Madonna powiedziała o „przyszłości”

Opublikowano: 01.06.2019 | Kategorie: Kultura i sport, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 16858

Kiedyś oglądałam duże koncerty w telewizji i nie zauważałam co tak naprawdę niosą ze sobą. Chciałam napisać „tajne znaczenie”, ale zdałam sobie sprawę, że nie ma żadnych tajemnic. Po raz kolejny do ludzkości mówi się otwarcie. Ale niewielu to zauważa.

Napiszę o występie Madonny podczas Eurowizji 2019. Nie dam oceny tego wydarzenia. Mogę tylko powiedzieć, że nie wierzyłam w prawdziwość i szczerość głosowania na nim i od dawna nie wierzę. Zastanawiam się, dlaczego w tym roku Ona wzięła udział w tym wydarzeniu? Czy nie dlatego, że miało miejsce w Izraelu, i nawet podczas specjalnej pełni księżyca – pełni Błękitnego Księżyca. (19 maja 2019 r.)

Nie wiem, czy był to jakiś rytuał, czy po prostu przesłanie dla całej ludzkości. Ale oczywiste jest, że nie był to tylko występ. Usiądźmy wygodnie. Przed nami analiza, która najwyraźniej sugeruje, że nie wszyscy dotrwamy do przyszłości. Niestety.

Symbolika występu

Konkurs Eurowizja 2019 można zobaczyć TUTAJ.

Pieśń z odezwą do Szatana. Teraz o występie Madonny. Zaczyna się od 2,56,24. Rozpoczyna się piosenką „Like a Prayer” i kończy piosenką „Future” (Future). Informacje o pierwszej piosence znajdziecie na „Wikipedii”.

Fakt, że ta piosenka zawiera słowa, które podczas puszczenia od tyłu mówią: „HEAR US SAVE US SATAN!” („usłysz i uratuj nas Szatanie!”) wiem od dawna. Jeśli ktoś tego nie wie, może posłuchać tego od minuty 5.16 i sprawdzić. Ale w połączeniu z takimi dekoracjami na scenie, na imprezie międzynarodowej (ciemność, mnisi, postacie itp.), zastanawiasz się, czy to tylko kolejny rytuał na żywo w telewizji. Mówią, że jest to praktykowane. A kto – pytanie pozostaje bez odpowiedzi.

Druga piosenka nazywa się „Future” i będzie o niej później.

Liczby

Na scenie widać zakonników w świątyni. Scena w czerwono-czarnej tonacji. Po lewej stronie jest 20 osób, a po prawej 18. Jeśli policzymy numery w kolejności od lewej do prawej, otrzymamy 2018. To znaczy, w zeszłym roku. Dodając wszystkie liczby otrzymamy liczbę 11.

Numerologia jako nauka w naszych czasach jest bardzo słaba. Wiele wiedzy zostało utracone, ale analizując informacje o numerze 11, doszłam do wniosku, że najprawdopodobniej niesie to samo znaczenie, jakie przypisuje mu współczesna ludzkość. Liczba 11 jest uważana za szczególną liczbę i nosi nazwę mistycznej w wielu okultystycznych tradycjach. Babilończycy wymieniali imię TIAMAT z 11 demonami wspierającymi chaos. W tradycji indyjskiej jest 11 form ucieleśnienia Rudry, Boga zniszczenia.

Zgodnie z książką „The Miraculous Significance of NUMBERS and COLOURS as they appear IN THE HOLY SCRIPTURES” („Zadziwiające znaczenie Liczb i Kolorów w tekstach Świętych, Pism Świętych”, M.D. Stewart) M.D. Stewarta liczba 11 to liczba symbolizująca nieład, brak jedności, dezorganizację.

O tym numerze jest dobra analiza TUTAJ. Nie bądź leniwy i przeczytaj.

Jeżeli mowa o liczbach w występie, to w drugi części Madonna będzie na scenie z 13 ludźmi.

