Chiński Astribot S1 zaskoczył Zachód

Opublikowano: 04.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 983

Chiny stały się dziś fabryką świata. Przeniosła się tam ogromna część światowej produkcji, jednak myśl technologiczna pochodziła zazwyczaj z Zachodu. W przeszłości widzieliśmy już na tym kanale, że chińska myśl technologiczna wcale nie jest daleko w tyle za Zachodem. Mówiliśmy wtedy o chińskich procesorach do superkomputerów. Jeżeli chodzi o człekokształtne roboty, to najwięcej słyszeliśmy dotychczas od Tesli, Boston Dynamics, czyli generalnie od firm zachodnich. Przedstawię wam robota, który nie tylko jest efektem chińskiej myśli technologicznej, ale sprawia wrażenie, jakby był bliższy seryjnej produkcji niż konkurencja.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Katarzyna TG 04.05.2024 20:22

    Tu nie ma mowy o żadnym zaskoczeniu – jak już siepacze Urszulki von der Lies zniszczą Europę gospodarczo i demograficznie to takie robociki będą nas zastępowały. Posłuchajcie co ma do powiedzenia na ten temat pan Larry Fink z BlackRocka: https://youtu.be/HmTZUTkRNqU

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.