„YouTube” masowo zbanuje wideo o szczepionkach i COVID-19

Opublikowano: 15.10.2020 | Kategorie: Świat komputerów, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2136

Platforma „YouTube” poinformowała, że ​​będzie zakazywać wszelkich treści z oświadczeniami o szczepionkach COVID-19, które są sprzeczne z konsensusem lokalnych organów zdrowia lub Światowej Organizacji Zdrowia. „YouTube” ogłosił również, że wszelkie materiały które „promują dezinformacje” na temat szczepionek na COVID-19, będą usuwane.

Przedstawiciele platformy „YouTube”, ogłosili że oznacza to usuwanie wszelkich materiałów sugerujących, że szczepionka zabije ludzi lub spowoduje bezpłodność. To samo ma tyczyć się zarzutów o wstrzykiwanie wraz z nią mikroczipów.

Rzecznik „YouTube” w wywiadzie dla agencji prasowej Reuters dodał, że dyskusje w sekcji komentarzy na temat „szerokich obaw” związanych ze szczepionką, pozostaną na platformie.

„YouTube” twierdzi, że już usuwa treści kwestionujące istnienie lub transmisję COVID-19, promuje niepotwierdzone medycznie metody leczenia, zniechęca ludzi do szukania pomocy medycznej lub wyraźnie kwestionuje wytyczne organów opieki zdrowotnej dotyczące samoizolacji lub dystansu społecznego.

„YouTube” informuje, że w nadchodzących tygodniach ogłosi więcej kroków, aby promować wiarygodne informacje o szczepionkach COVID-19 na platformie.

Autorstwo: M@tis
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. radical3dom 15.10.2020 12:20

  Od Youtube już powoli się odchodzi, mamy bitchute.com i aletuba.pl

 2. BANDZIORkaq 15.10.2020 14:37

  No wiadomo, jakoś mnie to nie zaskoczyło, nie będzie już internetu takiego jak dotychczas, zrównają wszystko , żeby nikt nie zasiał wątpliwości w dobro systemu, wszechobecny komunizm i cenzura sięgnie zenitu, niedługo mówienie na niewygodne tematy będzie karane. Rety, i nasze dzieci będą tego doświadczać, pozbawione prawa do wolnej myśli…

 3. robcioRR 15.10.2020 15:39

  BANDZIORkaq ale za to dostana komunistyczne mundurki Mao.

 4. piosk2 16.10.2020 10:37

  dobrze by było w zamian, aby ludzie masowo pozwolili się nudzić serwerom youtube’a

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.