Zaczyna to wyglądać jak „otwarty sezon polowań na Żydów”

Opublikowano: 05.05.2024 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2637

Zgroza? Holokaust? Ludobójstwo? Masowe mordy? Cóż w tej kwestii nie ma zgodności, jednak media niezależne na całym świecie potępiają to, co Izrael robi w Strefie Gazy. Zabijane są małe dzieci, kobiety, starcy i po prostu ludzie całkowicie nie winni. To szaleństwo musi się zakończyć jak najszybciej, i należy ustanowić suwerenne i wolne państwo Palestyna. To jedyna opcja pokojowa i jedyna opcja humanitarna i zgodna z zasadami bycia człowiekiem.

Putin morduje dzieci na Ukrainie? O tak, to ludobójstwo i mord! Izrael morduje dzieci w Strefie Gazy i jest „ok”, panuje cisza i dziwna zmowa milczenia. Co to są za jakieś podwójne standardy? Życie dziecka palestyńskiego jest mniej warte od życia dziecka z Ukrainy? Ach te zachodnie standardy, ach ten „cywilizowany zachód”. Ale jest to tak wyraźna aberracja, że tego po prostu nie da się już nie dostrzegać. Nie można być obojętnym w obliczu takiej niesprawiedliwości.

Toteż nie może dziwić nikogo wzrastająca niechęć do państwa Izrael, niechęć, jaką możemy obserwować na całym świecie. Wyobraźcie sobie, że nawet medialna cenzura nie może sobie poradzić z wypływaniem prawdy, nawet ta „zamordystyczna cenzura” nie radzi sobie z ukrywaniem faktów i skali zbrodni, jaka dzieje się w Strefie Gazy a za którą w pełni odpowiada nie kto inny a właśnie Izrael.

Zamieszki na kampusach w USA gdzie studenci stają w obronie palestyńskich studentów? Oj tak, mamy do czynienia z wielkim zamieszaniem. To jednak nie wszystko, otóż inny przykład: wielu demonstrantów zjechało do szykownego Greenwich w stanie Connecticut i skandowało antyżydowskie hasła. Oczywiście to także jest złe, ponieważ popadamy w skrajność, ale kto to zapoczątkował? Oczywiście Izrael – organizując masakrę w Gazie.

Kochani zło rodzi zło, ta piekielna pętla może być zatrzymana tylko poprzez utworzenie suwerennego i niezależnego państwa Palestyna, ale widocznie Izrael oraz ich patron USA oczekują eskalacji. Mnie to akurat nie dziwi, ponieważ „oni” lubią tworzyć globalne problemy, lubią poprzez wytworzone niepokoje wprowadzać „nowy porządek świata”, a zastraszone społeczeństwo nie powie NIE, ponieważ jest ZASTRASZONE!

Zatem jeśli jesteś Żydem mieszkającym w Ameryce w 2024 roku, to możesz mieć dziwne przebłyski podróży w czasie w swoim umyśle, które przeniosą cię z powrotem do 1933 roku, na początku Rzeszy Niemieckiej i za to oczywiście podziękuj Izraelowi i prowadzonej przez Izrael „polityce”. Otóż dziesiątki tysięcy studentów w całym kraju krzyczą: „Żydzi muszą odejść”. I w zasadzie taka sytuacja powiela się w wielu innych krajach.

Jednakże co ciekawe w mediach „głównego rynsztoku” nikt nie rozdziera szat i nie woła o antysemityzmie w USA, ale o antysemityzmie w Polsce to tak, zdecydowanie tak. Widzicie więc, że to kolejna intelektualna aberracja. Mnie to nie dziwi, gdyż media „głównego rynsztoku” to czysta propaganda, a was to dziwi? Zaczyna to wyglądać jak „otwarty sezon polowań na Żydów”. I co ciekawe na „zlecenie” samego państwa Izrael. Dziwne rzeczy oj dziwne.

Przygotujcie się na kolejne „lato miłości” ze strony wielu Amerykanów czy Brytyjczyków względem żydów. Żyd w Ameryce w 2024 roku może czuć teraz to, co czuli Żydzi w Berlinie w 1933 roku. Nastroje antyżydowskie przybrały wielce na sile także we Francji i właśnie w Niemczech. Ludzie są wściekli na to, co Izrael robi w Strefie Gazy. Przy okazji „po głowie” obrywają niewinni żydzi, którzy nie popierają mordu w Gazie. No, ale cóż, widać władzom Izraela to nie przeszkadza.

