Czy oni sterują celebrytami i politykami?

Opublikowano: 11.09.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 746

“Gdy spoglądasz na współczesny świat zaczynasz rozumieć, że te same wysoce ezoteryczne informacje w różnych stanach i różnych krajach, od Florydy po Kalifornię łączą się w jedną całość. Zaczynasz dostrzegać, że coś się dzieje, coś, co jest bardzo duże i często wręcz przerasta człowieka, a jednak to coś jest bardzo dobrze skoordynowane. Wierzę, że nadużycia rytualne powiązane z okultyzmem nie są przypadkowe, ci ludzie posiadają wiedzę, która predysponuje takie właśnie działania” – psycholog dr Cory Hammond w kwestii MK Ultra, rok 1992.

Czy słyszeliście o wnioskach dotyczących wolności informacji? Są to żądania obywateli dotyczące dokumentów odnoszących się do spraw publicznych a także dokumentów dotyczących wszystkich osób, które są częścią systemu rządowego. Czasami wnioski o przyznanie dostępu do wolności informacji wymagają pieniędzy, które wypłacane są państwu w celu ułatwienia zapoznania się z owymi dokumentami. Jeżeli państwo ma okazję zablokować po przez finanse jakąś część takich wniosków to oczywiście korzysta z takiej opcji.

Udana kampania crowdfundingowa w USA zaowocowała tym, że udało się zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, aby zapłacić opłatę za wniosek FOIA. Wniosek dotyczy niezwykle ważnych dokumentów związanych z programem MK Ultra prowadzonym przez CIA. Agencja oczywiście odmówiła zrzeczenia się 425 USD opłaty wymaganej do wydania części dokumentów MK Ultra, jednak ostatecznie John Greenewald poprosił o pomoc publiczną, by zebrać pieniądze i udało im się to zrobić.

Greenewald już od wielu lat składał wnioski FOIA, by uzyskać dostęp do różnych dokumentów rządowych opisujących tajne programy służb. W przeszłości udało mu się już opublikować inne pliki na temat MK Ultra, osławionym programie CIA, który obejmował przerażające formy mentalnej tortury na ludziach, dawki LSD, które były o wiele za wysokie na eksperymentowanie z kilkoma różnymi formami tortur zmysłowych.

Tajny program CIA MK Ultra był programem rządowym dotyczącym kontroli umysłu i manipulacji ludzkim umysłem najgorszego rodzaju, prawdziwym koszmarem, który udowadnia, że ​​istnieje coś takiego jak gorszy los niż śmierć, wielu późniejszych „pacjentów” to potwierdziło. MK Ultra udowodnił, że lepiej walczyć niż kiedykolwiek zostać porwanym i egzystować na łasce innych ludzi, którzy mogą być wystarczająco okrutni, aby zadać tortury innej osobie.

Z dokumentów uzyskanych przez Greenwalda wynika, że program MK Ultra został zamknięty, jednak badania MK Ultra Type w zakresie kontroli umysłu, opartej na traumie oraz psychicznym urazie, prawdopodobnie się nie zatrzymały. MK Ultra Type nadal jest doskonalony przez bardzo bogatych, bardzo złych ludzi, którzy regularnie wyrządzają traumę ludziom, aby ich kontrolować. To jest teoria, w którą Możesz uwierzyć lub nie, ale wiele dowodów wskazuje na to, że jest to rzeczywistość.

Wielu psychologów w tym psycholog dr Cory Hammond uważa, że w rzeczywistości, program MK Ultra Type został wprowadzony na inny, na nowy poziom obecności. Dr Hammond twierdzi, że niektórzy celebryci, a nawet niektórzy znani telewizyjni nadawcy wiadomości, podlegali jakiejś kontroli umysłu opartej na traumie, powodującej rozszczepienie osobowości skutkującej nieładem lub schizofrenią. Wytworzono w ich umyśle schizmę, która pozwala im wykonywać rzeczy, jakich nie są w stanie zrobić bez rozdzielenia osobowości, bez owej schizmy.

Drodzy Czytelnicy Obejrzyjcie film wideo, który zamieszczamy poniżej. Otóż Ten australijski polityk Tony Abbott zamarł, jakby był w jakimś programie, całkowicie niezdolny do odpowiedzi. Grał tak, jakby nie chciał odpowiedzieć na to pytanie, ale to oczywiście wygląda na coś innego. Dosłownie można napisać, że Abbott zachowuje się tak jak gdyby ktoś wyłączył przycisk w jego głowie odpowiadający za myślenie i samodzielne działanie.

Zrozumienie sekretnych, straszliwych działań już i tak nieludzko i przerażająco, prowadzonych przez CIA jest koniecznością dla każdego, kto nie chce stać się ofiarą, dla każdego, kto chce lepiej i bardziej dogłębnie pojmować otaczającą nas rzeczywistość. Oczywiście nie jest wysoce prawdopodobne, że Ty jako jednostka zostaniesz wyrwany z tłumu i dosłownie poddany eksperymentom przez CIA, lub inną tego typu Agencję, ale co, jeśli zrobią coś subtelnego dla wszystkich naraz?

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Leszek Puszczyk
Użytkownik
Leszek Puszczyk

W psychiatrii wojskowej znany jest termin “psychopatyzacja społecznie użyteczna” – człowiek nabiera cech psychopaty aby skutecznie wykonywać swój zawód.
Do tematu MK-Ultra zawsze podchodziłem sceptycznie natomiast faktem jest że obecnie panuje w biznesie moda na neuromarketing neuroprzywództwo itp.
Oczywiste jest że wszelkie nowe odkrycia najpierw są stosowane dla “obronności kraju” potem dopiero upowszechniają się w biznesie.
Te techniki nie oznaczają “kontroli umysłu” ale dają realne możliwości wpływania na zachowania innych ludzi i manipulowania. Kiedyś mawiało się że “dobry manager to człowiek z sercem na dłoni (Twoim sercem)”. Dziś to samo można powiedzieć o mózgu.