„YouTube” masowo zbanuje wideo o szczepionkach i COVID-19

Opublikowano: 15.10.2020 | Kategorie: Świat komputerów, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1307

Platforma „YouTube” poinformowała, że ​​będzie zakazywać wszelkich treści z oświadczeniami o szczepionkach COVID-19, które są sprzeczne z konsensusem lokalnych organów zdrowia lub Światowej Organizacji Zdrowia. „YouTube” ogłosił również, że wszelkie materiały które „promują dezinformacje” na temat szczepionek na COVID-19, będą usuwane.

Przedstawiciele platformy „YouTube”, ogłosili że oznacza to usuwanie wszelkich materiałów sugerujących, że szczepionka zabije ludzi lub spowoduje bezpłodność. To samo ma tyczyć się zarzutów o wstrzykiwanie wraz z nią mikroczipów.

Rzecznik „YouTube” w wywiadzie dla agencji prasowej Reuters dodał, że dyskusje w sekcji komentarzy na temat „szerokich obaw” związanych ze szczepionką, pozostaną na platformie.

„YouTube” twierdzi, że już usuwa treści kwestionujące istnienie lub transmisję COVID-19, promuje niepotwierdzone medycznie metody leczenia, zniechęca ludzi do szukania pomocy medycznej lub wyraźnie kwestionuje wytyczne organów opieki zdrowotnej dotyczące samoizolacji lub dystansu społecznego.

„YouTube” informuje, że w nadchodzących tygodniach ogłosi więcej kroków, aby promować wiarygodne informacje o szczepionkach COVID-19 na platformie.

Autorstwo: M@tis
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,20 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
radical3dom
Użytkownik
radical3dom

Od Youtube już powoli się odchodzi, mamy bitchute.com i aletuba.pl

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

No wiadomo, jakoś mnie to nie zaskoczyło, nie będzie już internetu takiego jak dotychczas, zrównają wszystko , żeby nikt nie zasiał wątpliwości w dobro systemu, wszechobecny komunizm i cenzura sięgnie zenitu, niedługo mówienie na niewygodne tematy będzie karane. Rety, i nasze dzieci będą tego doświadczać, pozbawione prawa do wolnej myśli…

robcioRR
Użytkownik
robcioRR

BANDZIORkaq ale za to dostana komunistyczne mundurki Mao.

piosk2
Użytkownik
piosk2

dobrze by było w zamian, aby ludzie masowo pozwolili się nudzić serwerom youtube’a

Allex
Użytkownik

@radical3dom
Co z tego, że mamy bitchute.com i aletuba.pl jak YouTube będzie oglądało 90% populacji, co umożliwi im zrobić z garstką niepokornych co tylko zechcą. Będą mieli za sobą większość “świadomą i odpowiedzialną” (urobioną i zmanipulowaną). Poparcie ludu to jest WŁADZA. Nawet w państwach totalitarnych było potrzebne.
Inaczej przecież nie bawili by się propagowanie pandemii tylko od razu całe bydło zaczipowali.