciwko państwu manipulowane przez elity. Jest dużo przestępstw i niewinnych ofiar. Rząd federalny wprowadza stan wyjątkowy, aby odzyskać kontrolę. Budowane od lat obozy FEMA zaczynają działać. Dysydenci i protestujący są więzieni, oskarżani o terroryzm i działalność antypatriotyczną. Aresztowania i masowe represje są przeprowadzane w imię bezpieczeństwa.

Strategia załamania gospodarczego kulminuje się z wprowadzeniem obowiązkowej służby dla państwa, w USA i w Europie. Tłumy ludzi żyjących w nędzy, są zmuszone do pracy dla państwa, w zamian za zakwaterowanie i wyżywienie. Najbardziej antyspołeczne osoby są wybierane do sprawowania kontroli nad społeczeństwem, poprzez policję lub żołnierzy i represje. Rząd promuje składanie donosów wśród obywateli w zamian za korzyści i uznanie. W pewnym momencie, podczas procesu upadku gospodarczego, zaczyna drugi strategiczny manewr: kryzys zdrowotny.

Epidemia jest podnoszona do umocnienia procesu masowej kontroli populacji. Media wyolbrzymiają sytuację i sieją panikę. Demonstracje są zabronione pod pretekstem pomocy w rozpowszechnieniu epidemii. Epidemia służy do cichego eliminowania przeciwników politycznych. W trakcie zaawansowanej epidemii, organy władzy ustalają, że jedynym sposobem, aby ją kontrolować, jest wdrożenie czipa do monitoringu każdego obywatela, aby szybko wykryć nowe ogniska epidemii. Mikroczip jest również używany do przechowywania wszystkich danych osobowych. Służy też jako pieniądz elektroniczny. Fizyczny pieniądz znika, uznany jako niehigieniczny, niebezpieczny i niewygodny. Te pomysły są wszczepiane w pamięć obywatela: czip = pieniądze, czip = leki, brak czipa = śmierć. Podłączenie czipa internetu i systemu przetwarzania danych będzie podstawą kontroli masowej. Wszystkie informacje będą zapisywane na serwerach, z dala od kontroli obywatelskiej. Powiązanie internetu z czipem staje się Wielkim Bratem.

Trzeci strategiczny manewr: wojny regionalne. Podczas upadku gospodarczego i realizacji metod kontroli populacji, regionalne wojny będą wywoływane na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Konflikty te mogą się zacząć prowokacjami fałszywej flagi. Wywołają spadki akcji na giełdach i będą ostatecznym bodźcem do załamania gospodarczego, a nawet początku epidemii, jeśli będzie to atak biologiczny. W tej fazie wielkie mocarstwa nie wchodzą w bezpośredni konflikt między sobą, jak było to w Wietnamie, Korei czy Afganistanie.

Ruch drugi: III wojna światowa

Po kilku latach wojen regionalnych osiągnięto całkowitą kontrolę populacji. Wielka wojna wybuchła pomiędzy siłami wielkiej masy ludności rekrutowanych przez działania zbrojne, są wysyłane do chaotycznej i pustoszącej wojny. Taktyki broni nuklearnej, chemicznej, biologicznej i klimatycznej są wykorzystywane w kilku dużych miastach, aby wyeliminować cześć ludności świata.

Etap trzeci: Pokój

Wojna skończy się, gdy charyzmatyczni przywódcy kontrolowani przez elity ukażą się jako zbawiciele świata i zawrą układ pokojowy w oparciu i jedność wszystkich narodów pod jednym światowym rządem. Ocaleni wyczerpani i podporządkowani przyjmują ostateczną władzę opartą o jeden rząd światowy, kontrolowaną przez nietykalną elitę. Panowie świata posiadają już uległe masy niewolników kontrolowane przez najnowocześniejsze techniki, dzięki czemu nikt nigdy więcej im się nie przeciwstawi. Całkowity czas trwania procesu może potrwać od 10 do 30 lat.

Nasz świat jest na krawędzi niewoli i zniszczenia. Rządzi nami elitarna grupa psychopatów bez szacunku dla życia ludzkiego. Na swoich usługach mają armię bezdusznych i skorumpowanych popleczników zdolnych zrobić wszystko, aby utrzymać swój status.

Jak z nimi walczyć?

Czy mamy zamiar pozwolić, aby ci dranie wyeliminowali nas, czy będziemy walczyć o nasze przetrwanie?