O liczbie 13 pisałam wcześniej w artykule „Koń trojański o imieniu McDuck”. Oto fragment o liczbie 13:

„Istnieje wiele opinii na temat liczby 13. Są informacje, że początkowo miała pozytywny przekaz, ale z czasem (tak jak w przypadku swastyki) nastąpiło zastąpienie pojęć i stała się negatywna. Istnieją też informacja wręcz przeciwne – że liczba 13 nie jest dobra, jest zła itd. Ale szukając informacji, zauważyłam przewagę negatywnych wersji. Argumenty na rzecz tej wersji są bardzo interesujące i można je sprawdzić samemu.”

Jest ich wiele, ale podkreślę niektóre z nich:

1. Na Ostatniej Wieczerzy było 13 ludzi. Mówi się, że Judasz Iskariota – ten, który zdradził Jezusa – był trzynastą osobą, która zajęła miejsce przy stole.

2. W żydowskiej kabale istnieje 13 złych duchów.

4. Również w żydowskiej kabale liczba 13 i śmierć są oznaczone tak samo, a mianowicie hebrajską literą „mem” (מ).

5. Zgodnie ze starożytną skandynawską mitologią, 12 bogów siedziało przy stole, gdy trzynasty bóg, Loki, przyszedł bez zaproszenia.

6. 13 rozdział Apokalipsy jest na temat antychrysta.

Obrazy wizualne

Czy widzicie czaszkę lub głowę gada na środku sceny? To jest oczywiste. Nie? Może po prostu fantazjuję.

Nie jestem pewna, ale wygląda na to, że ta głowa ma też nimb (aureolę).

Przypuszczam, że jeśli zsumujemy wszystkie informacje o liczbie 11 + tej sytuacji, którą widzimy na scenie, wtedy okaże się, że: Szatan (Najeźdźca, Jahwe, Zło itd.) zaczął działać od 2018 roku. Działał wcześniej, ale teraz rozpoczął atak. Przeanalizujmy główne wydarzenia z 2018 roku.

Kostium Madonny

Długo rozpatrywałam ubranie Madonny. Spójrzmy co tam takiego?

1. Krzyż równoboczny na piersi jako symbol templariuszy.

2. Na górze herbu w dolnej części ktoś podobny do Jezusa.

3. Opaska na oko jest wyraźnie oznaczona symbolem „X” i jest bardzo podobna do tej, którą posiadają piraci.

4. Ogólnie rzecz biorąc, ubranie przypomina strój kapłana. Tylko z pasem w talii.

Interesujące.

Następnie zwróćmy uwagę na pelerynę poniżej. Co to jest? Symbol czy herb? Nie od razu zrozumiałam, ale potem przyjrzałam się temu bliżej. W ruchu obraz ten przypomina logo słynnej amerykańskiej wytwórni filmowej „Metro-Goldwyn-Mayer”.

Ponadto, kiedy zaczęłam czytać o tej wytwórni, natknęłam się na jeden interesujący szczegół: Pierwszym zadaniem Mayera (wiceprezesa firmy) było ukończenie kręcenia najbardziej budżetowego filmu w historii niemych filmów „Ben-Hur: Historia Chrystusa”; odziedziczył on ten projekt po studiu Goldwyn. Triumf tego filmu pozwolił MGM umieścić Universal Studio jako największe amerykańskie studio pod względem dochodów.

Mówimy o pierwszym zadaniu Mayera po założeniu kompanii, a raczej połączeniu trzech w jedno („Metro Pictures”, „Goldwyn Pictures” S. Goldwin i „Louis B. Mayer Pictures”).

Naturalnie postanowiłam spojrzeć, co to za film o Chrystusie. Ale zanim wam dalej opowiem, zwróćmy uwagę na bardzo ważne szczegóły:

1. Co media napisały o stroju Madonny w przeddzień jej występu na Eurowizji 2019.

2. Pojawienie się flagi Palestyny na spektaklu.

3. Rzymskie kolumny na początku przemówienia.

Pierwsze – media o stroju Madonny.

