Piłkarz pomawiany o pedofilię znów jest rozchwytywany

Opublikowano: 05.07.2023 | Kategorie: Kultura i sport, Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1580

Islandzki piłkarz Gylfi Þór Sigurðsson został przed laty oskarżony o przestępstwa seksualne na nieletnich. Teraz jednak zarzuty wycofano, a sportowiec wraca do treningów i znów jest rozchwytywany.

https://www.youtube.com/watch?v=oSfoYi33QWQ

W 2021 roku Gylfi Þór Sigurðsson został zatrzymany pod zarzutem popełnienia przestępstw seksualnych na nieletnich. Islandczyk wyszedł wówczas za kaucją, ale policja zatrzymywała go jeszcze kilkukrotnie.

Sportowiec dostał zakaz opuszczania Islandii. Oskarżenie poskutkowało tym, że piłkarz stracił kontrakt w Evertonie. Jego życie zaczęło się powoli sypać – żona (teraz już była żona) wyprowadziła się od niego, a Sigurðsson przestał wychodzić z domu.

Po dwóch latach ciągnięcia sprawy okazało się, że nie ma żadnych dowodów na to, że piłkarz jest winny zarzucanych mu czynów.

Cofnięto mu zakaz opuszczania Islandii i wrócił do treningów. Jednocześnie policja cały czas go obserwuje.

Sprawa przycichła, a Sigurðssonem znów zaczęły interesować się kluby piłkarskie. Ofertę kontraktu złożyło mu DC United, gdzie piłkarz mógłby grać z Polakiem – Mateuszem Klichem.

Autorstwo: SG
Na podstawie: Transfery.info, DailyMail.co.uk
Źródło: NCzas.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 05.07.2023 10:08

    (Ponowne naruszenie regulaminu punkt 5b regulaminu WM — hejterstwo. Udzielam Ci upomnienia. Uzasadnienie wysłałem mailem. Admin WM)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.