Badają dlaczego tak wiele dziewcząt chce być chłopcami

Opublikowano: 26.09.2018 | Kategorie: Seks, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 73

Obecnie w Wielkiej Brytanii rozpoczęto pilne badanie, dlaczego rosnąca liczba dziewcząt w wieku czterech lat chce zmienić płeć i czy winę za to ponoszą media społecznościowe. Minister ds. Równości Penny Mordaunt nakazała urzędnikom, aby odkryli powody, dla których liczba dziewcząt skierowanych na leczenie „przejścia na inną płeć” wzrosła o 4415 procent. Psycholodzy i eksperci behawioralni będą badać, dlaczego – według słów jednego z nich – niektóre dziewczynki uważają, że współczesne życie jest “łatwiejsze do zniesienia”, jeśli staną się chłopcami.

Oficjalne dane pokazują, że liczba dzieci skierowanych na leczenie modyfikacji płci – w tym zastrzyki hormonalne – wzrosła z 97 w 2009/2010 do 2519 w 2017/2018 roku. Liczba ta zdecydowanie najbardziej wzrosła wśród dziewcząt: z 40 do 1806. Z tej liczby 45 dzieci miało 6 lub mniej lat, a najmłodsze zaledwie 4.

Źródło w rządowym biurze ds. równości, które zajmuje się polityką dotyczącą “kobiet, orientacji seksualnej i równości między transseksualistami”, oświadczyło: “Nastąpił znaczny wzrost liczby osób przypisanych po urodzeniu do kobiet, które zostały skierowane do NHS. Istnieją dowody na to, że ten trend ma miejsce również w innych krajach. Niewiele wiadomo jednak, dlaczego tak się dzieje i jakie będą tego długoterminowe skutki”.

Inne źródło podało: “Mówiąc wprost, młode dziewczyny po prostu uważają, że współczesne życie byłoby łatwiejsze do zniesienia, gdyby były chłopcami”. Niektórzy terapeuci uważają, że wzrost ten wiąże się z tym samym kryzysem zdrowia psychicznego wśród dziewcząt, który doprowadził do epidemii samookaleczeń, gdzie dodatkowo media społecznościowe utrwalają hiperseksualne ideały tego, co to znaczy być kobietą.

Gazeta “Mail on Sunday” ogłosiła w zeszłym miesiącu, że prawie dwie trzecie dzieci i nastolatków, którzy twierdzą, że chcą zmienić płeć, przed wyrażeniem chęci przejścia na inną płeć zostało zdiagnozowanych z poważnymi zaburzeniami zdrowia psychicznego. W sumie 63 procent miało “jedną lub więcej diagnoz zaburzeń psychicznych lub zaburzeń neurorozwojowych”, zanim ogłosiło, że chcą zmienić płeć. Prawie połowa z nich dokonała samookaleczeń, a 50 procent doświadczyło traumatycznych zdarzeń, takich jak bycie prześladowanym lub cierpiącym z powodu wykorzystywania seksualnego.

MoS ujawnił obawy wiodącego lekarza, że ​​zdrowie setek dzieci jest zagrożone przez leki zmieniające płeć wydawane przez narodową służbę zdrowia NHS. Dr Lucy Griffin, konsultant psychiatra z Bristol Royal Infirmary, powiedziała, że ​​jest “bardzo zaniepokojona” długotrwałymi skutkami leków podawanych nastolatkom. Ostrzegła, że ​​leki podawane nastolatkom mające zmienić ich płeć mogą sprawiać, że będą bezpłodne, powodować osteoporozę i powodować dysfunkcję seksualną.

Leki te obejmują leki “blokujące dojrzewanie”, które zatrzymują wiek dojrzewania oraz “hormony krzyżowe”, które rozpoczynają fizyczny proces zmiany płci. W ubiegłym roku 800 dzieci w Anglii, które nie były zadowolone z płci, z którą się urodziły, otrzymywały zastrzyki blokujące dojrzewanie. Kilkoro z tych dzieci miało zaledwie 10 lat.

Obecnie toczy się debata pomiędzy feministkami i działaczami transseksualnymi nad tym, czy kobiety transseksualne – które urodziły z męską płcią – powinny zostać umieszczone w tej samej kategorii, co biologiczne kobiety.

Autorstwo: Glen Owen
Źródło oryginalne: DailyMail.co.uk
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Murphy
Użytkownik
Murphy

Świat się kończy…

kuralol
Użytkownik

Przecież to są eksperymenty medyczne. Ktoś robi w ten sposób nielegalne badania. Mówili o eksperymentach różni ludzie przy okazji tego dziecka Alfiego Evansa. Typowa anglosaska bezwzględność. Przy okazji ponawiam prośbę o zbadanie sprawy tych dwóch Polek pobitych młotkiem w Anglii cisza medialna w tym temacie jest zastawiająca.

Aida
Użytkownik

“Z tej liczby 45 dzieci miało 6 lub mniej lat, a najmłodsze zaledwie 4.”

Gdzie byli rodzice? Czy postępująca lewacka moda zeżarła im mózgi do końca?

Przecież taki 4 latek nie zdaje sobie jeszcze dobrze sprawy kim jest i kim chce być, wiele bodźców ma wpływ na jego postrzeganie świata. To rodzice mają tą ważną rolę, by chronić go przed podejmowaniem złych decyzji a czasem nawet trzeba decydować za dziecko. Jeśli dziecko po uzyskaniu pełnoletności nadal będzie czuło zgrzyt na linii swojej płci biologicznej a odczuwalnej może sobie taką operację zafundować, wtedy już nic nie stoi na przeszkodzie.

Meneca
Użytkownik
Meneca

Moja córka gdy miała 5 lat chciała być chłopakiem, bo postanowiła zostać Strażakiem. W wieku 10 lat zapisała się na boks, bo wkurzali ją koledzy ze szkoły. W wieku 15 lat, ubierała się jak chłopak, nie miała żadnej koleżanki i uważała,że powinna być facetem, teraz jest piękną dziewczyną, ma dużo obserwujących na instagramie i na pytanie ,,czy nadal chce być facetem” odpowiada …. Pominę milczeniem by na konto bana nie dostać :)
Aida pięknie to określiła, ,,gdzie byli rodzice?” Pewnie zapatrzeni w komputer grają w simsy.

Dorota Nawigatorka
Użytkownik
Dorota Nawigatorka

Byłabym ostrożna przy obwinianiu rodziców. W Anglii jest inne prawo- rodzice nie mają takiego wpływu na decydowanie, za to szkoły i urzędy- wielkie. W szkole np. rodzic nie może wypisać usprawiedliwienia, gdy dziecko opuszcza lekcje.
Zgadzam się, że rządowe agendy eksperymentują na dzieciach. Bo mogą.