Jeśli chcemy, aby zatrzymali swoje plany, musimy ustalić cztery bezpośrednie cele:

1. Przekonać siły bezpieczeństwa, aby zaczęły chronić ludzi i przestały być posłuszne elicie.

2. Zaatakować i skompromitować środki masowego przekazu odpowiedzialne za rozpowszechnianie kłamstw elit rządzących.

3. Ściganie i ciężkie karanie klasy politycznej, która służyła tym przestępcom. Wszystkich z nich. Powinni bać się ludzi. Na zawsze!

4. Zapobiec wprowadzeniu czipowania. Jest to kluczowy punkt (wyjaśnienie na filmie niżej – przypis WM).

Co można zrobić na poziomie osobistym?

1. Informowanie maksymalnej liczby ludzi, jak to tylko możliwe o planach elity.

2. Potępić manipulacje mediów. Wykorzystywać swoje niezależne media.

3. Poświęćcie godzinę dziennie, aby walczyć przeciwko elitarnym planom architektów.

4. Oczyść swój umysł z fałszywych wartości, które zaszczepił ci system.

5. Przestań kroczyć ślepo za każdym liderem, nawet gdy budzi Twoje zaufanie. Bądź sobą, swoim przywódcą!

6. Przestań popadać w nienawiści rasowe, etniczne, polityczne i inne. To pułapka by dzielić ludzi.

7. Nie pozwól im wysyłać innych do ich brudnych wojen. Mówią ci, że masz złapać za broń? Zrób to przeciw nim!

8. W tym momencie wszyscy władcy na świecie są bezprawni. Dlatego bądź nieposłuszny tym gnijącym władzom, tak bardzo jak tylko można!!! Obywatelskie nieposłuszeństwo!

Epilog

Sprawili, że uwierzyłeś, iż jesteś malutkim, nieistotnym ziarenkiem piasku, samotną mrówką w ludzkim mrowisku. Sprawili, że nie wierzysz, że może być inaczej, że nie powinno się podejmować samemu decyzji, bez pytania o zgodę, że nie można się bronić. Sprawili, że uważasz, że można żyć tylko swoim małym życiem, w małym śnie, zakupionym w jednym z ich sklepów, że czas na Ziemi nie pozostawia żadnych śladów, że wszechświat jest obojętny na to, co się dzieje z Tobą, że jesteś tylko statystyką, liczbą, ale to nieprawda! Jeśli jesteś w stanie kochać i walczyć.

Nie ma żadnych wątpliwości: żyjesz najważniejszą chwilą swojego życia w historii ludzkości. Zdecyduj, czy jesteś zwykłą owcą prowadzoną na rzeź, czy jedną z osób, które walczą do ostatniego tchu, by ocalić ludzkość z niewoli i zniszczenia. Teraz jest czas, aby udowodnić swoją prawdziwą wartość!!!

POBIERZ PLIK ULOTKI W FORMACIE PDF DO WYDRUKU

POBIERZ PLIK OGŁOSZENIA DO WYWIESZENIA NA SŁUPACH

Tłumaczenie: Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
Źródło oryginalne: YouTube.com
Źródło polskie: WolneMedia.net

Lektura uzupełniająca

1. Przeciek od kanadyjskich polityków wyjaśniających plany „elit” dla ludzkości – TUTAJ.

2. Analiza występu Madonny w czerwcu 2019 r. na konkursie Eurowizji w Izraelu zakończonego słowami „Obudź się!” – TUTAJ.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 84, średnia ocena: 4,73 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

46
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
realista
Użytkownik

jedna uwaga – nie będzie żadnego światowego rządu! potrzebny jest wróg, więc będą 2, 3 rządy kontynentalne….. …

Dawid
Użytkownik
Dawid

Masakra, najgorsze jest to, że ten film jest z 2012 roku i się w nim wszystko sprawdza.

