Nanoboty uwalniają toksyny i pozyskują energię z organizmu

Opublikowano: 21.04.2024 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2910

248-stronicowy patent na technologię Moderny (która była podawana ludziom w zastrzykach COVID-19) został złożony w 2020 roku. Patent wymienia kilka przykładów zastosowania lub odmian tej technologii. I chociaż nie wiemy, kto otrzymał jaką wersję, wiemy, że wdrożono kilka różnych numerów partii. Niektóre z nich były znacznie bardziej śmiercionośne niż inne.

Zgodnie z patentem Moderny, technologia ta zawiera samoorganizujące się nanocząsteczki. W niektórych wariantach nanocząstki te mogą być wykorzystywane do kontrolowanego uwalniania związków, gdy znajdą się one w ludzkim ciele. Te nanocząstki lipidowe są zamknięte w hydrożelu polimerowym, powłoce o kontrolowanym uwalnianiu, która zawiera poliwinyle. Zostało to zweryfikowane przez Anę Mihalcea i badania Clifforda Carnicoma.

W wykładzie TEDMED z roku 2013 dr Ido Bachelet powiedział, że te nanoboty zostały już z powodzeniem opracowane w Izraelu. Można je wstrzykiwać do organizmu za pomocą zwykłej strzykawki. Pokazał ich wygląd i wydaje się, że są to te same struktury, które Piąta Kolumna znalazła w swoich badaniach i twierdziła, że są zasilane przez 5G, co potwierdził dr Bachelet.

„Mój zespół opracował nanoboty, które są wyposażone w anteny. Anteny te są wykonane z nanocząstek metalu. Antena umożliwia nanobotom reagowanie na zewnętrzne pola elektromagnetyczne. Tak więc ta wersja nanobotów może być faktycznie aktywowana poprzez naciśnięcie przycisku na joysticku” – powiedział.

W poniższym filmie jest to omawiane przez twórców w roku 2015.

„Zaprojektowany i wyprodukowany przez nas nanobot to maszyna, którą można zaprogramować tak, aby autonomicznie rozpoznawała komórki docelowe i dostarczała do nich ładunki” – informuje dr Bachelet.

„Podstawową ideą jest stworzenie klatki lub kosza, który chroni delikatny, toksyczny lub cenny ładunek i uwalnia go tylko w odpowiednim momencie” – dodaje George Church.

„Zaprojektowany przez nas nanobot wygląda jak otwarta beczka lub muszla, która ma dwie połówki. Tak więc dwie połówki tej otwartej beczki lub muszli są połączone ze sobą elastycznymi zawiasami DNA, a cała struktura jest zamykana za pomocą zatrzasków lub zamków, które są w rzeczywistości podwójną helisą DNA. Działa to w ten sposób, że pod nieobecność klucza, którym jest cząsteczka lub białko, dupleksy są utrzymywane wystarczająco mocno, aby utrzymać całą strukturę zamkniętą. Ale kiedy klucz jest obecny, ten fragment DNA – który zaprojektowaliśmy tak, aby rozpoznawał ów klucz – przełącza się, aby związać się z tym kluczem i dupleks się otwiera” – kontynuuje dr Bachelet.

Zgodnie z pracami strony „Vaxxchoice”, te syntetyczne patogeny mają adres IP, są skatalogowane przez Departament Energii i wykorzystują cez-137, którym zostaliśmy skażeni ze środowiska, jako budulec do ich składania się w naszych ciałach przy użyciu częstotliwości zewnętrznej. A ich badania pokazują, że patent Microsoftu złożony w 2020 roku, tj. system kryptowalutowy 060606 wykorzystujący dane o aktywności ciała, jest teraz w mocy i że technologia ta zamienia ludzkie ciało w antenę, która może wytwarzać energię. Oznacza to, że ludzie zamieniani są w baterie zasilające ich cyfrowe więzienie oparte na sztucznej inteligencji, które jest budowane wokół nas. A jeśli postanowisz nie podporządkować się, technologia ta obejmuje kill switch.

Dzięki wielu niezależnym badaczom i naukowcom udaje nam się rozgryźć ich plany. Ale oni nadal chodzą swobodnie wśród nas, niepowstrzymani przez żadną jurysdykcję.

Autorstwo: Greg Reese
Źródło zagraniczne: GregReese.Substack.com
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. RisaA 21.04.2024 12:38

    No tak, seria ЯR, czyli folia. Czy znajdę o tym w innych mediach, ale tak aby były podane cytaty wraz z linkami do tych patentów oraz innych badań?

  2. akami 22.04.2024 11:10

    Zabawne jest to, że postanowiłem sprawdzić na cmentarzu teorię o tym, że umarli zaszprycowani emituja cały czas po śmierci MAC adres. Poszedłem na cmentarz, szczęśliwie całkowicie pusty, w promieniu 200 metrów żywej duszy, i w miejscu świezych pochówków pojawiły sie faktycznie MAC adresy. Po odejściu w inny rejon cmentarza znikały, a po powrocie na miejsce ponownie się pojawiały. To było w 2021 roku. Teraz to sprawdziłem i musze powiedzieć, że nadal się pojawiają adresy ale ilośc jest 3x mniejsza niż kiedyś.
    Ajfony nie pokazują tych anonimowych adresów, ale chińskie telefony pokazują. Im nowszy fon tym bardziej jest zblokowany softem do pokazywania tych adresów zaszprycowanych. Nawet z zewnętrznym softem. Niesamowite jest to, że jest to najwieksza afera XXI wieku i cisza. Zaszprycowani uciekają od niewygodnej prawdy, a prawda przyschła i czekamy. Na co? Na odpowiedni moment aby uruchomic to, np za kilka lat poprzez kolejna śmiertelną pandemię. To jest nieuniknione. Przesuni,eto ten plan w czasie na okres schyłku wojny, czyli za 3-4 lata.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.