Homoseksualna propaganda w berlińskich żłobkach

Opublikowano: 12.02.2018 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 970

Senat niemieckiej stolicy zamierza wdrożyć nowy program nauczania, który ma trafić do żłobków i oswajać najmłodszych Niemców z „różnorodnością płci i rodzin”, czyli szerzyć najdalej posuniętą propagandę środowisk homoseksualnych.

Socjaldemokratyczna sekretarz stanu ds. dzieci i młodzieży Sigrid Klebba poinformowała, że senat Berlina chce podnieść świadomość nauczycieli, dlatego do żłobków w niemieckiej stolicy mają trafić materiały edukacyjne dotyczące postulatów środowisk homoseksualnych. Z tego powodu już najmłodsi Niemcy mają oswajać się z „różnorodności płci i różnorodnością rodzin”, a w przygotowanych broszurach pojawią się rysunki przedstawiające „Murata przebierającego się za księżniczkę, Alexa mającego dwie matki oraz Sophie nazywającą się obecnie Benem”.

Główna część broszury przygotowanej przez miejskie władze podzielona jest na teksty podstawowe i materiały edukacyjne. W pierwszej ze wspomnianych części twórcy zalecają nauczycielom, aby ci zastanowili się nad organizacją gier i zabaw, które będą promować nietypowe role poszczególnych płci. Dzięki temu możliwa ma być dyskusja z dziećmi na temat ich nietypowych zachowań, mogących zostać uznanymi za część „wielkiej różnorodności”.

W materiałach można znaleźć inne elementy wzięte wprost z teorii gender. Z tego powodu niektóre z obrazków przekonują dzieci, iż płeć nie jest cechą genetyczną, ale kulturową, dlatego osoba urodzona jako mężczyzna tak naprawdę może być również kobietą.

Na podstawie: Jungefreiheit.de
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.