Nadchodzi koniec świata???

Opublikowano: 03.06.2021 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4000

W najbliższych dniach i tygodniach dojdzie do globalnej segregacji ludności świata – na dwie kategorie: „mądrych i dobrych” – czyli „zaszczepionych”; „głupich i złych” (wszelkie odrzuty społeczne) – czyli niezaszczepionych.

Przeglądając w mediach i internecie aktualności, na temat pandemii Covid-19 oraz zmasowanej akcji szczepień, krajów całego świata, można zauważyć bardzo niepokojące (przynajmniej dla mnie – jako lekarza) – czasem wprost niewiarygodne informacje.

Dane dotyczące bezpośrednich poszczepienych efektów ubocznych (jak i zgonów poszczepiennych) oraz możliwe efekty uboczne w ciągu następnych kilku lat – jakby całkowicie straciły na ważności… Statystyki, czasem są wprost przerażające, ale niewiele się o tym mówi… Nikt z obecnych „liderów ludzkości”, jakoś też, nad tym się nie zastanawia, jakby przyszłość, obecnie była bez znaczenia… Najważniejszą sprawą jest, wydaje się być jedno: przekonać wszystkich ludzi świata do szczepionek.

A przecież… ludzie dobrze widzą – co się na naszym świecie dzieje. Nie są chyba też… dla nikogo, żadną tajemnicą, sprawy potencjalnych zagrożeń dla zdrowia, obecnie stosowanych szczepionek. Przecież wszyscy Producenci szczepionek wyraźnie i od początku o tym piszą: „Szczepionki Covid-19 – to produkty eksperymentalne, niesprawdzone”; „Producenci nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie”…

Pomimo tego, że coraz więcej pojawia się informacji na temat, potencjalnych efektów ubocznych – akcja masowych szczepień, wspieranych przez globalne instytucje (WHO/PE) oraz narzucanych autorytarnie przez administracje większości krajów świata; jak i globalne instytucje medialne (zarządzające opinią publiczną), z każdym dniem wzrasta na sile. Jak wspomniałem wyżej, w ogóle pomijane są kwestie efektów ubocznych, wzrastającej liczby powikłań i zgonów poszczepiennych.

Prezes WHO dr Tedros Adhanom całą sprawę podsumował słowami „proroka”: „Korzyści z pobierania szczepionek – znacznie przewyższają problemy efektów ubocznych”. Powiedział to w czasie, kiedy efekty uboczne szczepionek były i nadal są jeszcze prawie nieznane -a w dodatku szczepionki są nadal produktami eksperymentalnymi.

A więc, bez względu na potencjalne problemy i zagrożenia, zgodnie z polityką władz i administracji naszego świata, szczepienia przeciwko Covid-19, stają się coraz bardziej „obowiązkowe” dla wszystkich obywateli – całego „cywilizowanego” świata.

Dodatkowo, tak jak staje się absolutnie oczywistym analizując dyrektywy administracji światowej… w najbliższych dniach/tygodniach dojdzie do globalnej segregacji ludności na dwie kategorie: „mądrych i dobrych” – czyli „zaszczepionych”; „głupich i złych” (wszelkie odrzuty społeczne) – czyli niezaszczepionych…

Wolność, demokracja, wszystkie prawa ludzkości i każdego człowieka – to słowa dziś bez znaczenia; wszystko zamiecione na siłę kłamstwem i manipulacją pod dywan przyszłości i przeznaczenia…

Kilka informacji z internetu odnośnie Pandemii Covid-19 oraz szczepień w kilku krajach świata:

Według statystyk WHO do dnia 25.05.2021 r. na świecie zachorowało na Covid-19 około 170 mln osób – (zmarło około 4 mln). Na marginesie warto dodać: śmiertelność ludzkości przed wybuchem pandemii była bardzo podobna!

Zaszczepiono prawie 2 miliardy osób (w tym 430 mln pełną dawką). Statystyki WHO nie pokazują danych, ilości osób mających poszczepienne objawy uboczne oraz liczby zgonów związanych ze szczepionką Covid=19 Tymczasem dane z niezależnych źródeł podają, że ilość zgonów wśród osób zaszczepionych jest ponad dwukrotnie wyższa – niż wśród osób niezaszczepionych, które mają infekcję Covid-19!!!

Dane z kilku krajów świata…

Wielka Brytania: (65 mln osób zaszczepionych pierwszą dawką – 21 mln zaszczepionych pełną dawką) 627 382 osób miało rozmaite problemy po otrzymaniu szczepionki (ale bez szczegółów). Najbardziej poważne: zakrzepy krwi (powodujące problemy krążenia) i „wstrząsy anafilaktyczne”, które w skrajnych przypadkach mogą być śmiertelne. W Anglii zanotowano 170 przypadków zatorów krwi, w tym 32 przypadki śmiertelne.

USA: 295 mln zaszczepionych – 1316 przypadków zatorów; zgony po szczepionce – 4647!

Kanada: 16 mln zaszczepionych pierwszą dawką; 2,5 mln – dwie dawki; 13 461 komplikacji; 108 zgonów.

Polska: Pierwszą dawka szczepionki Covid-19 – wstrzyknięto 27.12.2020 r. Do dnia 25.05.2021 r. podano około 20 mln szczepionek; w pełni zaszczepionych jest około 4,7 mln osób, czyli 13% ludności. Według Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Polsce – do dnia 30.04 2021 r., zgłoszono 7506 efektów ubocznych po szczepionkach firmy Pfizer i AZ (w dniach 27.12.2020 r. – 30.04.2021 r.). Szczegóły: 7506 niepożądanych efektów, odczynów poszczepiennych w tym 1051 ostrych przypadków chorobowych; 54 zgony; 26 udarów mózgu; 30 niedowładów/porażeń mięśniowych; 31 reakcji anafilaktycznych. Inne poważne objawy to m.in: zaburzenia centralnego układu nerwowego (utrata pamięci) oraz układu krążenia (tachykardia); duszność, utrata przytomności, drgawki, odklejanie siatkówki oka, inkontynencja – nietrzymanie moczu i stolca, plus wiele innych.

