Niemieccy uczniowie z powodu szykan chcą przechodzić na islam

Opublikowano: 24.04.2024 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2505

Według niemieckiego dziennika „Bild”, uczniowie szkół chcą zmienić swoje wyznanie z powodu szykan ze strony muzułmańskich imigrantów. Dominujący w wielu placówkach edukacyjnych wyznawcy islamu stawiają „Koran” ponad miejscowe prawo, dlatego próbują narzucać młodym Niemcom zasady swojej religii.

Masowa imigracja mająca miejsce po 2015 roku spowodowała znaczną zmianę etniczną w niemieckich szkołach. W wielu z nich znajdujących się na terenie największych miast obcokrajowcy stanowią ponad 80 proc. uczniów.

To prowadzi do narzucania Niemcom islamskich zasad religijnych, bo według dostępnych badań dla 67,8 proc. młodych muzułmanów głównym punktem odniesienia jest ich święta księga.

Powołując się na „Koran” potrafią oni instruować dziewczęta, żeby nie ubierały się zbyt zachodnio i przestrzegały muzułmańskich zasad. Gazeta przypomina, że wielu z nich pochodzi z „bardzo archaicznych kultur” Syrii, Iraku i Afganistanu.

Pracownik niemieckiego wywiadu powiedział „Bildowi”, że wielu rodziców szuka pomocy, ponieważ ich dzieci chcą dokonać konwersji z chrześcijaństwa na islam. W ten sposób chcą znaleźć uznanie w grupach rówieśniczych lub zwyczajnie skończyć z prześladowaniami.

Na podstawie: Bild.de
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

16 komentarzy

 1. Murphy 24.04.2024 09:57

  Tyle na temat Islamu jako pokojowej religii.

 2. Wolfman 24.04.2024 12:09

  Która religia jest pokojowa w praktyce? Setki lat wojen wskazują, ze żadna.

 3. Stary Kulas 24.04.2024 14:09

  Uczennice też? Przecież podobno Islam jak taki niedobry dla kobiet!

 4. Stary Kulas 24.04.2024 14:12

  @Wolfman
  Wydaje mi się, że Buddyzm i Sudoizm nie mają jeszcze w historii wojny w oparciu o religię.

 5. Katana 24.04.2024 14:21

  Żadne wojny nie są oparte o żadną religię, choć może się tak wydawać ich wyznawcom.
  Podobnie jak mi czy Tobie mogłoby się wydać, że umiem skakać z dziesiątego piętra wieżowca.

 6. Katana 24.04.2024 15:31

  “chcą dokonać konwersji z chrześcijaństwa na islam. W ten sposób chcą znaleźć uznanie w grupach”
  Ot i sedno sprawy… Wszelkich spraw.
  Niech żyją niemieccy ojcowie (i matki)!
  A jeśli uznać islam za dziecko chrześcijaństwa to sprawdzają się słowa:
  “(19) Lecz jeśli Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy, to przez kogo je wyrzucają wasi synowie? Dlatego oni będą waszymi sędziami.” Łk11

 7. Katarzyna TG 24.04.2024 16:03

  I niech ktoś powie że nie mamy w Europie do czynienia z kryzysem męskości.. czy oni nie zdają sobie sprawy że ta konwersja nic im nie da gdy Niemcy staną się Kalifatem?

 8. las 24.04.2024 16:29

  @kasia-kryzys meskosci powodowany jest kryzysem kobiecości a ten sterowany jest medialnie. Jeśli tego nie widzisz to masz jak chyba każda kobieta klapki na oczach (dlatego właśnie was obrali na cel).
  I może lepiej że przechodzą, złapią ten cały syf za morde. Silniejsze cywililizacje wypierają te słabsze. I da im ta konwersja dużo. Zaoferuje im powód, cel, akceptację. To z czego mezczyzni za sprawą kobiet i mediów zostali okradzeni w cywilizacji zachodu.

 9. emigrant001 24.04.2024 17:16

  Konflikt nie skończy się bezkrwawo jak wszystkie konflikty religijne. Jeśli Europejczyków nadal będzie trawił rak zboczeńców spod znaku lgbt, brak jakiejkolwiek tożsamości łącznie z narodową to islam wchłonie bezużyteczny ludzki śmieć, farbowany na wszystkie kolory tęczy, strawi i wysra jako nawóz dla przyszłych pokoleń muzułmanów. Jeśli ktoś zauważył, to muzułmanie nie mają problemów psychicznych – ile jest płci:)

 10. Katana 24.04.2024 17:34

  @las. Przyczyn niepowodzeń szukamy wewnątrz najpierw. … No tak… Nic nie znajdując kończymy szukanie wewnątrz. Przechodzimy do obwiniania Pana Boga. Tak?

 11. Katana 24.04.2024 17:42

  emigrant001
  Tu już nie chodzi o tożsamość a o integralność.
  Toż tacy – sami już są. Identiko.
  Czasami się k..wa siebie pytam: Gdzie oni ich wszystkich kserują? W bibliotece?

 12. las 24.04.2024 17:42

  @katana zamieszałeś coś z tym wewnątrz a od tego zależy sens wypowiedzi. Ciężko się odnieść.

 13. Katana 24.04.2024 17:44

  Więc… Jak to się stało, że mężczyźni dopuścili kobiety do władzy przez siebie samych sprawowanej?
  PS: Podana przeze mnie zasada ma charakter uniwersalny. Pewnie słusznie w serduszko zaglądnąłeś ale pytanie KTO spojrzał. Zbija z tropu?

 14. las 24.04.2024 17:59

  @katana Kobiety nie rządzą, nikt ich nigdzie nie dopuszczal. Mam na mysli że są manipulowane, wykorzystywane. To podatny grunt.

 15. Katana 24.04.2024 19:26

  @las. Rozumiem, że chciałeś dobitnie wskazać, że też nie są bez winy i też mają tu coś do zrobienia.
  Ja, że nieładnie gdy to mężczyzna o ich słabościach mówi (najpierw) – powinny we własnym gronie rozwiązywać swoje problemy a dopiero to pozwala wiedzieć czego potrzeba im z zewnątrz.

 16. rozrabiaka 25.04.2024 10:52

  To dobry wybór niemiecki, łazić boso i jeździć w sukienkach na koniach, to jest marzenie każdego europejczyka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.