Radny z Hiszpanii żywi się odchodami

Opublikowano: 13.04.2024 | Kategorie: Polityka, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2206

Na jaw wyszły szokujące informacje o hiszpańskim lewicowym radnym. Daniel Gomez del Barrio umieszczał w sieci dziwne ogłoszenia o charakterze seksualnym oraz zjadał… ludzkie odchody. Był szefem Departamentu ds. Młodzieży, Dzieci i Rodziny.

Daniel Gomez del Barrio to były już radny z ramienia skrajnie lewicowej Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej (PSOE). Oprócz bycia radnym pełnił funkcję przewodniczącego Departamentu ds. Młodzieży, Dzieci i Rodziny w gminie Illescas w prowincji Toledo.

Kilka dni temu wyszło na jaw, że sześć lat temu zamieszczał w sieci gejowskie anonse matrymonialne. Przedstawiał się w nich jako „nikczemny niewolnik seksualny”. Chciał być „upokarzany”, oferował „służenie za pisuar”. Proponował, że może obnażać się przed innymi mężczyznami zarówno osobiście, jak i przez Internet. W ogłoszeniu, jak na homosia przystało, nie zabrakło też „ssania ku*asów” oraz „przebierania się za dzi*kę”.

Gdy upokarzające ogłoszenia wypłynęły do internetu, burmistrz Jose Manuel Tofino, także ze skrajnie lewicowej partii PSOE, zdymisjonował Gomeza del Barrio z funkcji szefa Departamentu ds. Młodzieży, Dzieci i Rodziny oraz „poprosił”, by złożył mandat radnego. Ten ofertę nie do odrzucenia przyjął, jednocześnie zaznaczając, że nie będzie sprawy komentował. Zapewnił jedynie, że odchodzi z polityki i od teraz chciałby wieść anonimowe życie.

Ci, którzy próbowali jakoś wybronić Gomeza del Barrio, szybko schowali głowy w piasek. Początkowo sugerowali bowiem, że ogłoszenie może być spreparowane. Szybko okazało się jednak, że niedawny radny, który miał służyć m.in. za wzór dla młodzieży, był na tyle „mądry”, że w ogłoszeniach zamieszczał własny numer telefonu, a także zdjęcia dowodu osobistego z pełnymi danymi.

Wydawać by się mogło, że już nic bardziej upokarzającego Gomez del Barrio w życiu nie zrobił. Nic bardziej mylnego. Teraz wyszły na jaw nagrania, w których… zjada własne odchody w swoim byłym miejscu pracy. To się powinno po prostu leczyć.

Autorstwo: KM
Na podstawie: Gaceta.es
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Kaczor3333 13.04.2024 13:47

  Przecież nie można go dyskryminować. Wszystko w poprawnie politycznej normie. Powinien pozwać burmistrza za szerzenie nienawiści wobec niego. Jak można tak krzywdzić zdrowego, normalnego faceta.

 2. adambiernacki 13.04.2024 14:14

  Oj tam czepiają się chłopa. Co w tym kontrowersyjnego jak tutejsze gómnozjady to rzesza dosłownie? Nie ma dnia żebym nie spotkał w polskobrzmiącej już jedynie kolonii gómnozjada albo czterdziestu. Paśniki marketowe pełne gómnozjadów pochłaniających gómno bez patrzenia i bez rączek.

 3. rozrabiaka 14.04.2024 02:34

  Mógł powiedzieć, że to deepfake… I dalej pomagać dzieciom i młodzieży

 4. Admin WM 14.04.2024 07:29

  Raczej mógł powiedzieć, że w chciał wypromować koprofilię, aby w ten sposób walczy ze zmianami klimatu i troskę o środowisko zmniejszając liczbę odpadów spuszczanych do kanalizacji (przecież w odchodach też jest mikroplastik!). Powinien też dodać, że tę całą nagonkę rozpętali zawistni właściciele sklepów spożywczych, bo to „brązowe żarcie” może i nie pachnie fiołkami, ale każdy może legalnie wyprodukować w domu bez zgody władz, licencji i ZA DARMO!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.