Przemoc wobec mężczyzn śmieszy prowadzącą TVN 24

Opublikowano: 10.04.2024 | Kategorie: Media, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3028

Anna Seremak z TVN 24 była bardzo rozbawiona sprawą męża, który został pobity przez żonę i trafił do szpitala. Internauta przywołuje prezenterkę do porządku.

Policjanci z Bartoszyc na Warmii zostali wezwani do bardzo specyficznego incydentu. Otóż w dniu ogłoszenia wyników wyborów w jednym z domów w gminie Bisztynek doszło do takiej kłótni o politykę, że na miejsce trzeba było wzywać policję i ambulans. W skrócie: 44-latka, która miała już wyrok za znęcanie się nad mężem, pobiła go znów i mężczyzna trafił do szpitala.

Prezenterka TVN24 nie potrafiła zachować powagi, słuchając i mówiąc o tym. Jeden z internautów na „X”, zbulwersowany jej zachowaniem, opublikował post, w którym opisuje, jak tego typu zachowanie przyczynia się do tego, że obecnie jedną z poważniejszych przyczyn śmierci mężczyzn w Polsce są… samobójstwa.

Wpis Szymona Machalicy: „Postanowiłem trochę uświetnić materiał @tvn24 dodając kilka ciekawych nagłówków. W 2019 roku odnotowano 10.676 zgłoszeń związanych z przemocą, kiedy to ofiarami byli mężczyźni. To 12,1% ogółu zgłoszeń dotyczących przemocy w rodzinie, wg Niebieskiej Linii. Z 5018 samobójstw w 2022 roku – 4261 to mężczyźni. Ogólnie nie podoba mi się, że możemy sobie żartować z przemocy wobec mężczyzn i potępiam takie zachowania podobnie, jak nie żartuje z kobiet, które są ofiarami przemocy domowej. Może kiedyś uda nam się wypracować wrażliwość, ale jeżeli sami nie zaczniemy o to walczyć, to będziemy oglądać takie obrazki. Prezenterka prawie nie posikała się ze śmiechu. Jak opisuje „Bezprawnik”, problem depresji i samobójstw wśród mężczyzn to kolejny alarmujący aspekt wskazany przez GUS. Mężczyźni stanowią około 80 proc. wszystkich osób odbierających sobie życie w Polsce. Liczba samobójstw panów od lat utrzymuje się na niepokojąco wysokim poziomie, wynoszącym około 4,2–4,5 tys. przypadków. Kilka razy więcej niż u kobiet. Najcięższe kryzysy psychiczne dotykają osób około 40 i 60 roku życia. Problem pogłębiają stereotypy dotyczące męskości, zniechęcające mężczyzn do szukania wsparcia psychologicznego. Eksperci podkreślają, że konieczne jest zwiększenie dostępności pomocy dla osób w kryzysie, a także przeciwdziałanie barierom uniemożliwiającym mężczyznom otwarte mówienie o swoich kryzysach psychicznych. Dobra, to z czego jeszcze może się pośmiejemy?

Autorstwo: SG
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Stary Kulas 10.04.2024 14:05

  No ale czego on się spodziewała po świecie którym rządzą kobiety po tym jak w XIX i XX wieku wykastrowały swoich męskich potomków? Teraz gdy potrzebują mężczyzny to muszą go sprowadzać z Afryki!
  No sorry, ale to ewolucja i słabe osobniki (ja także do tej grupy należę) muszą wymrzeć.
  PS. Akurat ja mam super żonę i nie, nie stoi nade mną jak to piszę.

 2. emigrant001 10.04.2024 14:30
 3. Foxi 10.04.2024 15:31

  Pół biedy jak taka nowoczesna pani ma męża i wyżywa się na nim w domu. Jednak te co nie mają mężów – szukają zaczepki gdzie tylko mogą. Każdy nawet najmniejszy powód jest na tyle dobry by wszcząć awanturę. Zjawisko staje się coraz bardziej widoczne. Drogie panie, pamiętajcie o tym że złość piękności szkodzi.

 4. replikant3d 10.04.2024 16:44

  Stary Kulas , czasy ,,jakiniowe,, mamy już za sobą. faceci obecnie mają baaardzo związane ręce. Bo w obecnych czasach jak tylko upomisz się o swoje ,,prawa,, taka baba wyśle cię do paki. Takie mamy obecnie chore prawo. Dlatego obecnie kobiety są coraz bardziej agresywne i bezczelne. Wiedzą że praktycznie WSZYSTKO ujdzie im na sucho. Wpisz w wyszukiwarkę ,,jak oskubać faceta z majątku w świetle prawa,, To się dopiero zdziwisz. To jeden z powodów ,,wesołości,, tego babsztyla. Dobrze że masz normalną kobitkę. Ale wielu nie ma takiego szczęścia…Więc nie generalizuj..

 5. rozrabiaka 10.04.2024 16:57

  Głupoty po trosze piszecie w komentarzach
  – “nie podoba się? – tam są drzwi” albo “zaraz się pakuję i do widzenia!”
  – “ślub? – muszę się zastanowić, porozmawiamy o tym kiedy indziej – musze sie zastanowić czy czuję, że to właściwy moment”

  Związki zdrowieją w mig!

 6. Dandi1981 11.04.2024 09:12

  Przemoc to jest jak wieloletnia partnerka odmawia sexu , jak w tym kawale ze dlugoletni zwiazek jest jak wiezienie tylko ze w wiezieniu latwiej o sex.

 7. Stary Kulas 11.04.2024 12:54

  ” Takie mamy obecnie chore prawo” A niby kto jak nie faceci to prawo wprowadzają? Jak na razie nie widzę, żeby gdziekolwiek na świecie kobiety miały większość w organach ustawodawczych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.