Doctor Who
Użytkownik
Doctor Who

Światowy rząd już jest. Oczywiście ma frakcje. Niektóre zrobione dla teatru. Niektóre rzeczywiste. Frakcje są skonfliktowane. Masy, czyli my, mogą walczyć w imieniu jakiejś frakcji. Masy nawet jeśli wygra popierana przez nie frakcja, np. USA, w dłuższej perspektywie przegrają.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Nie zastanawia was to, szanowni czytający, że znamy ten scenariusz od dawna i spełnia się on co do joty, że jest to zbyt naiwne jak na postępowanie grupy zwanej elitą, cały ten szczepionkowy kabaret z killbillem na czele, czipy, Madonna czy olimpiada,to wszystko już od dawna obijało się nam, teoretykom spiskowym, o uszy. Więc nasuwa mi się taka fantastyczna konkluzja, będąca właściwie hipotezą, czy to nie teorie spiskowe inspirują elity, a nie odwrotnie. Czy to nie realizacja w oparciu o obawy społeczne, a nie z góry określony scenariusz? Boimy się tego, tego i tamtego, to oni nam to serwują , albo to tak bezczelna pewność że możemy poznać plany bo i tak nic z tym nie zrobimy. A nawet jak zaczniemy coś robić to będzie to jedynie ich kolejna pułapka, prowokacja. Z jakiego powodu znamy te plany? Bo tacy jesteśmy sprytni? Czy dlatego ,że nie mamy na to wpływu ,bo każdy nasz ruch jest sterowany, bo wiedzą jak manipulować tłumem , znają mechanizmy naszych zachowań np . Proaborcyjne protesty….? Więc może rozwiązaniem jedynym jest zacząć zachowywać się inaczej, odwrotnie niż w ich planie, wyprzedzać to myślenie i wytrącić tłum z określonych torów. Tylko jak wytłumaczyć owieczkom , że idą na rzeź? Potrzeba byłoby Hitlera czy innego psychopaty który dotarłby do mas.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

#Admin WM
Tylko jak przekonać tych wygodnych, dla których taki chip to nie lada gratka, płacą , nie zgubią, są pełnowartościowymi , opodatkowanymi obywatelami i nic co elitarne nie jest im obce a tym bardziej wrogie- a my , piewcy teorii spiskowych to nadajemy się na oddział zamknięty? Ktoś tu ostatnio ładnie napisał na ten temat ,ale wklejanie linków nie jest moją mocną stroną. Nie jest łatwo przebić się przez mainstream, kanały są ograniczone, a podejrzewam że wkrótce będzie graniczyło z cudem opublikowanie posta na podobny temat. Na jutubie no way, na ryjbuku no way, a WM czytają Ci, do których już to dotarło i nie trzeba ich agitować. Moim zdaniem wyjściem podobnie jak autora filmu , jest przekonanie mundurków, bo gdy nie będzie miał kto pacyfikować tłumu , to tłum przestanie trząść portkami. Poczują zryw i na tym zrywie można będzie zaimplantowac im to co należy. Póki co jesteśmy marionetkami na sznurkach strachu przed konsekwencjami . Bo świadomość, to jedno, a to jak się tą świadomość praktycznie wykorzysta-to już inna kwestia. Ale szczerze wchodzę w to, bo to jedyny słuszny kierunek i będę szerzyć gdzie tylko dam radę… Ale potrzebny jest lider, ktoś za kim pójdą tłumy, ktoś w typie Owsiaka, kto ogłosi to publicznie i zostanie wysłuchany, ktoś kto zbojkotuje Woronicza i odetnie ich stream na rzecz swojego. A co. Jak rewolucja to rewolucja, tu nie ma półśrodków.

hashi
Użytkownik

Oglądałem w marcu sama prawda.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Ma ktoś jakies znajomości w TVP?albo w TVN? wszystko jedno.Wujka , stryjecznego brata ciotki? Wejdziemy na żywo, po znajomosci? W końcu to tylko 12min. Czy na terrorystę? Ma ktoś jakąś klamkę albo chociaż wiarygodna atrapę? Nie? To może na śpiocha…. Uspimy ochronę, a potem to już jakoś pójdzie. I UWAGA, teraz dostanę czerwony pasek za podrzeganie, pomimo że to tylko bezradne ironizowanie… No więc JAK?

bussyman
Użytkownik
bussyman

@realista Już znaleźli wspólnego wroga dla całego globu: globalne ocieplenie. Teraz klimat będzie religią.

realista
Użytkownik

e tam, taki wróg, to nie wróg. potrzebny jest hejt i strach….. …

agomyj
Użytkownik

@BANDZIORkaq
“Nie jest łatwo przebić się przez mainstream”

Moim zdaniem niemożliwe.
Jeżeli wszystkie główne media: stacje telewizyjne, radiowe, portale wałkują 24 godziny na dobę dokładnie ten sam obraz świata to dla 98% społeczeństwa staje się to PRAWDĄ, w myśl sprawdzonej zasady Goebbelsa, że kłamstwa powtarza się tak długo, aż staną się prawdą.
Jeszcze latem cześć moich znajomych powątpiewała w pandemię, dziś trzęsą się ze strachu.
Za kilka miesięcy ludzie sami będą ustawiać się w kolejki po szczepionki.
A za kilka następnych zgodzą się na czipowanie.
Większość ludzi to trzoda, którą da się urobić. Kwestia użytych sił i środków. A tu mamy do czynienia ze zmasowanym atakiem bez precedensu w historii świata. Owieczki ulegną.
Właściwie już uległy.

