Genderowi szaleńcy odzyskują rozum?

Opublikowano: 03.05.2024 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1480

Brytyjski NHS zadeklarował co tylko, że płeć jest faktem wyłącznie biologicznym, dokonując przełomowego zwrotu w odniesieniu do ideologii gender. Aktywiści z zadowoleniem przyjmują zmianę w konstytucji, która zakaże transseksualnym kobietom wstępu na oddziały tylko dla kobiet, uznając ją za „powrót do zdrowego rozsądku”.

NHS już kilka miesięcy temu zaprzestał podawania hormonów „gender” nieletnim.

A teraz, na stronie ONZ, informują wręcz o dewastacjach, jakie tego rodzaju terapie wyrządziły nastolatkom.

Wyznaczony przez Radę Praw Człowieka ekspert z zadowoleniem przyjął decyzję wszystkich organów służby zdrowia w Wielkiej Brytanii o zaprzestaniu rutynowego stosowania środków blokujących dojrzewanie płciowe oferowanych dzieciom w ramach usług związanych ze zmianą płci, w obliczu gwałtownego wzrostu liczby nastoletnich dziewcząt poszukujących takiego leczenia i obaw, że może to zakłócić rozwój mózgu. – czytamy na stronie ONZ.

Groźne skutki uboczne tryptoreliny używanej do tranzycji gender znajdziesz w języku angielskim TUTAJ.

Na podstawie: News.UN.org, Telegraph.co.uk, APNews.com
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. emigrant001 03.05.2024 13:43

    Szaleństwo nie jest oznaką wyboru tylko skutkiem choroby psychicznej. Brytyjski NHS powinien o tym wiedzieć:)

  2. RisaA 03.05.2024 13:52

    Czyli co? Teraz «transseksualne kobiety» mają powodować niesmak u mężczyzn leżących na męskich oddziałach? Naprawdę będą zadowoleni z patrzenia na silikony i sztucznie wytworzone waginy na męskim oddziale? Chyba podążają w jeszcze bardziej chorą stronę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.