Nowe informacje o orgii na plebanii

Opublikowano: 27.09.2023 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości z kraju, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 4569

Na plebanii kościoła NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej zorganizowano orgię, w której udział wziął ksiądz i dwóch mężczyzn. Jeden z uczestników „zabaw” stracił przytomność i wymagał pomocy medycznej. Wiadomo już, kim była ta osoba.

Do szokujących wydarzeń doszło w nocy z 30 na 31 sierpnia. Ksiądz Tomasz Z. zaprosił do siebie na noc dwóch mężczyzn. Jeden z nich był męską prostytutką i jednocześnie znajomym kapłana, natomiast drugi był kochankiem żigolaka.

Mężczyźni zażywali viagrę, substancje psychotropowe i „bawili się” w trójkącie. Z doniesień medialnych wiadomo było, że jeden z nich stracił przytomność i wymagał pomocy medycznej. Teraz wiadomo, że zasłabł kochanek męskiej prostytutki.

Do mężczyzny ktoś wezwał karetkę. Najpewniej zadzwonił żigolak lub inny ksiądz, który słyszał „imprezę”. Na pewno nie zrobił tego ksiądz Tomasz Z., który wyrzucił męską prostytutkę z mieszkania, gdy dowiedział się, że ambulans jest w drodze.

„Do wezwania pogotowia doszło około 1:00. Uczestnicy byli pod wpływem substancji psychotropowych. To doprowadziło do utraty przytomności poszkodowanego. Zgłaszający został wyrzucony z mieszkania. Twierdził, że nie miał możliwości udzielenia pomocy poszkodowanemu z tego względu” – przekazał „Faktowi” informator.

Poszkodowany trafił do szpitala. Tymczasem prokuratura prowadzi śledztwo ws. nieudzielenia pomocy osobie poszkodowanej. Ksiądz Z. nie został jednak jeszcze przesłuchany.

Autorstwo: SG
Na podstawie: Fakt.pl, o2.pl
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. replikant3d 27.09.2023 18:48

  I znając życie , pewnie się księżulo ,,wywinie,,…Zostanie odesłany gdzieś indziej…

 2. jaq77 27.09.2023 19:20

  “Najpewniej zadzwonił żigolak lub inny ksiądz … Zgłaszający został wyrzucony z mieszkania” … dziękuję za bardzo spójny i rzeczowy artykuł … niemniej sprawił mi dużo radości ;D
  … siedzi dwóch facetów w wannie, który puścił bąka ?

 3. adambiernacki 28.09.2023 08:10

  Dziękuję. Posiadając tą wiedzę będę spał spokojnie. Tak. Zdecydowanie było mi to potrzebne.

 4. Stanlley 28.09.2023 09:20

  A ja bym takie nagłaśnianie powiązał z wyborami. Aż trudno mi uwierzyć że takie rzeczy się nie dzieją regularnie – no chyba nie wierzycie w to że nagle przed wyborami zaplanowali sobie takie wyskoki? Uważam że mimo iż być może jest to rzadkie zjawisko – to na pewno nie odosobnione i na pewno wcześniej tez takie imprezy robili – a inny ksiądz który zawiadomił policję – na pewno wiedział o wcześniejszych imprezach – ale tym razem media dostały pozwolenie na pisanie o tym.

 5. Wolfman 28.09.2023 10:12

  Do jakiej partii nalezy lub pracuje bohater historii?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.