Ps. Przerwanie TVN na 10 min. aby coś puścić nic nie da ani niczego nie zmieni.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Jeśli udałoby się puścić to w mainstreamie to byłoby olbrzymie zamieszanie, zrobiłby się dym na całą Polskę a może nawet calą Europę, zwłaszcza że ostatnio za sprawą TK i protestów zrobiło się o nas głośno. Gdyby coś takiego się wydarzyło, każdy by o tym dyskutował, nieważne czy źle czy pozytywnie, nawet ci którzy nie zobaczyliby na własne oczy transmisji usłyszeliby o tym kupując bułki, jadąc autobusem, sam fakt zahakowania byłby na tyle sensacyjny, że nie przeszłoby to bez echa. Ludzie uruchomiliby uśpione samodzielne myślenie. Ale z mojej strony to tylko pomysł, nie znam się ani nie znam nikogo kto umiałby to zrealizować. Jedno co przychodzi mi na myśl to Anonymous

realista
Użytkownik

trzeba by zmontować ZUPEŁNIE INNY FILM.
krótszy, treściwy, bez przegiętych teoryjek.
to mało kto by obejrzał. sam przewijałem….. …

realista
Użytkownik

ale co z tego, że z 2012, jak tego nikt nie będzie chciał oglądać? :DDD
legendarne filmiki z żółtymi napisami… no ej….. …

realista
Użytkownik

ale dobrze, załóżmy, że puszczamy ludziom z zaskoczenia ten film. wczujmy się w nich, ja będę adwokatem diabła:

zaczyna się od stwierdzenia, że ludziom chodzi po głowie stworzenie światowego rządu. i tu od razu pytanie – i co z tego? mamy rządy państwowe, unię europejską. czyż to nie dobrze, że ludzkość zjednoczy się pod jednym rządem światowym? nie będzie wojen, bo nie będzie o co. będzie stał na straży uniwersalnych praw człowieka. czy to źle?

będzie w tym uczestniczył przemysł bankowy. euro, amero. czyż to nie wspaniale? jedna waluta na całym świecie, bez ograniczeń regionalnych. można kupować na całym świecie, wygodne, nowoczesne. co w tym złego? pieniądze są potrzebne do życia, to dobrze, że banki wezmą w tym udział zapewniając nam bezpieczeństwo finansowe.

wszczepione czipy RFID? co to znaczy? aha, że będą na tym pieniądze? rewelacyjnie! nikt nie ukradnie ci ich, nie zgubisz, nie zapomnisz portfela. po co gotówka, i tak płacimy kartą już wszędzie. to świetna sprawa.

wezmą sobie jak będą chcieli? jasne, jasne. takie głupie gadanie. teraz też by mogli, a nie biorą. wiadomo, podatki trzeba płacić, to jedna z dwóch pewnych rzeczy na świecie, oprócz śmierci. co to za kontrola niby. skarbówka nas nie kontroluje, tylko przestępcy mogą się bać, ale nie uczciwi ludzie! dlaczego miałbym protestować?

będę niewolnikiem? bzdury jakieś. mogę iść tam, gdzie chcę, pod warunkiem, że będę miał maseczkę (bo przecież pandemia jest, więc trzeba dbać o innych, bo mogą umrzeć), mogę mówić co chcę, bo jest wolność słowa. tylko nie wolno używać języka nienawiści, tego nikt nie będzie tolerować przecież. mogę wrzucać zdjęcia i filmy na fejsbooka i youtuba, dzięki temu nie będzie fake newsów, bo te firmy weryfikują prawdziwość przecież.

[i już minęły prawie 2 minuty filmu. statystyczny widz po tym czasie zaczyna się nudzić i przełączać, jeśli temat jest dla niego nieinteresujący…
ale oglądamy dalej.]

Rockefeler? co on tu wygaduje. co to ma za związek?
[co dziesiątemu coś zadzwoni, tylko nie wiadomo w jakim kościele:]
Rokefeler to taki bogaty człowiek? aaa, pewnie ten staruch mu zazdrości. jakiś pewnie niedowartościowany. zazdrości Rokefelerowi, że zbudował firmę i stał się milionerem, miliarderem. i kandyduje na gubernatora jeszcze! pewnie człowiek sukcesu. inteligentny, miły. a kto to w ogóle gada?

ojeeeej, i jeszcze teraz 9/11… jakieś głupie teorie spiskowe… wtf. tak, tak, powiedział mu o tym. taki głupi by był, żeby się wydać że wie. to jakieś bzdury oszołomów. a, czyli nie powiedział jednak! no to już bez sensu jest. zabili tysiące ludzi w WTC żeby rurociąg zrobić? rząd i bankierzy porwali samoloty i zniszczyli wieże?! no nieee… co to bzdury!