Po drugie – flaga Palestyny w przemówieniu Madonny.

Zwróćcie uwagę oni idą razem. A po co symbol nieskończoności połączenia ich rąk, zwróciliście uwagę?

Po trzecie – rzymskie kolumny na scenie.

Czy zapamiętaliśmy? Strój pirata, Izrael, Palestyna, rzymskie kolumny.

Tak więc teraz poczytajmy o filmie „Ben-Hur: historia Chrystusa”:

Tu mamy i Palestynę i Izrael. I piratów i Jezusa. Zbieżność?

A teraz nie mniej zajmująca „zbieżność”. Płaszcz-peleryna przekształca się w miecz i węża. Tak, tak właśnie tak.

Kiedy Madonna schodzi prawym bokiem odrzuca pelerynę i tam widać miecz, następnie ona schodzi lewym bokiem, dalej zrzucając część swojej peleryny widać węża. Co to za symbole? Miecz, najprawdopodobniej to temat rycerzy templariuszy i dalej widać jak ta linia będzie na drugim stroju Madonny na występie. A wąż — no to klasyka gatunku. Jest tu masa wariantów i wszystkie złowieszcze. Chociaż, są też opinie, że wąż – to symbol wiedzy, mądrości itd.

Zwróciłam również uwagę na ozdoby. Kiedy szukałam zobaczyłam słowo w języku angielskim:

Moxie – zuchwałość, wytrwałość, determinacja, zręczność, praktyczność, doświadczenie, umiejętności. Może chcą nam pokazać powagę intencji „klienta” tego występu?

W odniesieniu do opaski na oku z symbolem „X”. Oficjalnie Madonna oświadczyła, że jest to teraz jej wizerunek. Ona jest obecnie „Madam X”. Ale jak już wiemy, nie wszystko to co jest oficjalnie mówione jest prawdą.

O symbolu „X” jest dużo informacji w sieci. Na przykład: Litera „X” w wielu alfabetach jest ważna za magiczny znak. X w matematyce odpowiada nieznanej wielkości i jako ukryty numer okultystyczny jest reprezentowany przez 10, odpowiednio jako dziesiąty arkan Tarota – Koło Fortuny. Kiedy ta litera jest rozpłatana, symbolizuje ukośny krzyż Andrzeja i ma w sobie tysiąc. X z linią na górze ma już wiele – 10 000 lub ciemność, która była ważnym symbolem narodu mongolskiego. W okultystycznej symbolice wyraża Platoński Logos. X wewnątrz koła – często spotykany jako znak naścienny. We wschodniej ezoteryce posiada znaczenie „człowiek wewnątrz swojej własnej powłoki”. Jeżeli literę X zamknąć linią z obu stron wyjdzie podwójny stożek.

Ogólnie rzecz biorąc, kostium Madonny w Eurowizji jest solidnym symbolem.

Masońska symbolika

Templariusze (fr. templiers — „zakonnicy”) — zakon duchowo-rycerski. Została założona w Palestynie w 1118 roku przez dwóch Francuzów, rycerzy Hugo de Peyena i Geoffroya de Saint Ademara. Poświęcone były nauczaniu braterstwa nazarejczyków, filozofów i ascetów, którzy zachowali pamięć o życiu i naukach Jezusa Chrystusa oraz prawdziwą historię wczesnego chrześcijaństwa. Byli to naśladowcy Jana Chrzciciela. Ich duchowym ideałem było zachowanie i odrodzenie jednej starożytnej religii. Zgodnie z tradycją Wtajemniczenia, takie odrodzenie prawdziwej religii wśród ludzkości zostało symbolicznie nazwane budową Świątyni Prawdy, a jej budowniczych – Mularzami, wolnymi Mularzami. Stąd nazwa bractwa nazarejczyków – Zakon Świątyni.

