Japonia walczy z traktatem pandemicznym WHO

Opublikowano: 02.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1540

…i ze śmiercionośnymi zastrzykami.

Źródło: Rumble.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. walter667 03.05.2024 02:14

    Tsunami jej nie wystarczyło…? Po co się tak pręży ? I tak i tak przejdzie. Najpierw łagodne i faktycznie pomocne pacjentowi, ale niech tylko pojawi się “kolejny nietoperz”…Oj wóœczas będzie limitowanie nam wszystkiego, nawet przemieszczania się, bo to co było wcześniej właśnie służyło temu co będzie następne – przećwiczeniu scenariuszy. A Japonia ? Niech się zgodzi, a co będzie, ustali się później. Od czego mają przecież swoje służby.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.