[cztery minuty za nami, a tu już się lampka czerwona świeci “teorie spiskowe”. większość już nie ogląda od tego momentu.]

WOJNA Z TERRORYZMEM TO OSZUSTWO?!!!
powiedz to tym, którzy zginęli! w WTC, metrze, na ulicach! jesteś szalony, siwy starcze mówiący te rzeczy poprzez żółte napisy, które z trudem czytam…

[czy jeszcze ktokolwiek to ogląda? tylko ci, którzy już o tym wiedzą, którzy już to słyszeli, których to nie zraża, do których już nie trzeba docierać. a reszta? reszta przełączyła na inny kanał.]

przekonajcie mnie, że się mylę….. …

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

#realista
Jasne że się mylisz, a powiem nawet ,że wykazujesz patologiczną wręcz nieznajomość psychologii… Jeśli główne wydanie wiadomości przerwie migajaca neonowa informacja że telewizja została przejęta i teraz pokażą wam , jaka jest prawda, niechby nawet ta zapowiedź wygłosił anonimowy w swojej charakterystycznej masce, informując , że to film z 2012r. Byłby to taki szok, że każdy, nawet najbardziej zapyziały dziad obejrzy, bo ludzie są rządni sensacji, i będą o tym gadać wszędzie i wszyscy, bo to będzie wydarzenie na niespotykaną dotąd skalę, mówię o zahakowaniu mainstreamowej telewizji. Choćby z tego powodu zrobi się głośno o sprawie która jest na tyle istotna że ludzie powinni znać prawdę. Poza tym zdziwiłbys się, jak wielu ludzi wietrzy podstęp w pandemii, nawet 80letnie babcie, cos im tam świta , społeczeństwo jest zmęczone i tracą wiarę w rząd. To jest dobry czas . Właśnie teraz można przemówić do mas.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Admin, plan A Pikea napisano już w 19 wieku, opublikowano na początku 20 dzisiaj spełnia się na naszych oczach 3 część niemal co do joty (ten film jest planu rozwinięciem) i co z tego? Nikt się tym nie przejmuje. Taki scenariusz i reżyserzy, że powstrzymać się ich nie da. Można ich spowalniać co najwyżej.

realista
Użytkownik

Allex, drugi realista na WM? to być nie może! ;)

Bandzionka, no nie przekonałaś mnie.
możemy się założyć, że byłoby dokładnie odwrotnie niż piszesz. nieładnie tak pisać do kogoś, kto ładnie zaargumentował wraz z komentarzem, że się ten wykazuje “patologiczną nieznajomością psychologii”, a samemu prezentować naiwny bełkocik. pobłyskają neonki i ludzie będą oglądać? serio?….. …

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

#realista
To że dyskusja z tobą nie ma sensu to zdążyłam już sobie wykalkulować na podstawie lektury twojej działalności na WM , więc odpuszczam polemikę , możesz sobie pohejtować na mnie jeżeli to cię podnieca, bo mam wrażenie że nic innego tutaj nie robisz poza negacją wszelakich cudzych opinii. Skoro jesteś taki lepszy od innych, to w sumie nie zależy ci na reszcie bezmyślnego tlumu do których nie da rady dotrzeć, no chyba że to TY nakręcisz swój własny przekaz , kim jesteś, jesteś zwycięzcą. Troszkę pokory , zbastuj. Bo to ty belkoczesz, i zawsze masz gotowy hejt, masz wszystko pod kontrolą, ponieważ posiadłes wszechwiedzę. A zastanowiłeś się kiedyś ,że być może ta wiedza to ściema? Dobra, koniec, ludzi twojego pokroju nie da się wytrącić z samouwielbienia. Natomiast szczerze wierzę, że cała resztę można obudzić, bo ludzie zastanawiają się i dziwią temu, co się wyprawia. Wielu ludzi. Nie są bezmyślnym bydlem. No może poza wyjątkami. P.s jak chcesz mi osobiście pojechać, to polecam kopiuj wklej, żebym się zorientowała że to do mnie.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

Polać @realiście , i to na jedną oraz drugą nóżkę ;)

