Niektórzy uczniowie „identyfikują się” jako zwierzęta

Opublikowano: 22.10.2022 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1347

Wiceprzewodniczący Rady Szkolnej Okręgu Renfrew w Ontario powiedział portalowi „LifeSite News”, że pogłoski o dzieciach „identyfikujących się” jako zwierzęta w niektórych szkołach okręgu są prawdziwe.

„Mam wiedzę z pierwszej ręki, że mamy uczniów identyfikujących się jako zwierzęta, a w szczególności jednego, którego przypadek mogę potwierdzić w 100 procentach” – powiedział wiceprzewodniczący RCDSB David Kaiser w rozmowie telefonicznej z „LifeSite News”.

Kaiser zapewnił że w pełni popiera wolność ekspresji, ale uważa, że dziecko decydujące się na identyfikację jako zwierzę znacznie przekracza tę wolność i jego zdaniem rada szkolna powinna zapewnić systemy wsparcia, aby pomóc tym zdezorientowanym dzieciom. „Nie sądzę, że to normalne”, „Nie sądzę, żeby dziecko myślało normalnie lub naturalnie, jeśli przed uczniami w klasie identyfikuje się jako zwierzę. Czuję, że to jest coś, co wymaga wsparcia”.

Kwestia identyfikacji zwierząt w szkołach RCDSB po raz pierwszy ujrzała światło dzienne kilka tygodni temu po tym, jak opublikowano list napisany przez Rae Stanley, z Barry’s Bay. W swoim liście Stanely pisze: „Potwierdzone zostało, że jeden uczeń w jednej szkole publicznej identyfikuje się jako żaba, a inna szkoła zapewnia w toalecie kuwetę dla ucznia, który identyfikuje się jako kot.

Zgodnie z artykułem opublikowanym 18 października w lokalnej gazecie, Kaiser twierdził, że w żadnej ze szkół w dystrykcie nie umieszczono „kuwet”, potwierdził jednak, że jedna szkoła o nie poprosiła.

Chociaż sytuacja może wydawać się szokująca lub absurdalna, ostatnie raporty sugerują, że kanadyjskie szkoły narzucają uczniom „niebinarną” identyfikację – zatem „identyfikacja” siebie jako zwierzęcia nie jest już bezprecedensowa.

W rzeczywistości było wiele raportów z różnych innych szkół – zarówno z Kanady, jak i Australii – pokazujących podobne przypadki identyfikacji wśród uczniów.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Zdjęcie i wideo: White77 (CC0), YouTube.com
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Goniec.net

Weryfikacja informacji

Myślałem, że to fejk, bo nieźle się uśmiałem, ale znalazłem potwierdzenie informacji na stronach „The Eganville Leader” (tygodnik założony w 1902 roku, obsługujący zachodnie i centralne hrabstwo Renfrew) i „Ottawa Citizen” (dziennik wydawany w Kanadzie od 1845 roku), a więc w poważnych gazetach.

10

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.