Warto dodać, że wszyscy producenci szczepionek informują, że po podaniu mogą wystąpić silne reakcje alergiczne, które pojawiają się w ciągu 1-3 godzin – od wstrzyknięcia.

Objawy silnej reakcji alergicznej na szczepionkę na koronawirusa to:

– duszność, narastające trudności z oddychaniem – wdech i wydech;

– opuchlizna twarzy, krtani i gardła;

– bardzo szybki (ponad 120 uderzeń na minutę) nieregularny rytm serca – tachycardia;

– silne wysypki „pokrzywki” na całym ciele;

– zawroty głowy, podwyższone i zmienne ciśnienie krwi powyżej 160/100 mmHg;

– ogólne osłabienie i apatia.

Łagodne objawy: ból w miejscu wstrzyknięcia, uczucie zmęczenia, bóle głowy, mięśni, stawów dreszcze, gorączka, opuchlizna , zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia, mdłości… Nie podawane są jednak żadne, groźne, śmiertelne zagrożenia…

Oczywiście jednak to, według oficjalnych rządowych: to wszystko jest całkowicie bez znaczenia!

Jak też pisałem w poprzednim artykule: Nieważne są także fakty pozamedyczne, świadczące o tym, że rozmaite „działania profilaktyczne”- przeciwko Pandemii, doprowadziły do zastoju w życiu społecznym, zrujnowały setki tysięcy ludzi, małych i drobnych przedsiębiorstw; spowodowały podziały społeczeństw; podniosły też wskaźniki samobójstw i uzależnienia od alkoholu, przemoc w rodzinie, wiele innych codziennych tragedii. Bezprecedensowa fala bankructw małych i średnich przedsiębiorstw „płynie z hukiem” w kierunku teraźniejszości, tak jak przysłowiowe „tsunami”. Kiedy uderzy śmiertelnie – jeszcze nie wiadomo.

Dodatkowe informacje, z własnych obserwacji: osoby po szczepieniu są bardzo często nerwowe i agresywne. Być może wiąże się to z faktem, o którym wspominają niektórzy naukowcy, że organizm po zaszczepieniu wytwarza priony i nawet je rozsiewa. Osobiście zauważyłem dziwne zmiany psychologiczne wśród kilku osób z mojego otoczenia – tutaj w Australii… Miałem np. dobrego kolegę, z którym często chodziłem na spacery, od czasu do czasu napiliśmy się razem kieliszek (albo i więcej) wina. Od czasu kiedy wziął drugą dawkę, przestał się w ogóle odzywać. Kiedy czasem widzę go w parku – jakoś dziwnie na mnie patrzy, nie chce w ogóle rozmawiać… Podobnie inny znajomy. Dawniej razem z żoną, ciągle wysyłał mi zdjęcia, różne śmieszne dowcipy poprzez internet… Ostatni raz to zrobił dwa dni po tym, jak mnie poinformował, że się zaszczepił razem z żoną… Mam kilka innych przykładów, ale nie będę nudził… Ciekawe jest to, że ww. znajomi są Australijczykami, nic nie wiedzą o tym, że prowadzę Neon24.pl, ani o tym, że nie jestem zwolennikiem szczepionek… Nie wiem jakie są przyczyny tych zmian u ww osób. Może one się starzeją? Może to priony? Może coś innego?

Najbliższa przyszłość pokaże jaki będzie nasz świat i jacy będą ludzie po szczepionkach. Być może już niedługo. Jak dożyjemy to zobaczymy.

Globalne szaleństwo związane z blokadami, podważa działania w powstrzymywaniu przymusowej imigracji niezaszczepionych i zarażonych ludzi – dookoła świata. Obecnie też właściwie jedyną przyczyną zgonów na świecie jest… koronawirus.

Cały normalny świat, coraz bardziej żyje na kredyt; rządy większości krajów świata „drukują” dziś pieniądze bez pokrycia; świat zmierza drogą globalnego bankructwa. Nie ma możliwości odwrotu.

Ludzie powoli i coraz bardziej się budzą, ale, niestety, na dzień dzisiejszy administracja i rządy światowe konsekwentnie ignorują wszystkie protesty, uwagi, wnioski, zastrzeżenia zgłaszane przez wielu naukowców, ekspertów medycznych i lekarzy, prawników konstytucyjnych, filozofów, stowarzyszenia przeciwko brutalnemu gwałceniu praw demokracji i wszystkich praw człowieka, zapisanych w konstytucjach większości państw.

Administracja, rządy światowe oraz globalne media określają takie protesty jako nienormalne, a wszystkich ludzi robiących protesty jako idiotów, działających przeciwko „dobru ludzkości”.

Obserwując i analizując wydarzenia ostatnich miesięcy, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że powoli nadchodzi koniec świata… Mam wielką nadzieję, że w najbliższej przyszłości cały nasz świat się obudzi.

Autorstwo: dr Ryszard Opara
Źródło: NEon24.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 03.06.2021 17:39

    Ja tam myślę, że nie będzie żadnego końca świata, najwyżej będzie koniec cywilizacji i gatunku ludzkiego, a świat wspaniale i bujnie się odrodzi!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.