Spróbujcie tak dla eksperymentu myślowego wyobrazić sobie, że cała rzeczywistość medialna stała się obrazem z rzutnika o przekątnej 100 cali , a wy jako obserwatorzy siedzicie 2 metry on niej na krzesełku barowym.
Obrazy , które są dla was oczywistością, standardem,( jak ten film szach mat dla ludzkości) stanowią na tym rzucie ściennym 1cm kwadratowy.
I tak właśnie wygląda sprawa z perspektywy 99% ludzi na tej planecie.
Większość zainteresuje się centralną częścią rzutu i nawet nie myśli aby choćby przez chwilę popatrzeć w inne miejsca.
Ludzie chcą gotowych wzorców, gotowych rozwiązań, łatwego przekazu, rozrywki, oraz pewności ,że to co niby sami wybrali do oglądania jest najwartościowsze – no bo to przecież sam środek obrazu (reszta to szum).

Jeden przykładzik ???
Proszę bardzo.
Przekonaj byle jakiego zatwardziałego lewicowca popierającego LGBT, że
Che Guevara tępił homoseksualistów, zsyłał ich do obozów pracy itd.
Osobnik ten może to zrobić w przeciągu 5 min od wyciągnięcia swojego smartfona z kieszeni . I uwierzcie mi nie zrobi tego !!! Prędzej zmarnuje godzinę na wymyślaniu obelg pod twoim adresem , niż sprawdzi tę wiadomość. ( przykład z życia:).
Podświadomie zrobi wszystko aby nie zburzyć swojego światopoglądu.

I jak wy sobie wyobrażacie przekonanie ludzi , którzy na co dzień żyją w świecie wykreowanym przez TVN lub TVP ……. a zaliczają się do nich ludzie nawet z tytułami doktorskimi oraz profesorskimi …..

realista
Użytkownik

Bandziorko, zupełnie mnie nie zrozumiałaś. ja bardzo chciałbym dotrzeć do ludzi, ale to musi mieć sens. wiem jak jest z filmami. wiem, bo się tym zajmuję zawodowo. spróbuj przeczytać to, co napisałem, i pomyśleć nad tym naprawdę bez uprzedzeń. pomyśl i napisz gdzie się mylę. proszę.
masz pretensje, że mam własne zdanie? że je uzasadniam? bo uzasadniam, zauważyłaś? to jest samouwielbienie? że uważam, że mam rację? ty znasz kogoś, kto uważa, że nie ma racji? ty uważasz, że się mylisz?… nigdzie, ale to nigdzie nie hejtuję. nigdy.
oczywiście, że reszta może się obudzić. ale trzeba im pomóc. dlatego tutaj piszę. żeby im pomóc, ale skutecznie. o to nam chodzi, prawda?….. …

realista
Użytkownik

dzięki, dagome. :)
nie piję, ale chętnie stuknę się browarkiem.
właśnie wróciłem z protestu i robię relację. chętnie wypiję zdrowie kobiet!
***** ***

vannamond
Użytkownik
vannamond

“Potrzeba byłoby Hitlera czy innego psychopaty który dotarłby do mas.” To był człowiek który wyciągnął swój naród z tego bagna które zgotowały mu światowe elity i za którym poszły miliony normalnych Europejczyków. Stąd tak intensywne, niemal groteskowe, demonizowanie tej postaci po dziś dzień.

realista
Użytkownik

cyt.:”który wyciągnął swój naród z tego bagna”

tak, ale zrobił to przygotowaniami do wojny. gdyby jej nie było to jemu też by się rozleciało….. …

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

do @vannamond

“Adolfina” dokonała, czego dokonała, tylko i wyłącznie dzięki morzu pieniędzy właśnie od tych światowych elit. Wpakowała całą pożyczoną kasę w to co ładuje każdy socjalista.
I jedyne co osiągnęła to jeden wielki rozpie,,,,,dol – zgodnie o oczekiwaniami światowych elit :)

Foxi
Użytkownik

@realista zwykle dokonuje mały wyłom przez który wlewa swój zmodyfikowany bełkot – mający za cel zmianę obrazu danej sytuacji na swój sposób. Przykład: w swym długim opracowaniu używa nazwisk, a w materiale filmowym nie pada żadne nazwisko. Na tym polega jego produkcja bełkotliwych bredni – wymyśla coś i sam zaczyna prowadzić z tym czymś własną bezsensowną polemikę. Ważne że właściwy temat leży odłogiem – to jest jego cel.