A potem moje poszukiwania prawdy doprowadziły do tego, że 98% masonów jest po prostu wyewoluowanymi templariuszami.W artykule napisałam o takim symbolu jak dwie kolumny i światło między nimi. Należy do masonów. I wielu o tym wie. A teraz popatrzymy na występ Madonny (tutaj w minucie 2.59):

Początkowo mnisi niosą kolumny.

Pozwolę sobie przypomnieć jak to wygląda w klasyczny sposób:

Symbolika Masonów.

Następnie kolumny zostają postawione, po tym Madonna pada na kolana.

Być może, ktoś powie, coś z nią nie tak – jacy masoni, jakie kolumny? Po co to wszystko? Proszę wyjaśnić. Czy to naprawdę bezsensowny element występu, na który wydano mnóstwo pieniędzy? Najprawdopodobniej ten „ktoś” otwartym tekstem mówi – „że tu rządzi”.

Druga część występu

Madonna pozostaje bez peleryny. Otaczają ją ludzie w maskach gazowych i kwiatami na głowach (przy okazji, bardzo podobne głowy do krów).

Potem, z bardzo ironiczną muzyką, Madonna zaczyna wieszczyć. Niestety, nie mogę napisać tekstu, który słyszałam po angielsku bez pomyłek, ale mogę go przetłumaczyć na rosyjski. Nawiasem mówiąc, możecie odsłuchać i przetłumaczyć ten fragment niezależnie od 03.00.06 TUTAJ.

„Są tacy mili, myślą, że nie robimy takich przestępstw. Wiemy, że nie jesteśmy jeszcze gotowi do działania. Burza nie jest w powietrzu, jest w was. Chcę ci powiedzieć o miłości i samotności. Ale już późno. Czy słyszysz na zewnątrz siebie, Najwyższy? Wiatr, który mówi pokażę jak.”

Jak podoba się wam to stwierdzenie? A Eurowizja? To tylko sposób na przekazanie informacji na cały świat.

Po tych słowach Madonna wieje (widocznie robi ten właśnie wiatr) i wszystko przeradza się w ogień. Ludzie na scenie padają. Ten wiatr, o którym mówiła zabija.

Potem zaczyna śpiewać swoją nową piosenkę „Future” wraz z amerykańskim raperem Quavo. A oto tłumaczenie. Przeczytajcie uważnie.

Nie wszyscy dotrą do przyszłości
Nie wszyscy uczą się na błędach z przeszłości,
Nie wszyscy mogą dostać się do przyszłości,
Nie każdy, kto tu jest, pozostanie na zawsze.

Nie wszyscy dotrą do przyszłości
Nie wszyscy uczą się na błędach z przeszłości,
Nie wszyscy mogą dostać się do przyszłości,
Nie każdy, kto tu jest, pozostanie na zawsze.

Przyjdźcie świadomi,
Przyjdźcie do nas, bądźcie świadomi!
Usłyszcie udręczonych…
Dajcie nadzieję.
Dajcie żyć,
Życie mamy tylko jedno, musimy je przeżyć należycie.

Pogódźmy się!
Przyjdźcie wybrać inspirację
Przyjdźmy gotowi
Poradni, pozytywne wibracje
Otwórz swój umysł
Otwórz swoje oczy
O tak!

Nie wszyscy znajdą się w przyszłości
Nie wszyscy uczą się na błędach
Nie wszyscy umieją dążyć ku przyszłości
Nie każdy, kto tu jest, zostanie na zawsze.

Nie wszyscy znajdą się w przyszłości
Nie wszyscy uczą się na błędach
Nie wszyscy umieją dążyć ku przyszłości
Nie każdy, kto tu jest, zostanie na zawsze.

