Proszę wymienić, co PiS zawetował w UE?

Opublikowano: 04.05.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3242

Sebastian Kaleta w Telewizji Republika zaczął zapewniać widzów, że PiS w Parlamencie Europejskim to gwarancja walki o sprawy Polski. Dobromir Sośnierz z Konfederacji jednym prostym pytaniem udowodnił Kalecie, że to nieprawda.

Poseł Kaleta stwierdził, że w Parlamencie Europejskim trzeba takich przedstawicieli z Polski, taką reprezentację, która będzie walczyła o polskie interesy. I zapewnił, że PiS to gwarantuje, żeby ta polska reprezentacja walczyła o interesy polskie.

Dobromir Sośnierz zadał jedno proste pytanie Sebastianowi Kalecie, które zmąciło ten płynny przekaz posła klubu parlamentarnego PiS: „A co zawetowaliście?”. Po chwili zaś dodał kolejne pytanie, słysząc jak poseł Kaleta zaczyna kluczyć. „Czy może Pan wymienić listę rzeczy zawetowanych przez PiS w Unii Europejskiej?” – rozwinął temat.

Sebastian Kaleta nie wymienił nic. W końcu tsunami prawno-finansowe, jakie dotknie niedługo kieszenie Polaków, związane m.in. z likwidacją aut spalinowych czy dyrektywą budynkową, wynikają właśnie z tego, że PiS nie postawił wtedy, kiedy było można, temu weta. Sośnierz więc spokojnie zakończył ten wątek. „Fakty są takie, że nie wetowaliście. Że kiedy trzeba było wetować to nie wetowaliście” – podsumował.

Źródło: MediaNarodowe.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dandi1981 05.05.2024 09:54

    Ich zrobili w banbuko przepchali kamienie milowe a nie dostali KPO oboecane, pokazali ze nienadaja sie do reprezentowania polskich intrresow tak jak i KO.
    Pis dostajac najwiekszy budzet dla polski i ustne zapewnienie ze nie bedzie praworzadnosci dal ciala bo mogl vetowac budzety do poki nie bedzie ustawy ze nie mozna wiazac praworzadnosci z karami finasowymi bo pod to mozna podpiac wszystko.
    Tak wiec albo ich ograli albo tak to mialo wygladac bo agenci graja do jednej bramki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.