realista
Użytkownik

zabawne, prawie nikt nie odniósł się merytorycznie do mojego komentarza. za to kilkukrotnie doczepiono się do mnie personalnie.
i wy chcecie innych ludzi przekonywać i nastawiać przeciw NWO, jak wy nie potraficie komentarza sensownego na temat napisać na WM?
nie żebym był jakoś szczególnie zaskoczony….. …

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

@ Admin WM
NIE ZGADZAM SIĘ z roznoszeniem tej informacji, one służą do programowania. Jak miliony/miliardy o czymś myślą to prawdopodobieństwo tego wzrasta (naukowo udowodnione).
..
Człowieku, o jakiej Ty piszesz świadomości? Przecież religie i ezoteryka zrobiły ludziom kuku z mózgów, ich trzeba odprogramować, to są roboty a nie ludzie.
Najpierw muszą zrozumieć swój stan, swe zakręcenie, następnie zacząć nad sobą pracować, potem dopiero dostrzegą swą godność i możliwości. Ja proponuję Zbyszka Popko.

agomyj
Użytkownik

@BANDZIORkaq
Tylko, że ci “anonymous” nie dostrzegli protestów antycovidowych.
Nie dostrzegli, bo nie mogli dostrzeć – były miniaturowe.
Natomiast protesty kobiet nie mają tutaj nic do rzeczy – mieszczą się w ramach mainstreamu – nikt tu nie demonstruje przeciw systemowi, oszustwu covidowemu czy ponadnarodowym instytucjom jak WHO. Mało tego – demonstranci idą posłusznie w maseczkach i zapewne większość z nich święcie wierzy w “wirusa”.

Gdyby te wielotysięczne demonstracje skierowane były przecie medyczno-sanitarnemu reżimowi i kłamstwie pandemicznemu, serce by rosło.
Można by wtedy powiedzieć, że Polska wyrasta na Mesjasza Narodów.
Niestety tak nie jest i nie będzie, bo świadomość większości Polaków jest nie wiele wyższa niż bydła w zagrodzie. Dlatego czeka ich taki sam los.

realista
Użytkownik

ale zdefiniuj, Allex, co to znaczy “wierzyć w wirusa”. bo nie wiem jak się odnieść….. …

Skalp
Użytkownik
Skalp

Nie zamierzam się tutaj ani chwalić ani popisywać, chciałem tylko dodać, że jakoś niespecjalnie dostrzegam fenomen tego filmiku, ani on odkrywczy, ani jakiś rewolucyjny. Nie umniejszam sytuacji, bo jest ona moim zdaniem wyjątkowo poważna, możliwe, że jesteśmy w trakcie absolutnie kluczowego remodelingu zasad funkcjonowania ludzkości.

Poczytałem co piszecie i tylko chciałem dodać, że TAK, JAK NAJBARDZIEJ media to jest absolutnie klucz w dzisiejszej rzeczywistości, dosłownie zdigitalizowany bóg. To media decydują o czym się mówi i jak mówi, a o czym się nie mówi. To media decydują, która z narracji eksperckich jest obowiązująca, a która jest przemilczana, to oni mówią kto jest zły, a kto dobry, co robić, jak robić. To oni legitymizują największe bzdury, tłumaczą największe machlojki, stygmatyzują grupy społeczne, napuszczają jednych na drugich, wywierają presje na rządy. Osobiście, zadałem sobie sporo trudu, ładnych naście jak nie dziesiąt godzin spędziłem zgłębiają tematykę okołocovidową. Na ten moment twierdzę, że jest to niesamowicie w mediach przeskalowany problem. Sztucznie spiętrzony, by wywołać konkretny łańcuch reakcji. Nie sądzę, bym to odkrył za pomocą tego filmu gdybym tego tematu nie znał. Natomiast przytaczając powyższe przykłady na siłę mediów oraz skalę ich kłamstw, przemilczeń, czy w ogóle nie wywiązywanie się z roli rzetelnego informowania opinii publicznej o kluczowych aspektach na świecie moim zdaniem wymaga w jakiś sposób ograniczenia możliwości emitowania przez nich swojego toksycznego przekazu. Z miłym uśmiechem przyjąłbym informację o tym, że dajmy na to stacja przekaźnikowa jednego czy drugiego radia lub telewizji została/y “nieco upośledzona”, najlepiej z wyraźny przekazem gdzieś wymalowanym “koniec waszego szamba” na ten przykład.

