„Jeden z nich” ujawnił ostateczny cel

Opublikowano: 29.12.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 4231

Krzysztof Ator Woźniak czyta i analizuje kolejny list „Jednego z nich”, który ujawnia ostateczny cel pandemii i innych równoległych kryzysów. Poprzednie listy spełniły się w 100%. Celem jest zniewolenie ludzkości za pomocą likwidacji gotówki i zastąpienie jej jedną światową walutą z limitem CO2 dla każdego człowieka. Pieniądze stracą wartość, bo oszczędnościami nie będzie można swobodnie dysponować. Certyfikaty covidowe to początek budowy światowej infrastruktury nowego systemu w celu wprowadzania cyfrowej tożsamości. Gdy darmowa cyfrowa tożsamość zostanie wprowadzona, pandemia zacznie wygasać, a do infrastruktury będą dodawane kolejne funkcjonalności – na początku przydatne i wygodne, np. dowód osobisty, prawo jazdy, ubezpieczenie zdrowotne, cyfrowy portfel płatności z pełną ochroną, nabyte uprawnienia, wszystkie ważne na całym świecie, aby przekonać do nich obywateli. Społeczeństwo będzie tak zadowolone z tych wygód i cyberbezpieczeństwa ze 100-procentową ochroną oszczędności, zakupami bez podatku VAT, że nie będzie chciało z nich rezygnować. W końcu pieniądz zostanie powiązany z indywidualną emisją CO2 (każdy produkt będzie wyceniony pod kątem CO2) – możesz mieć miliardy na koncie, ale gdy przekroczysz limit, niczego nie kupisz. A potem zostanie wprowadzony termin ważności pieniądza i oszczędzanie będzie nieopłacalne. Ludzie będą uzależnieni od podstawowego dochodu gwarantowanego i systemu oceny społecznej. Pieniądze będzie można odebrać za karę lub przyznać więcej w nagrodę. System będzie wydawał zakazy kupowania wybranych produktów dla osób z niską oceną i zgody na zakupy dla osób z wysoką oceną. I nikt się nie zbuntuje, bo zablokują ci „dla twojego dobra” portfel elektroniczny, bez którego nic nie będzie można zrobić. Wprowadzanie planu zniewolenia ludzkości „Jeden z nich” przedstawił w 16 punktach-etapach. Warto posłuchać.

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Admin WM 29.12.2021 10:58

    Wygląda to bardzo prawdopodobnie i zazębia się z planem ujawnionym w filmie „Szach-mat dla ludzkości”.
    https://wolnemedia.net/szach-mat-dla-ludzkosci/

  2. hashi 29.12.2021 20:46

    Nic nowego o tym wszystkim wałkuje się od 5 lat.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.