17 lat „Wolnych Mediów”

Opublikowano: 01.04.2024 | Kategorie: Cenzura, Komunikaty

Liczba wyświetleń: 1321

1 kwietnia 2024 r., Naszemu Portalowi stuknęło 17 lat.

W kwietniu 2023 roku wygraliśmy z ABW w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym, lecz wyrok nie uprawomocnił się z powodu bezczelnego skierowania przez ABW skargi kasacyjnej od wyroku do Naczelnego Sądu Administracyjnego. ABW, zamiast przyznać się do błędu i przeprosić, gra na zwłokę, aby sprawa się przedawniła. Na rozpatrzenie spraw w NSA czeka się nawet trzy lata, ale jest szansa, że wniosek o kasację zostanie rozpatrzona w tym roku. Treść skargi kasacyjnej została utajniona i do dziś nie otrzymałem, mimo wysłania wniosku, wglądu do akt. Im wolno wiedzieć wszystko i z wyprzedzeniem wybierać linię obrony wniosku o kasację, a ja zapewne poznam część owych akt, bo nie wszystkie mi pokażą, podczas procesu, gdy nie będę w stanie na chłodno przemyśleć linii obrony wyroku WSA i będę musiał improwizować. Warto przy okazji zwrócić uwagę, że chociaż rząd się zmienił, a na stanowisku szefa ABW nastąpiła zmiana personalna, służba ta kontynuuje politykę cenzorską PiS-u łamiącą „Konstytucję RP”.

Ponadto pod koniec 2023 roku Nasz Portal był cyberatakowany przez boty z Singapuru, które wywindowały nam statystyki wejść i przeciążały serwer, ale na szczęście udało się je poskromić.

Ponieważ „Wolne Media” są bardzo małym portalem, zarządzanym jednoosobowo, żadnych imprez z fajerwerkami i uroczystości nie będzie, ale jeśli chcecie, możecie uczcić to na swój sposób, np. polecając Nasz Portal, przekazując darowiznę na jego dalszą działalność, albo co tam dobrego i ciekawego wymyślicie.

Dziękuję wszystkim autorom publikującym na Naszym Portalu, oraz użytkownikom i sympatykom za wspieranie go dobrym słowem lub monetą. Bez was byłoby mu znacznie trudniej przetrwać te 17 lat. Życzę nam wszystkim, aby Nasz Portal przetrwał kolejny rok działalności i abyśmy mogli relacjonować upadek planów Zielonego Ładu, który jest częścią planów Nowego Porządku Świata, oraz odbudowę świata po przebudzeniu się ludzkości.

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net
Ilustracja: alejomiranda (pl.DepositPhotos.com)


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. rici 01.04.2024 14:21

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Maurycy.
  Za rok bedziesz juz pelnoletni.

 2. Aida 02.04.2024 12:48

  Mało ludzi ze starej ekipy zostało, oj mało.

 3. Flibusta 04.04.2024 13:42

  Ale nowi przybyli. Ja co prawda czytam Wolne Media już ze 12 lat ale od około 7 to już nałogowo hi..hi.. Panie Maurycy – wszystkiego najlepszego!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.