Widzicie Kochani, normalny człowiek chce pokoju i spokoju. Nasi „rządzący” prą jednak do wojny na większą skalę w Europie, a konkretnie na ziemiach już nie tylko ukraińskich, ale i polskich. Na to być zgody nie może, to jest po prostu zdrada narodowa. Podobnie na Bliskim Wschodzie, gdzie rozwiązanie jest banalnie proste, to jest utworzyć suwerenne państwo Palestyna. Ale widzicie, „oni” tego nie widzą, lub nie chcą widzieć, bo „im” na wojnie zależy. Dlatego też informacje o buntach społecznych będą coraz liczniejsze i bądźmy na to przygotowani.

Źródło: Estachologia.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. pikpok 05.05.2024 14:20

  Syjonistyczno-satanistyczne pasożytdy kabaalistyczne powolutku będą dokręcali śrubę, w ramach walki z terroryzmem. W końcu jak się chce rządzić światem to trzeba się do tego odpowiednio przygotować, wprowadzić nowy ład -G_WNO – na wzór Chiński.
  https://wolnemedia.net/wprowadzaja-cyfrowy-feudalizm-na-sterydach/

 2. Dobroca 05.05.2024 19:13

  Polacy, tak, jak Ukraińcy, gładko pójdą na wojnę, spokojna głowa. Wystarczy, że media głównego nurtu wraz ze smartfonami zakodują im, że przecież muszą iść na wojnę. Bo Putin zły, rzecz oczywista. Więc pójdą, dobrowolnie umrzeć. I to będzie zdrada narodowa, ze strony ogłupionego ludu, a nie ze strony inteligentnych władz. To tyle odnośnie ostatniego akapitu.

 3. Katarzyna TG 05.05.2024 19:46

  Ja tam uważam że chętnych na (dobrowolny) przemiał w globalistycznej maszynce do mięsa będzie mało, bardzo mało. Bo co innego ujadać jak mały kundelek za oknem a co innego wdać się w szarpaninę na kły z buldogiem. Nawet głupcy mają jakiś tam, choćby ograniczony, instynkt samozachowawczy.

 4. Foxi 05.05.2024 21:39

  Tak przy okazji sobie myślę, że cała machina propagandowa z gestapo USSA oparta jest właśnie o Putina. Media zrobiły z niego anty-bohatera coś jak z kreskówki. Dla ułomnych umysłowo afroamerykanów cały ten konflikt wygląda jak starcie jakiś mutantów z komiksów. Niedobry Putin kontra dobry tęczowy Klaun. Zwykli ludzie to tylko jakieś nieistotne tło. W tym przekazie jest może 10% treści o Rosji, cała reszta pustego gardłowania jest o Putinie albo o Klaunie. No bo USA nadal robi interesy z Rosją więc mordę trzymają w kuble, a szczekają tylko na wyznaczoną do tego celu personę. Myśl mam taką: A co by było jakby znikły nagle te komiksowe postacie? Zwykli ludzie to tylko takie nieważne bydło, jak widać na przykładnie wybryków w Palestynie wybrani przedstawiciele handlowi nie poniżają się do mówienia o pomordowanych robakach. A brak wykreowanych person skomplikował by dalsze kontynuowanie komiksowej narracji. Afroamerykanie mogli by się wreszcie zorientować, że tam są też jacyś tubylcy no i że się ich likwiduje.

 5. Dandi1981 06.05.2024 09:22

  Tylko roznica jest taka ze putin walczy z armia ukrainska wspierana przez zachod a izreael walczy z niby bojowkami hamasu a tak naprawde walcza z cywilami , morduja ich bo kogo maja mordowac Hamas? Ktory sami stworzyli jak usa isis by uzyc go do podbicia panstwa jak usa zrobily to w syrii przy uzyciu isis , wiec model jest ten sam , to panstwa muzumanskie powiny wysylac bron , czolgi dla palestyny by mieli szanse sie bronic a nawet odbic zajete przez
  zydow bezprawnie ich terytorium.
  Jakie sa straty w armii izreaelskiej 0,0 zolnierza a zabili dziesiatki tysiecy palestynczykow z cywilami to potrafia walczyc. To pierwsza taka wojna ze walczy sie z krajem nie posiadajacym armii czyli pacyfistycznym najpierw anektuje sie jego ziemie pozniej wybija ludnosc jak owce na rzez , moze naprawde szatan stapil na ziemie bo najwieksza przyjemnasc ma z rzezi niewinych a nie zlych ktorzy wybijaja sie nawzajem .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.