Niemcy ratyfikowały ID2020 i „pakiety szczepień” Gatesa

Opublikowano: 17.02.2021 | Kategorie: Nauka i technika, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3087

29 stycznia niemiecki parlament ratyfikował wdrożenie programu ID2020 – kolejnej fazy globalnego wdrożenia tzw. „Znamienia Bestii”, którą wprowadza się w odpowiedzi na „pandemię” koronawirusa z Wuhan (COVID-19). Celem twórców ID2020 jest stworzenie nowego standardu cyfrowej tożsamości i objęcie nim wszystkich ludzi na świecie.

Ten scentralizowany program elektronicznego gromadzenia danych umożliwi profilowanie każdego obywatela Niemiec i zapewni dostęp do tych danych każdej agencji rządowej, policji i trzyliterowej agencji, a także sektorowi prywatnemu.

W programie zostanie uwzględnionych do 200 punktów informacji, a być może z biegiem czasu więcej. Należą do nich rachunki bankowe, zwyczaje zakupowe, dokumentacja zdrowotna, w tym zapisy szczepień, profil polityczny, a prawdopodobnie nawet nawyki randkowe.

Wszystko co rząd może użyć przeciwko tobie, Niemcy chcą umieścić w bazie danych programu ID2020, która została zaprojektowana przez nikogo innego jak eugenika i miliardera Billa Gatesa w ramach jego „pakietu szczepień”.

Wspierany przez Fundację Rockefellera, Accenture, Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) i Global Alliance for Vaccines and Immunization (GAVI), program ma na celu wstrzyknięcie każdemu człowiekowi mikroczipów, do których można uzyskać zdalny dostęp za pomocą 5G i 6G. Do prywatnych partnerów programu należy wiele firm Wielkiej Farmacji, takich jak Johnson & Johnson (J&J), GlaxoSmithKline (GSK), Merck & Co. i oczywiście Bill & Melinda Gates Foundation.

Według Petera Koeniga, piszącego dla „Global Research” (Kanada), ID2020 ma być ostatecznie „wszczepione szczepionką” i „zdalnie dostępne przez komputery, roboty lub przystosowane elektromagnetycznie algorytmy”. „Przyjęcie programu ID2020 nadal musi zostać zatwierdzone przez niemiecką Radę Federalną, ale jest niewielka szansa, że ​​Rada ją odrzuci” – wyjaśnia Koenig.

Autorstwo: Peter Koenig
Na podstawie: GlobalResearch.ca
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. beth 17.02.2021 11:37
  2. pikpok 17.02.2021 16:03

    Plandemia: grypa, cow ID i 5G.
    Kabaliści chcą nas zamknąć w 4D.
    https://youtu.be/iQwKeB8J5-A

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.