Na „YouTube” skasowano kanał „Sprawa dla Jarosława”

Opublikowano: 18.09.2023 | Kategorie: Media, Publikacje WM, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 4948

16 września kanał Jarosława Augustyniaka „Sprawa dla Jarosława”, na którym Jarosław Augustyniak publikował sondy uliczne, pytając zwykłych ludzi o różne sprawy (np. co sądzą o polityce PiS-u, Ukraińcach itp.), jeszcze działał.

Dzisiaj zamiast strony kanału pojawia się komunikat o treści: „Ta strona jest niedostępna. Przepraszamy. Spróbuj poszukać czegoś innego”. Pod adresami wideo opublikowanych wpisów komunikat brzmi: „Film niedostępny. Ten film jest już niedostępny, ponieważ powiązane z nim konto YouTube zostało usunięte”.

Wygląda na to, że komuś się nie spodobała się wolność słowa i uliczne opinie zwykłych obywateli, w tym niepoprawne politycznie, które mogły działać na nerwy partii rządzącej.

Nie wiadomo, co wydarzyło się wczoraj, ale data 17 września nasuwa pewne podejrzenia, o co dziennikarz mógł pytać.

Na chwilę obecną, działa kanał Jarosława Augustyniaka na „TikToku”, z krótkimi filmikami, oraz konto na „Facebooku”. Dziennikarz nie opublikował jeszcze komunikatu, co się stało.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Drnisrozrabiaka 18.09.2023 18:29

    Szkoda, ale wiem że blokują kompletnie apolityczne również…
    Sprawa dla Jarosława- nie był super hardcorowy po prostu sondy przeprowadzał, było miło posłuchać

  2. Vaunes 19.09.2023 08:51

    Krytycznie o Ukrainie i Pisie, a to mieszanka wybuchowa…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.