Rozwój podskórnego czipa wykrywającego wirusy

Opublikowano: 01.09.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Świat komputerów, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1643

Departament Obrony Narodowej USA we współpracy z Fundacją Billa i Melindy Gates’ów ogłosił nowy kontrowersyjny projekt. Mowa o współpracy podjętej z firmą Profusa, której ostatecznym celem ma być stworzenie mikroczipu zdolnego do wykrywania objawów koronawirusa COVID-19. Coś co wcześniej dla wielu, wydawało się jedynie teorią spiskową realizuje się na naszych oczach. Plan zakłada opatentowanie permanentnego czipa stworzonego z hydrożelu.

Wynalazek ma mieć wielkość ziarenka ryżu i stale wysyłać informacje na odnośnie naszego stanu zdrowia do specjalnego serwera. Implant może pojawić się w Stanach Zjednoczonych dopiero po przejściu odpowiednich testów, ale wygląda na to iż ciało decyzyjne w USA jakim jest Food and Drug Administration, jest gotowe przepuścić projekt jeszcze w 2021 roku. Jest to dość dziwne do uzasadnienia posunięcie, ponieważ takie projekty są zwykle weryfikowane przynajmniej kilka lat.

Pochopność tej decyzji może być tłumaczona trwającą obecnie pandemią, z tym że zgodnie z nowymi statystykami amerykańskiego Centrum Chorób Zakaźnych, śmiertelność koronwirusa w USA wynosi 0,2%. Trudno nie odnieść wrażenia, że trwająca na świecie sytuacja, może być wykorzystywana jako pretekst do wdrożenia tej niebezpiecznej technologii. Hydrożelowy czip, mógłby zostać wstrzyknięty za pomocą zwyczajnej strzykawki i nie trudno wyobrazić sobiw sytuację, w której spanikowane społeczeństwa, byłyby gotowe pozbawić się prywatności w imię bezpieczeństwa.

Mowa tu o udostępnianiu danych na temat tego gdzie przebywamy, z kim spędzamy czas oraz wielu innych łatwych do nadużycia statystyk tylko i wyłącznie po to, aby mieć pewność iż nie jest się chorym. Czasopismo branżowe „Biooptics World” opisuje wynalazek Profusy jako „możliwy do wstrzyknięcia biosensor, który scala się z tkanką ciała”. Czy taki czip byłby więc możliwy do wyciągnięcia w razie zaistnienia takiej potrzeby bądź też chęci? Takie pytania powinno zadawać amerykańskie FDA oraz wiele światowych odpowiedników tej organizacji nim potencjalnie niebezpieczna i łatwa do nadużycia technologia zostanie włączona do użytku.

Warto tu przypomnieć że jeszcze w maju tego roku, informowaliśmy o tym, że jedna z polskich firm giełdowych, notowana na rynku New Connect, o nazwie Hemp & Wood S.A., poinformowała o zawarciu współpracy Join Venture z amerykańską spółką Alivecel LLC, którego celem ma być zaoferowanie podskórnego chipa, który będzie informował o zarażeniu na różne patogeny.

Wydarzenia wokół nas bardzo mocno przyspieszyły w ciągu ostatnich miesięcy i to co wydawało się kiedyś nieprawdopodobne stało się naszą codziennością. Od lat było wiadomo, że jeśli nastąpi decyzja wdrożenia NWO, najlepszą do tego okazją jest epidemia. Zagrożenie otwiera tzw. okno Overtona, czyli ułatwia ludziom decyzję o pozbawieniu się wolności osobistych w imię złudzenia bezpieczeństwa.

Mimo to nadal tylko nieliczni wierzą w to, że ktoś może planować wszczepienie w niego specjalnego elektronicznego chipa, który będzie dla każdego czymś w rodzaju dowodu osobistego, karty płatniczej i książeczki zdrowia jednocześnie. To co wydawało się długo tylko mroczną dystopiczną wizją świata zachipowanych ludzi śledzonych na wszystkich możliwych poziomach, wkrótce może stać się naszą rzeczywistością dnia codziennego.

Autorstwo: [email protected]
Na podstawie: Profusa.com, DefenseOne.com, BioOpticsWorld.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. kozik 01.09.2020 22:56

  Oj tam. Młodzi, ambitni z dużych miast (czyli w tłumaczeniu z nowomowy: “słoiki utopione w kredycie”) dadzą się zaczipować-to tylko kwestia odpowiedniej promocji w TV.N, Gazecie Wybiórczej i Radiu Żet. Nie masz czipa-jesteś foliarzem. Masz czipa-jesteś na fali, jesteś odpowiedzialny (-a), dbasz o środowisko (i inne przypadkowe przymioty).

  Jeśli do tego doda się bat w postaci wymuszenia czipa w umowie z pracodawcą, to mamy gotowy przepis na znamię bestii. Już w tej chwili korporacje stręczą systemy z całodobową opaską(obrożą) GPS i ze skanowaniem beaconów Bluetooth.

 2. Fenix 02.09.2020 07:10

  Jak długo ma trwać to poniżanie ludzi? System podziału ludzi , na wyzyskujących i wyzyskiwany, na władzę i poddanych ? Ludzie upominają się o zwrócenie władzy sobie , osobistym zachowaniem ” Ja” stanowię prawo, w tym zmianę systemu finansowego ludzi , równy udział DOK na życie ludzi!

 3. Fenix 02.09.2020 07:59

  Zapytam wprost Gatesa, czy ty i żona wraz z członkami fundacji jesteś zaczipowani ? Jak się z tym czipem czujesz, i kto cię kontroluje?

 4. Fenix 04.09.2020 08:45

  Jw. jesteś /cie zaczipowani i jak się z tym czujesz /cie ? Pod kontrolą ciało sterownie kompem internet Bestii ,a wasze umysły już pod kontrolą? Ludzie wytworem techniki , to zagłada cywilizacji!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.