Mam nadzieję, że wiesz
Moje życie jest bezcenne.
Topię lód
Widzę znaki.
Uwolnij swój umysł!
Witamy w przyszłości
Zbyt wiele bólu wewnątrz
To jest odrzucenie
Tak, tak.
Zbyt wiele czasu poświęciłeś próbując przetrwać
Nie lubisz kogoś ze swojej przeszłości, więc pozwól mu umrzeć
(Pozwól swojemu światłu się iskrzyć)

Nie wszyscy dotrą do przyszłości
Nie wszyscy uczą się na błędach z przeszłości,
Nie wszyscy mogą dostać się do przyszłości,
Nie każdy, kto tu jest, pozostanie na zawsze.

Nie wszyscy dotrą do przyszłości
Nie wszyscy uczą się na błędach z przeszłości,
Nie wszyscy mogą dostać się do przyszłości,
Nie każdy, kto tu jest, pozostanie na zawsze.

Przyszłość
Przeszłość
Iskra
Przyszłość

Możemy rozświetlić mrok
Każdy ma iskrę
Nie każ mi przestać
Bo tak powiedziałeś
Twoja przyszłość jest świetlana
Po prostu nie gaś światła
Pozwól Słońcu przestać świecić
Bo tak powiedziałeś

Nie wszyscy dotrą do przyszłości
Nie wszyscy uczą się na błędach z przeszłości,
Nie wszyscy mogą dostać się do przyszłości,
Nie każdy, kto tu jest, pozostanie na zawsze.

Ku przyszłości
Z przeszłości
Ku przyszłości

Przybywamy z przyszłości, będąc gwiazdami
Przybywamy z przyszłości, będąc silnymi
Przybywamy z przyszłości, wygrani
Przybywamy z przyszłości, będąc szefami
W przyszłości przyjdzie wam zapłacić cenę
W przyszłość wchodzicie zagubieni
W twojej przyszłości będzie ukrzyżowanie.
Ale wiecie, że ja wzniosę się ponad to wszystko, tak

Nie wszyscy wejdą do przyszłości. Ludzkość straciła prawdziwy wektor rozwoju. Dlatego każdy kto pomylił słuszną drogę zapłaci za wszystko, zostanie ukrzyżowany. Ale „będę nad tym wszystkim, tak!”. Co sądzicie o tym, co stanie się z tym zwrotem? Kto będzie ponad tym i kogo to nie dotknie? Pomyślmy samodzielnie.

Zasadniczo piosence towarzyszy ponura seria filmów – zniszczona statua wolności (bez ręki), zniszczone wieżowce i zarośnięte drzewami miasto.

Statua wolności pozostała bez pochodni.

Trójkąt zwrócony w górę jest księżycowy i posiada symbolikę pierwiastka kobiecego, wody, chłodu, przyrody, ciała,

Zburzone budynki i las. Oprócz tego kadry tunelu kwantowego.

I jest jeszcze tło, bardzo interesujące. Madonna śpiewa na tle czegoś w rodzaju krzyża, ma dziwne krawędzie, w których widzimy obraz kogoś łysego. Przejrzałam kolejne ujęcia – ten „ktoś” naprawdę tam jest. A co to za dwa reflektory przy krzyżu? Bardzo podobne do oczu „kogoś” rogatego.

A tak wygląda w całości.

Wróćmy teraz do kostiumów. Na początku tego materiału pisałam o templariuszach i sukni Madonny.

Tak więc temat rycerski nadal trwa. Po pierwsze, kiedy peleryna została zdjęta z Madonny, okazało się, że miała rycerskie nakładki na ramieniu. Po drugie, gdy raper Quavo pojawia się na scenie, widzimy, że jest w kolczudze. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ten występ jest ciągłym „chaosem”. Ale nie. Każdy szczegół ma bardzo specyficzne znaczenie. Niewiele osób zwróciło na to uwagę.

Ponadto w przedstawieniu w tle widzimy, jak nadszedł koniec wszystkiego. Ruina, ogień, dym.

A potem, po całkowitej dewastacji, pojawia się błysk gwiazdy, potem meteoryty itp.

