BBC zignorowała wielki protest poszkodowanych przez preparaty

Opublikowano: 28.01.2023 | Kategorie: Media, Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3051

W Wielkiej Brytanii odbył się 21 stycznia Truth Be Told — wielki protest osób poszkodowanych przez eksperymentalne preparaty terapii genowej nazywane „szczepionkami COVID-19”. Państwowa telewizja BBC zignorowała go, chociaż odbył się przed jej siedzibą!

Andrew Bridgen, niezależny poseł North West Leicestershire, powiedział na wiecu dotyczącym szkodliwości „szczepionek COVID-19”, że „prawda zwycięży”. Wygłosił przemówienie, ponieważ wciąż uważa, że opinia publiczna była i jest okłamana na temat bezpieczeństwa tych preparatów, a ostrzeżenia przed nimi były rutynowo potępiane i wyciszane. Dodał, że ma „dość kłamstw” i będzie kontynuował walkę o prawdę. Bridgen był jednym z głównych mówców wydarzenia, a jego przemówienie było jego pierwszym publicznym wystąpieniem od czasu powrotu do Parlamentu po zawieszeniu za naruszenia zasad lobbingowych.

Pan Bridgen stracił stanowisko bata torysów z powodu wcześniejszych opinii, w których porównał wprowadzenie szczepionek do Holokaustu, oraz odmówił wycofania się ze swoich komentarzy na temat szkód wyrządzonych przez szczepionki. „Jako młody człowiek studiowałem naukę, a w nauce uczy się nas jednej rzeczy ponad wszystko — dążyć do prawdy, dokądkolwiek ona prowadzi. Muszę zadawać pytania, na które nikt u władzy lub na wysokich stanowiskach nie chce odpowiedzieć. Powiedziano nam, że są skuteczne w 100 procentach. To było kłamstwo. Powiedziano nam, że nie ma dalszej transmisji. To było kłamstwo. Powiedziano nam »bezpieczne«. To było kłamstwo” — dodał polityk.

Weryfikatorzy faktów z organizacji „Charity Full Fact”, wspieranej przez NHS (brytyjską służbę zdrowia) i rząd, oczywiście rutynowo zaprzeczyli argumentacjom Andrewa Bridgena na temat bezpieczeństwa szczepionek. Napisali, że nigdy nie twierdzono, że preparaty są skuteczne w 100% (mówiono o 97-99% – niewielka różnica i doskonały pretekst, by ometkować poglądy Bridgena napisem „fake news”), ale „spełniały wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności” oraz wciąż „zapewniają ochronę przed hospitalizacją i śmiercią z powodu COVID-19”.

Wiec Truth Be Told przyciągnął setki protestujących, a na scenie do Bridgena dołączył były napastnik Southampton i ekspert telewizyjny Matt Le Tissier. Pomimo powszechnego potępienia opinii posła, spotkał się z wielkim poparciem w Internecie. Powstała petycja o nazwie „Justice for Andrew Bridgen” („Sprawiedliwość dla Andrew Bridgena”), której celem jest przywrócenie mu stanowiska bata torysów. Do dziś zebrano już 33 398 podpisów z 35 000 zbieranych.

Polityk, który sam jest podwójnie zaszczepiony, obiecał nadal kwestionować skuteczność szczepionek. „Musimy odważnie zadawać te pytania i zadawać je ludziom, którzy uważają się za waszych reprezentantów. Mam dość gróźb, mam dość oszczerstw, mam dość kłamstw. Prawda zwycięży” – powiedział.

Tłumaczenie i uzupełnienia: Maurycy Hawranek
Źródło zagraniczne: LeicesterMercury.co.uk
Źródło polskie: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Józek 28.01.2023 10:40

    Powiedział co wiedział

  2. replikant3d 29.01.2023 11:00

    ..A ,,seryjny samobójca,, ma już pewnie ,,zlecenie,, na niego…kwestia czasu…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.