Milion nadmiarowych zgonów po zatwierdzeniu szczepionki COVID-19

Opublikowano: 23.04.2024 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3508

CDC potwierdza, że od czasu „zatwierdzenia” szczepionki na COVID-19 doszło do ponad miliona nadmiarowych zgonów wśród osób starszych.

W dniu 11 grudnia 2020 r. FDA wydała zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) szczepionki Pfizer-BioNTech przeciwko COVID-19, co czyniło ją pierwszą szczepionką na COVID-19, która otrzymała takie zezwolenie w Stanach Zjednoczonych. Następnie szczepionka Moderna COVID-19 otrzymała EUA 18 grudnia 2020 r., a szczepionka Janssen (Johnson & Johnson) COVID-19 otrzymała EUA 27 lutego 2021 r.

Osobom starszym w pierwszej kolejności zaproponowano szczepionkę na COVID-19, a liczba odnotowanych dodatkowych zgonów była zdumiewająca. W ciągu pierwszych 20 tygodni 2021 r. odnotowano 150 085 dodatkowych zgonów wśród osób w wieku powyżej 65 lat w porównaniu ze średnią pięcioletnią z lat 2015–2019. Następnie od 21. do 40. tygodnia 2021 r. odnotowano zdumiewającą liczbę 165 387 dodatkowych zgonów wśród osób w wieku 65 lat i starszych. Spowodowało to, że łączna nadwyżka zgonów od 1. do 40. tygodnia 2021 r. wyniosła 315 472 wśród osób, które otrzymały szczepionkę przeciwko COVID-19. W pozostałej części 2021 r. odnotowano 133 268 dodatkowych zgonów. Całkowita nadwyżka zgonów w ciągu roku wśród osób powyżej 65. roku życia wyniosła 448 740.

Oznacza to, że w okresie, w którym spodziewano się radykalnego ograniczenia nadmiernej liczby zgonów, w związku z podaniem pozornie bezpiecznej i skutecznej szczepionki w celu powstrzymania fali zgonów rzekomo spowodowanych śmiercionośną chorobą, zmarło prawie pół miliona więcej osób w wieku 65 lat niż przez samą pandemię.

Rok 2022 poprawił się nieznacznie, ale nadal odnotował szokującą liczbę nadmiernych zgonów – 371 466 odnotowano wśród osób w wieku powyżej 65 lat.

W 2023 r. odnotowano 257 415 dodatkowych zgonów wśród osób w wieku 65 lat i starszych, przy czym najnowsze dane opublikowane przez CDC potwierdzają, że w pierwszym tygodniu 2024 r. odnotowano 5482 nadmiarowych zgonów.

Oznacza to, że ogółem odnotowano 1 069 943 dodatkowych zgonów wśród osób w wieku powyżej 65 lat od chwili, gdy po raz pierwszy zaproponowano im szczepionkę przeciwko COVID-19 do 1. tygodnia 2024 r.

To szokująca liczba nadmiernych zgonów w porównaniu ze średnią pięcioletnią w latach 2015–2019. Szczepionki na COVID-19 miały zmniejszyć liczbę zgonów, a nie ją zwiększyć.

Zdumiewająca liczba dodatkowych zgonów, sięgająca ponad miliona w ciągu trzech lat, to więcej niż wystarczający dowód na to, że szczepionki przeciwko Covid-19 są dalekie od bezpieczeństwa i skuteczności. Po cichu publikowane dane dowodzą, że są one niezwykle niebezpieczne.

Źródło zagraniczne: Expose-News.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

13 komentarzy

 1. garsjo 23.04.2024 16:06

  “Po cichu publikowane dane dowodzą, że są one niezwykle niebezpieczne.” Jakie “po cichu” ? Niepotrzebny głośny komunikat w mediach głównego nurtu, bo w społeczności międzynarodowej jest głośno o tym, że te preparaty to broń biologiczna pentagonu.

 2. Katarzyna TG 23.04.2024 17:34

  Broń biologiczna owszem ale nie pentagonu tylko wielkiego kapitału z Davos.

 3. emigrant001 23.04.2024 20:45

  winnych nie ma i nie będzie a ty spróbuj ukraść batona w sklepie:)

 4. kufel10 24.04.2024 04:36

  Jak na tak zorganizowaną i szeroko zakrojoną akcję, to ilość zgonów jakaś śmieszna. Zero więcej, a najlepiej dwa zera, to byloby coś konkretnego i wartego odnotowania. Przeczytajcie w Czas Niewolników ilu POLAKÓW zmarło z powodów kredytu frankowego, to dopiero wyrafinowany numer, realizowany już w Europie w latach ~80.

 5. paullenburg 24.04.2024 11:00

  Moze to sposob na niewyplacanie emerytur itd… 😉

  Inna sprawa ,ze mam dystans do wieszczenia szczepionkowego ludobojstwa. Nic takiego nie zauwazylem. Owszem nie mowie,ze to swinstwo nie moze zaszkodzic bo znam jeden przypadek ale wszyscy pozostali zdrowi i smigaja jak frygi.

  Przed niczym to cos raczej nie chroni. Wiekszosc zaszczepionych miala bowiem kowid tak czy siak …

 6. Katana 24.04.2024 12:39

  //Owszem nie mowie,ze to swinstwo nie moze zaszkodzic bo znam jeden przypadek/
  Ty już znasz? Łoł. Ja dopiero Ciebie poznaję…
  /ale wszyscy pozostali zdrowi i smigaja jak frygi.//
  Nieuprawniona ocena.