Następnie pojawia się ulubieni iluminaci, masoński trójkąt.

Na koniec występu połowa uczestników ze sceny rzuciła się z „urwiska”, połowa zjechała jakimiś windami na dół. Być może jest to symbol faktu, że ktoś dostanie się pod ziemię. Potem pojawia się obraz czarnego i ponurego kościoła:

Czy nie macie wrażenia, że jesteście na jakimś rytuale satanistycznym? Ocknijcie się, to tylko międzynarodowy dobry konkurs wykonawców – Eurowizja 2019… No i kończy występ wezwanie „Wake up” – „Obudź się”.

To taki „nieskomplikowany” występ na konkursie międzynarodowym Eurowizja 2019.

I najprawdopodobniej nie jest to tylko czcza gadanina, ale wiadomość dla tych, którzy są „w temacie”. Jeśli Madonna z całą swoją „miłością do Szatana” mówi w swoim przemówieniu „Obudź się”, to może rzeczywiście nadszedł czas aby otworzyć oczy w dosłownym znaczeniu tego słowa i zobaczyć, co dzieje się wokół nas. Nie śpijcie. Wszystkiego dobrego przyjaciele. Bądźcie ciekawi.

Postscriptum

Na czapkach tancerzy w drugiej części znajdowała się mimoza – symbol Australii.

Również na tle występu był moment „skoku”, kiedy na początku widać ląd stały, a potem jakby z kosmosu, a także obrazek jak Australia (do góry nogami, zgodnie z perspektywą kartograficzną stosowaną w Australii – przypis WM).

Może nie wiemy czegoś o tym magicznym miejscu?

Autorstwo: Alona Namliewa
Tłumaczenie: Treborok
Źródła oryginalne: Kramola.info, VK.com
Źródło polskie: Treborok.wordpress.com


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

11 komentarzy

 1. qhashbba 01.06.2019 12:26

  “Obudz sie” nie tyczy sie ludzi, tylko jest mowione odnosnie szatana.

 2. Cosmo 03.06.2019 10:17

  W Christchurch już zakazali posiadania broni po ataku “samotnego wilka”. Możliwe, że zaraz w Australii postąpią podobnie aby najbardziej odizolowane miejsca zachodniego świata stały się bezpieczną przystanią dla tych, którzy rozpętają Armagedon. W Kongo szaleje ponownie wirus Ebola I jest to najgorsza epidemia od wielu lat ale w mediach cisza. Odetną wszelkie połączenia z odizolowanym lądem na Pacyfiku i będą czekać, a może to trwać długo. Obawiam się że konserwy i OFF! na komary może nie wystarczyć.

 3. Krzysztof Kolecki 03.06.2019 11:22

  Na Rogatego!, Toż to na dolnym zdjęciu są 2 sylwety USA a nie Australii ! Autorko – proszę zaglądać w mapy częściej.

 4. robi1906 03.06.2019 12:55

  Również obstawiam na USA, mapa rozciągnięta w przestrzeni dlatego lewa strona jest wyższa od prawej, i po tej prawej: Floryda i Wielkie jeziora.

 5. Krzysztof Kolecki 03.06.2019 13:31

  raz jeszcze! Ten wklejony przez autora artykułu rzeczywiście jest konturem Australii, lecz 2 oryginalne wyświetlane na koncercie – to USA!

 6. Majakk1976 26.04.2020 19:02

  Wiem, że to stary artykuł, ale dopiero dzisiaj go przeczytałem i nie rozumiem dlaczego jako zły, jako jeden z synonimów szatana jest wymieniony Jahwe? Przecież to się niczego nie trzyma!

