Maseczki będą obowiązkowe nawet dla chorych

Opublikowano: 08.08.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3

Życie w Polsce bardzo niebezpiecznie zaczyna przypominać realia życia w czasie okupacji. Od marca wywrócono wszystko do góry nogami i sterroryzowano polskie społeczeństwo. Niestety końca covidowego szaleństwa nie widać, a nawet ono narasta. Okazuje się, że rząd ma plan, aby symbolicznie, od 1 września wprowadzić nową rzeczywistość dla Polaków w postaci obowiązkowego zaświadczenia wskazującego na to, że ktoś nie może korzystać z “kagańca” zwanego maseczką.

Nie wiadomo jeszcze jaka ma być forma tego zaświadczenia, ani kto będzie wydawał zezwolenia, ale już zapowiedziano, że będzie o nie bardzo trudno i tylko niewielki ułamek Polaków może na nie liczyć. Pozostali mają być przymusowo zamaskowani. Zapowiedziano, że nowe obostrzenie zostanie wprowadzone w najbliższych dniach podczas specjalnego posiedzenia Sejmu.

Problem w tym, że koronawirusa zdiagnozowano już u pierwszych parlamentarzystów i gdyby Sanepid działał z równą bezwzględnością jak wobec zwykłych Polaków, Sejmi i Senat powinny zostać zamknięte a posłowie i senatorowie skierowani na kwarantannę. Tak się jednak zapewne nie stanie bo prawo do przestrzegania jest dla mas a nie dla osób je stanowiących. Ostatnio politycy dali temu wyraz wielokrotnie, paradując bez masek.

Szczytem szczytów bezczelności była ostatnia kampania wyborcza gdzie można było odnieść wrażenie, że straszliwy bezobjawowy wirus nie dotyczy nie tylko zagranicznych sklepów, ale i wieców wyborczych. Premier Morawiecki przekonywał nawet publicznie, że koronawirus już jest w odwrocie. Wystarczyło, żeby zmanipulowany ciemny lud wybrał sobie takiego prezydenta jak chciał obóz rządzący i już po dwóch tygodniach okazało się, że koronawirus jednak powrócił, a wraz z nim tresura społeczeństwa na skalę, która się nie śniła generałowi Wojciechowi Jaruzelskiemu.

Wiceminister Janusz Cieszyński poinformował, że resort pracuje nad zmianą przepisów dotyczących zwolnienia z nakazu zakrywania nosa i ust. Obecnie osoby, którym nie pozwala na to stan zdrowia, nie muszą stosować się do tego nakazu, przy czym nie jest wymagane żadne zaświadczenie. Cieszyński zapowiedział, że od 1 września takie zaświadczenie ma być obowiązkowe.

Zdumiewające przy tym jest to, że lekarze twierdzą oficjalnie, że noszenie masek jest zdrowe, nie powoduje spadku saturacji i nie grozi hipoksją chociaż są tony badań wskazujące, że jest odwrotnie. Na przykład to badanie dowodzi, że PaO2, czyli ciśnienie parcjalne O2 w krwi tętniczej, spada u osób noszących maski. Jak lekarze mogą zatem twierdzić, że to jest zdrowe? Czy ci, którzy tak twierdzą są niedouczeni czy też cyniczni? Poza tym powinno się stale przypominać ludziom, że maski trzeba zmieniać co 30 minut, bo gdy ktoś chodzi w jednej przez cały czas to grozi mu grzybica płuc oraz bakteryjne zapalenie płuc, a potem już znajdzie się na kursie i ścieżce do covidowego szpitala, z którego może już nie wyjść. Być może właśnie taki jest cel tej maskarady.

Oprócz tego istnieją zaburzenia psychiczne natury lękowej. Obowiązek zabezpieczania się zwiększa szanse na zachorowanie i ciężki przebieg schorzeń psychicznych. U osoby chorej lękowo, zamaskowanie się znacząco pogarsza stan zdrowia, przez co muszą brać większe dawki leków, bądź mocniejsze leki, co ma swoje skutki uboczne. To jest ewidentne i jednoznaczne szkodzenie zdrowiu ludzi. Bez najmniejszych wątpliwości.