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

Najbliższym przykładem jest obecnie Australia. Dość spory kraj gdzie wprowadza się eksperyment chipowania. Jeśli ludzie którzy tam mieszkają bez problemu podporządkują się tzw. władzy to w innych krajach będzie to prostsze. Poważnym problemem wizji z filmu jest USA czy Szwajcaria, gdzie prawie każdy obywatel ma dostęp do broni. Tam eksperyment nie przejdzie bezkrwawo

maryan58
Użytkownik
maryan58

Ktoś wie skąd pobrać napisy do filmu JAQUE MATE A LA HUMANIDAD CHECKMATE TO HUMANITY ? Hiszpański to nie jest język w którym cokolwiek rozumiem.

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Czy ktoś potrafi przywołać z historii przypadek kiedy to biernością pokonano wrogów nastających na wolność i życie? Czy może raczej krwawą bitwą takie rzeczy się załatwia? Nowy świat wiecznej niewoli i selektywnej eksterminacji Devy mogą stworzyć jedynie stopniowo, ponieważ potrzebują tych, którzy go zbudują. Nazizm czy bolszewia nigdy by nie zaistniała gdyby nie ci co ją zbudowali i nie byli to ani Hitler ani Lenin czy Stalin. Konformiści i podli tchórze budują reżimy. Tępaki hołdujace najniższym instynktom niezdolne do dyskusji czy nawet refleksji nad światem. Genetyczni niewolnicy potrzebujący pana, który im powie co maja robić i zwolni ich to z nieznośnego wysiłku myślenia.
Kiedy mówią, że ludzi jest za dużo oznacza to, że ludzi jest za mało a za dużo jest zwierząt człekokształtnych.
“Są ludy co dojrzały do śmierci z rak ludów niedojrzałych do życia”.
I kolejny cytat do zapamiętania:
“Słuchaj, Stasiu! Śmiercią nie wolno nikomu szafować, ale jeśli ktoś zagrozi twej ojczyźnie, życiu twej matki, siostry lub życiu kobiety, którą ci oddano w opiekę, to pal mu w łeb, ani pytaj, i nie czyń sobie z tego żadnych wyrzutów. ”
albo ten:
„Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę”

Zabijanie nie jest niczym złym a bywa obowiązkiem.

“I przodków śpiew jak echa kielich, że jeszcze Polska wtedy żyła gdy z nią ginęli”

Groźni są usypiacze mówiący o tym, że zabijanie jest be, że trzeba nadstawiać nie tylko policzka ale i półdupka i to nie tylko swojego. Groźni są ci co mówią, że ktoś w końcu coś zrobi. Przyjedzie na białym koniu i szlachetnie wyzwoli tchórzliwych i leniwych zaprzedańców, którzy to rzekomo na owo wyzwolenie czekają.

Do boju!

beth
Użytkownik
beth

Ten film powinien obejrzeć każdy, nie dlatego, że You-tube bez wyjaśnienia, ostrzeżenia i powiadomienia ciągle go usuwa. Tylko dlatego, że to pokazuje jak wiele jest w nim PRAWD…

Wrzucono, go dziś kilka razy na ten kanał i za każdym razem, po około godz. ZNIKAŁ.
Nawet, nie napisali czemu usunęli.
Ale po jego obejrzeniu, łatwo jest zrozumieć powód…

No cóż, ich brak odpowiedzi, już jest dla mnie odpowiedzią :)

ten film Wam otworzy oczy;

https://polfejs.live/video/473/%F0%9F%93%A2ten-film-powinien-obejrze%C4%87-ka%C5%BCdy-nie-dlatego-%C5%BCe-youtube-bez-wyja%C5%9Bnienia-ostrze%C5%BCenia-i-powiadomienia-ci%C4%85gle-go-usuwa.-tylko-dlatego-%C5%BCe-to-pokazuje-jak-wiele-jest-w-nim-prawdy-i?channelName=UcieczkaZMatrixa

aakk4488
Użytkownik
aakk4488

(Naruszenie regulaminu punkt 5. Admin WM)

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

aakk4488 masz racje. Ale do tego trzeba się zorganizować, a przy obecnej technologii infiltracyjnej to potencjalne samobójstwo. To o czym mówisz to raczej rewolucja która wynika z desperacji. Każda rewolucja jest destrukcyjna a tym razem jesteśmy na tyle wykształcenie aby uświadomić masy, że można to rozwiązać bez gilotyny.
Żeby zacząć należy przestać użerać się ze sobą jak POPIS republikanie czy demokraci. Wszyscy jedziemy tym samym wózkiem a nie rozumiemy zasady “dziel i rządź”. Jeśli kiedyś uda się wyborcom zjednoczyć na poziomie 70% to reszta jest już łatwa.