 7. rici 26.04.2020 19:17

  Majakk spytaj Massy, on podawal kiedys taki werset z ewangelii jak Jezus mowil do zydow “Waszym bogiem jest szatan”

 8. MasaKalambura 26.04.2020 22:32

  Owszem, Jezus stwierdził, że żydzi częściej nie Boga (Jahwe) są sługami (dziećmi), tylko szatana. Na tej podstawie wielu sobie wydumało, że to Jahwe jest tym szatanem (Boże broń), bo Bogiem (jak twierdzą) jest Jezus. Który, co ciekawe, sam siebie synem człowieczym nazywał, a do Jahwe w modlitwie “Ojcze nasz” uczył się zwracać.
  Dodatkowo imię Jezus oznacza “JHWH jest Zbawieniem”.

  Należy dodać, że ludzki umysł jest w stanie wytworzyć myślokształty. Wiara ludzka niekorygowana Dekalogiem, eliminującym wielobóstwo i bałwochwalstwo składać może boską cześć nie do Stwórcy Wszechrzeczy, Jedynego i Najwyższego, ale do takich właśnie fałszywych wytworów wyobraźni. Tak właśnie, dzięki grupom ludzkim, mogą powstawać demiurgi, fałszywe twory myślowe podszywające się pod Prawdziwego YHWH. Ale nie tylko. Matek Boskich i innych duchów pokazujących się ludziom pełno jest na ziemi.

  Jak jest na prawdę, Bóg raczy wiedzieć. To On przenika nasze serca, i o wszystkim jest powiadomiony. I wszelka modlitwa tak czy siak do Niego trafia.

 9. Admin WM 27.04.2020 08:14

  Było na WM kiedyś o krwiożerczym i okrutnym Jahwe, który według autorki zachowuje się jak zły, okrutny demon a nie postać pozytywna.

  https://wolnemedia.net/okrutny-jahwe/

  https://wolnemedia.net/krwiozerczy-jahwe-2/

  I lektura uzupełniająca:

  https://wolnemedia.net/jahwe-kaplanski-bicz/

 10. najzwyklejszy 13.02.2023 21:19

  Adminie WM, radzę poczytać Biblię, kilka razy, rozjaśni się wszystko, nie ludzkie wymysły przeciwnych Bogu i wskazywać na te wymysły. Ludzie prawi i nieprawi otrzymają zmartwychwstanie, i tysiąc lat nauki o Bogu. Bez szatana, bo zostanie uwięziony na ten czas. Po tysiącu latach zostanie uwolniony i będzie to już ostatnie kuszenie. Mnóstwo ludzi, jak ziarnek piasku, pójdzie za nim. To będzie ostatni Sąd, kto za nim pójdzie zostanie usunięty wraz z szatanem na wieczność, całkowicie. W Biblii masz też czarno na białym dlaczego tylu ludzi – bo nieprawi mający w charakterze nieprawość nie wyrzekną się jej. Pomimo szansy, pomimo uzyskiwanej wiedzy i oferowanej miłości. Powróci raj na ziemię, ludzie będą mieć Boga w sercu. Praktycznie masz opisane w Biblii, nie tylko w Objawieniu Jana lecz także w Starym Testamencie przez proroków. Wszystkie proroctwa dotyczące Izraela i wielu Państw, królów, bitew, sprawdziły się całkowicie. Aktualnie mamy czasy końca “tego systemu rzeczy”, a ma być straszny, też przekazuje proroctwo i już się sprawdza. Szukaj, znajdziesz – to też z Biblii.

 11. najzwyklejszy 13.02.2023 21:24

  P.S. Nieprawi nie wszyscy, ci którzy mając wiedzę o Bogu Jahwe, jedynym Bogu, o jego prawach, sprawiedliwości, miłości, i pomimo postępują przeciw Bogu, wynika z logiki w Biblii – zostaną wymazani już pierwszą śmiercią, bo śmierć jest karą za grzechy, uprzedzał już Adama Bóg gdy go stworzył.
  Życie dał Bóg, jest jego właścicielem, i może je odebrać ale śmierc z ręki Boga jest ostateczna, to tzw. druga śmierć, po zmartwychwstaniu, jeśli oczywiście zmartwychwstaniesz.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.