Rządzących nie interesuje jednak zdrowie społeczeństwa tylko wykonują czyjeś rozkazy w tym zakresie z jakichś ośrodków z zagranicy. O tym, że takie naciski istnieją zdradził niedawno prezydent Białorusi, Aleksander Łukaszenka, który przyznał, że oferowano mu pieniądze za wdrożenie w tym kraju covidowych obostrzeń. Kto wie czy podobnie nie dzieje się w przypadku innych krajów świata. Jako jeden z dowodów, że polski rząd robi dobrze dokręcając śrubę obywatelom wskazuje się, że inni robią podobnie, ale jeśli spisek jest ogólnoświatowy to nie ma w tym nic dziwnego.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 19, średnia ocena: 4,37 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Barney
Użytkownik
Barney

Maseczki noszą chorzy, co tylko potwierdza ich chorobę (umysłową też)
Zdrowi nie noszą, bo nie mają po co.

Po tym odzróżnia się chorych od zdrowych.
Koniec tematu.

Jack Ravenno
Użytkownik
Jack Ravenno

Admin WM – to nieprawda co napisałeś. Barney napisał prawdę. Art46b ust4 ustawy o zwalczaniu zakażeń zobowiązuje osoby chore i podejrzane o zachorowanie do stosowania środków profilaktycznych. osoby zdrowe nie są wymienione w ustawie, więc rozporządzenie jest w tym zakresie bezprawne i sobie nim mogą d… podetrzeć – w tym zakresie. I nie tylko w tym.

beth
Użytkownik
beth

zastanawiające czemu mój dwukrotnie napisany komentarz nie ujrzał światła dziennego

a dotyczy to umieszczenie linku, który jasno mówi kto stoi za tzw. obostrzeniami

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/08/05/zaostrzenia-maseczkowe-dyktuja-zydzi-z-wall-street/?fbclid=IwAR2Gzq7xToL369x2MX53OThOoYAHRjjpyZXUE-9rtTCP6QRtl0tvnpJ6WKk

tu nieco więcej o tym co w trawie piszczy

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/01/zydowscy-bankierzy-swiata-tajny-syndykat-zbrodni/

poray
Użytkownik

(Dublowanie komentarza – patrz regulamin, daję link do drugiego komentarza, tam znajdziesz też odpowiedź, że się mylisz.)

https://wolnemedia.net/rzad-i-minister-zdrowia-wlasnie-popelnili-zbrodnie/#comment-262383

Wojna INFO
Użytkownik

Mam jedno pytanie? Czy ci antymaseczkowcy to naprawdę są tacy głupi , czyt tylko nie potrafią czytać ze zrozumieniem? W ŻADNYM Z PRZEPISÓW NIE MA MOWY O OBOWIĄZKOWYCH MASECZKACH! Mowa jest o obowiązku zasłaniania nosa i ust (lub twarzy), a maseczki są wymienione jako jeden ze środków. Osoby mające problem z oddychaniem mogą stosować np. przyłbicę.

Urnelius
Użytkownik
Urnelius

Powody zdrowotne to powody obiektywne. Powody zdrowotne wskazuje lekarz. Osoba mająca zaświadczenie lekarskie nie musi nosić maseczki. Inaczej 200 kilowy mężczyzna, który nie rusza się sprzed biurka i który ma problem z kondycją też może powiedzieć, że ma kiepski oddech.
Jeżeli osoba podejrzana o zakażenie ma zasłaniać twarz, a wirus w większości jest bezobjawowy, to znaczy, że każdy jest podejrzany. Zwłaszcza że ma to nie chronić przed zarażeniem, ale przed zarażaniem.
Sam pomysł mi się nie podoba z maseczkami itd., ale zastanówcie się, co by zrobiła opozycja i UE (w przypadku Polski, a nie np. Holandii), gdyby czegoś takiego nie zrobiono. Już widzę nagłówki:
PiS morduje Polaków!
PiS ma krew na rękach!
PiS gorszy od nazistów!
Itd.