„YouTube” zamknęło kanał polskiego „Prison Planet”

Opublikowano: 26.10.2020 | Kategorie: Media, Świat komputerów, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1417

Wygląda na to, że „YouTube” zaczęło brać się za polskie kanały krytykujące pandemię. Wczoraj zamknięto kanał polskiej wersji portalu „Prison Planet”. Poniżej wiadomość od jego redakcji. Niedawno „YouTube” ogłosiło, że będzie masowo banować kanały krytykujące szczepienia. „Prison Planet” też poruszało taką tematykę.

„YouTube” skasowało nasz kanał. Na tą chwilę się odwołaliśmy, ale nie wiadomo jak to się potoczy. Nasze konto na czarną godzinę jest tu:

https://www.brighteon.com/channels/prisonplanetpl

…ale musimy uzupełnić je o ostatnie filmy.

Pozdrawiamy:
Redakcja PrisonPlanet.pl

PS. Wydaje się, że też pokasowali konta mailowe Stop NOP, bo serwer odbija adres stopnop@gmail.com, że nie ma takiego adresu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o