Szokujące łamanie praw człowieka w Australii

Opublikowano: 30.09.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2783

O tym co dzieje się w Australii wie mało ludzi, bo media z premedytacją o tym nie donoszą, a jak wiadomo gdy czegoś nie ma w telewizjii to dla wielu osób tego po prostu nie ma. Na szczęście są jeszcze resztki wolności słowa w Internecie i tylko dzięki temu docierają szokujące nagrania przedstawiające okrutne działania władz względem obywateli tego kraju.

Jeszcze niedawno można było wierzyć, że rząd Australii – tak jak wiele innych – drakońskimi obostrzeniami stara się chronić obywateli przed pandemią. Teraz jednak jasne stało się, że rząd raczej walczy z obywatelami w obronie pandemii. Zakres agresywnych działań wymierzonych względem Australijczyków cały czas się rozszerza. Dochodzi już do tego, że ludzie nieposiadający maski są duszeni przez funkcjonariuszy. Te kuriozalne “interwencje” wyglądają jak napady przestępców i zapewne w rzeczywistości tym są.

Najlepszym na to dowodem jest ostatnia regulacja w stanie Victoria, która stanowi, że jeżeli do 11 października odpowiedni procent obywateli się zaszczepi, to wrócą dla nich niektóre wolności obywatelskie, a niezaszczepieni zostaną brutalnie zepchnięci do poziomu podludzi bez żadnych praw obywatelskich, którzy muszą siedzieć w areszcie domowym, dopóki się nie złamią i nie przyjmą szczepionki przeciw Covid.

Poniższe wideo zawiera sceny mrożące krew w żyłach. To policja czy bandyci?

Australia to ostrzeżenie dla reszty świata. Pod pretekstem walki z Covid-19 zrobiono tam współczesne państwo totalitarne, gdzie prześladuje się i bije ludzi zarazem mówiąc im, że robią to dla ich “zdrowia i bezpieczeństwa”. Tak dramatycznie wkrótce mogą wyglądać też inne kraje i jakkolwiek media głównego ścieku rytualnie nie informują o łamaniu podstawowych praw obywatelskich w tym kraju, to rządzący w innych krajach z pewnością obserwują na reakcję australijskiego społeczeństwa. Im więcej spolegliwości z ich strony – tym gorzej dla nas.

Zdumiewające jest to, że nikt nie domaga się sankcji za to co robią z obywatelami australijskie władze. Gdy po wyborach prezydenckich pałowanie społeczeństwa białoruskiego nakazał prezydent Aleksander Łukaszenka, nie było końca oburzenia i cmokania z niesmakiem o tym jak bardzo łamane są podstawowe prawa obywatelskie na Białorusi. Rezultatem tego chóru oburzenia były właśnie sankcje gospodarcze i personalne na najważniejszych polityków białoruskich.

Okazuje się, że są jednak równi i równiejsi, bo już gdy francuska policja walczyła z obywatelami w sposób podobny do białoruskiego, nikt nie śmiał nakładać sankcji na Francję i prezydenta Emanuela Macrona. Teraz gdy australijscy posterunkowi demonstrują swój sadyzm a władze Australii zapowiadają terror dla niezaszczepionych, wszyscy zgodnie milczą i dla tzw. „wolnego świata” nie ma żadnego problemu.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 42 , średnia ocena wartości wpisu: 4,95 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Kaczor3333 30.09.2021 16:12

  Już raz pisałem i powiem jeszcze raz. Tu przydałby się wielki meteor który zniszczyłby to wszystko i wszystkich bez wyjątku. I po krzyku. Wszyscy zadowolni. Depopulacja 100%, a i Nasza matka Ziemia odetchnełaby z ulgą.

 2. Rgga34 30.09.2021 18:33

  Jaki meteor ? Trzeba walczyć z elitami. Nie dać im wygrać. Twoja teoria gaśnie wraz z jej realizacja.
  Tu nie o to chodzi.
  “Elity” od wieków próbują osiągnąć swój cel. Tym razem też tak jest, jednak znów im się nie uda !

 3. kufel10 02.10.2021 01:31

  Ludzie ale z was wasale. Używając słowa “elita” od ręki sprowadzasz się do roli robola, taniego wyrobnika u pana swego – niemaszka. Zastąp to słowem, które faktycznie przychodzi ci na myśl, kiedy myślisz o tych kanaliach. W Polsce taki numer raczej nie przejdzie, ludzie wiedzą że szykuje się wielka nap*erdalanka z milicją i wojskiem, drugi raz Święta Zmarłych nie podarują, wszyscy wiemy że będzie szturm na cmentarze i na gumowe kule polecą maczety oraz drewniane pałki, ku chwale Ojczyzny.

 4. aakk4488 02.10.2021 06:55

  Ja bym nazwał ich arystokracją… Zawsze gdy myślę o tym sowie mam przed oczami słynny skecz o tej samej nazwie – o tak właśnie widzę tych zachłannych żydokomunistów którzy są u władzy… P.S. skecz był odtworzony w znanej animacji dla dorosłych South Park.

 5. Rgga34 02.10.2021 07:58

  Kufel10 posłużyłem się tym słowem tylko i wyłącznie ze względu na szybkie skojarzenie. W dodatku oznaczyłem cudzysłowem. To nie oznacza, że uważam ich za panów, a siebie za pazia.

  W jedności siła.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.