 7. Katana 24.04.2024 13:13

  kufel10 i… “Śmieszna ilość zgonów”. No tak…
  Tak właśnie miałeś to odebrać. Wszystko zgodnie z zamiarem złego.
  Po to stosują rozproszone działania… Byś skupiał się na upatrzonych sobie aspektach, jak. kredytobranie i z niewłaściwego źródła produktów spożywczych zjadanie.
  To żadna tragedia bo nie dotknęła osobiście Ciebie – albo nic o tym nie wiesz, czy i jak dotknęła?

 8. paullenburg 24.04.2024 13:47

  @katanko
  Alez jak najbardziej uprawniona ocena bo wszystko o czym mowie sprawdzone empirycznie,nie na podstawie jakichs artykulow i teorii. Mowie o tym co widze.

  Choc to maly ,,sample” bo conajwyzej liczony w setkach to wystarczajaco duzy zeby miec watpliwosci co do rzekomego ,planowanego z premedytacja ,,ludobojstwa”

  A jeden,jedyny przypadek ,o ktorym mowie mozna POWIAZAC ze szpryca . Tylko tyle (i byc moze az tyle).

 9. Katana 24.04.2024 13:59

  //Alez jak najbardziej uprawniona ocena//
  Jak ocena farmaceutyków wydawana przez ich producenta. Dzięki…
  Samo zaprzeczenie. Niczego nie dodałeś co by mogło przekonać… Droczysz się znowuż nie rozumiejąc co się do Ciebie mówi.
  Powtarzam jasno i wyraźnie: Ty jesteś tym jednym przypadkiem w mojej ocenie. Rozumiesz to? Nie pytałbym pacjenta szpitala psychiatrycznego o opis swojej choroby ale najpierw jego lekarza.
  Wielką szkodą zaś to, że nie widzisz jak dużego gwałtu i na jaką skalę dokonano na ludziach – lub to, że nie dostrzegasz tego jako problemu.
  Zmień to bo to Cię kiedyś zabije…
  PS: Aleś mnie zdeprymował tym zniekształceniem nicka… To zdrobnienie ma sprawić wrażenie żeś subtelny, wrażliwy… Wielokrotnie przerabiane. Sobie samemu przekłamujesz.

 10. kufel10 27.04.2024 04:53

  @ Katana – nie wiem czy Cię dobrze rozumiem. na sr*aczkę umiera rocznie więcej ludzi niż po tym środku. A czy samoreplikujące się nanotechnologie pozaziemskiego pochodzenia faktycznie tam są, to się zapewne okaże w najbliższych latach. Fakt jest niezaprzeczalny, że zachodzą pewne zmiany w świecie, zwią to 4tą rewolucją przemysłową, i masz tutaj testy dochodu gwarantowanego, blokowanie kont bankowych po wpłacie jakiejś większej kwoty, wzrost pensji minimalnej pociagający za sobą szereg negatywnych skutków, w bantustanie mieszkania zdrożały prawie dwukrotnie powiedzmy w 7 lat a w cywilizowanej Norwegii masz powrót do cen sprzed 2017. Hmmm dokąd nas to prowadzi, raczej jeszcze nie wiemy. Zły Putin zniknie pewnie tak szybko jak kowit, my zostaniemy z czymś, o czym jeszcze nie wiemy. Ja NIE narzekam, poza ujemnymi temperaturami i wzrostem cen mieszkań wszystko mi w zasadzie pasuje.

  @ paullenburg – podzielam Twe zdanie. Wszyscy żywi.

 11. Foxi 27.04.2024 07:41

  Pomijając milczeniem skutki zdrowotne należało by też czasem spojrzeć na gigantyczne skutki gospodarcze plandemii: Likwidacja wielu firm, zaburzenia umysłowe u dzieci, samobójstwa, powszechna manipulacja. A te kreatury nadal twierdzą bezczelnie że “nic się nie stało taki mamy klimat” a “ofiar było niewiele lub prawie wcale.”

 12. Katana 27.04.2024 12:09

  //zaburzenia umysłowe u dzieci, samobójstwa,//
  To też skutki zdrowotne. Powiedzmy, że pośrednie. Właśnie te związane ze stresem miałem głównie na myśli. Pomijając te fizyczne – długoterminowe, jak choćby zwiększona bezpłodność.
  Nie wiadomo jak ogólnie genetyka ludzkości zmienia się na skutek tej akcji. O ile bardziej odbiegamy od natury.
  Tu jeden czynnik kumuluje szkodliwość pozostałych, tak jak te potęgują skutki jednego – z upływem czasu.
  “Wszyscy żywi”… ale co to za życie.

 13. kufel10 28.04.2024 03:28

  Katana – tak jak mówię, ja jestem dość zadowolony ze swojego życia, a że udzielam się i będę udzielał społecznie, to z zaskoczeniem odkryłem, że ludziom również żyje się całkiem nieźle, nie ma już takiej biedy i niedostatku jak za lat mojej młodości, kiedy miałem jedną parę spodni, jedną parę butów, ksiązki odbijałem na ksero a jeżdżąc bez biletów byłem zmuszony nawet wyskakiwać z jadącego (niezbyt szybko) autobusu, natomiast dziś jak wiesz szerzy się lenistwo, k*r*stwo i brak honoru. Z bezpłodnością to poruszyłeś ważny temat. Dodatkowo wiele osób jest niejako wykastrowanych umysłowo- ważniejsze są wycieczki, fryzjer i kawiarnie oraz szeroko pojęta konsumpcja, oczywiście ja też konsumuję i przesiaduję w kawiarniach ale łączę to z wychowaniem dziecka, po prostu jak to mawia Sumliński – nigdy nie należy się poddawać. Znam wiele takich małżeństw tworzących, jak to mówią, rodziny międzygatunkowe, wychowujących tzw “psieci”, wygodnictwo lub ślepaki, szkoda ich w gruncie rzeczy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.