Raper z USA chce uprawiać seks ze swoim klonem

Opublikowano: 10.10.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1720

Nowe technologie, kreują nowe społeczeństwo i standardy, które niegdyś nie mieściły się w głowach nawet najbardziej liberalnych myślicieli. Nadciąga epoka dewiacji, które przedefiniują naszą seksualność.

Raper Lil Nas X oświadczył ostatnio, że jego marzeniem jest sklonowanie samego siebie po to, by móc uprawiać seks ze swoją kopią. To ten sam człowiek, który promował „szatańskie buty” z ludzką krwią.

Od wieków ludzie radzą sobie z kwestią zaspokajania libido w pojedynkę, w nieco inny sposób, ale być może nauka pozwoli na rozwinięcie się nowego trendu w doświadczeniach seksualnych. Będzie to naturalna konsekwencja obecnych “przeróbek” cielesnych, które na stałe wpisały się już w filozofię środowisk LGBTQ+.

Do tej pory najdziwniejsze wydawały się doniesienia o tym, że córka jakiegoś geja rodzi dziecko dla swojego ojca, który będzie je wychowywał z homoseksualnym partnerem, niegdyś będącym w związku ze wspomnianą córką. W ten o to sposób można być w naszych czasach ojcem i dziadkiem jednocześnie.

W bliżej nieokreślonej przyszłości ludzie, którzy najbardziej kochają samych siebie, zamiast szukać partnera lub partnerki, być może po prostu będą się klonować i żyć w takiej dziwacznej relacji z kopią, w ich odczuciu tak samo idealną, jak oni sami. Kto pójdzie dalej?

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Szurnięty Mędrzec 10.10.2021 12:51

    Zj@b

  2. hashi 10.10.2021 23:01

    Nasza cywilizacja stacza się nieustannie w przepaść: globalne ocipienie, kovidioza, idiokracja, dewiacja lgbtqupa, eugenika, transhumanizm,

  3. robcioRR 11.10.2021 02:44

    Medrzec masz racje . Dodam tylki jedno -zjeb genetyczny.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.