Dzieje Słowian i świata na tle religii – 47

Opublikowano: 11.09.2022 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka, Publikacje WM, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1315

Technologie i techniki bogów

Piramidy w Egipcie, Tiahuanaco w Meksyku, Baalbek w Libanie i dziesiątki innych budowli na Ziemi, i zatopione pod wodą, to przykłady gdzie działały kosmiczne cywilizacje techniczne, czyli „bogowie”. Światowi historycy do tej pory się spierają, kto to mógł zrobić. Jakimi maszynami i narzędziami cięto skały na części o wadze setek ton a później je transportowano, nieraz na duże odległości. Jakie technologie stosowano. W każdym miejscu na świecie tworzyli budowle. Na wszystkich kontynentach są ślady.

Egipskie piramidy nie zostały zbudowane by chować w nich faraonów. Wielka Piramida w Gizie była kosmicznym wielofunkcyjnym urządzeniem, służyła między innymi do celów komunikacyjnych, naziemnych i z kosmosem, oraz jako przetwornik wolnej energii kosmicznej w energię elektryczną. Piramidy stanowiły ochronną obudowę w której koncentrowała się wolna energia kosmiczna, były rodzajem pudła rezonansowego. Same w sobie były rezonującą czasoprzestrzenią o bardzo specyficznej geometrycznej strukturze, a w jej centrum w sarkofagu i w skrzyni arki usytuowane było źródło mocy. Skrzynia była rezonatorem, gdzie pojemność wnętrza arki jest osiem razy, czyli o oktawę mniejsza od pojemności zewnętrznej sarkofagu. Sama arka oraz umieszczone na niej cheruby mieściły się w sarkofagu.

Miasto w Meksyku nazwane przez Azteków Teotihuacan, co znaczy „miejsce, z którego pochodzą bogowie”, „miejsce, gdzie rodzą się bogowie” lub „miejsce, w którym ludzie stają się bogami”. Według legend zostało ono zbudowane przez olbrzymów, którzy żyli przed pojawieniem się ludzi i zostali zniszczeni przez wielką katastrofę.

Miasto Baalbek w Libanie. W starożytności znane jako miejsce kultu fenickiego boga Baala, następnie pod nazwą Heliopolis – „Miasto Słońca”. Był to starożytny port kosmiczny Anunnaków. Gilgamesz w swoim eposie opisuje start rakiety kosmicznej z platformy w Baalbek. Według legendy sprzed potopu, pierwsze miasto Baalbek zostało zbudowane przez Kaina, którego Bóg zesłał na wschód od Edenu za zamordowanie Abla. Po potopie popadło w ruinę i zostało odbudowane przez rasę olbrzymów.

Mojżesz był synem faraona przez 40 lat i był wtajemniczonym we wszystkie sekrety na najwyższym poziomie inicjacji Egipcjaninem. Dopiero później zdał sobie sprawę, że jest Hebrajczykiem i odszedł ze swoim ludem. Wychowując się na egipskim dworze, poznał różne tajniki techniki i magii, by je potem z powodzeniem wykorzystać dla zapewnienia sobie posłuchu wśród ludu. Arka jest jednym z przykładów. Innym może być choćby zamieniająca się w jadowitą kobrę laska. Zjawisko to dokładnie wytłumaczyli zoologowie: wystarczy kobrze egipskiej nacisnąć odpowiednie miejsce, by zesztywniała (jak laska). Potem wystarczy gwałtowny ruch (np. rzucenie na ziemię), by wąż ocknął się z letargu.

Hinduska „Mahabharata” opisuje starożytne wojny i broń jaka była używana. W opisach tych potężne oręże bogów to broń nuklearna, a żelazne błyskawice – to rakiety. Słupy dymu i płomień jaskrawszy od tysiąca słońc – to jądrowe i termojądrowe wybuchy. W „Mahabharacie” opisano rakietowo-atomową wojnę.

W starożytnych manuskryptach hinduskich opisane są starożytne pojazdy latające o napędzie elektromagnetycznym i antygrawitacyjnym, ich budowa, stosowane materiały, również takie, które mają właściwości pochłaniania światła i ciepła. A także opisana jest sztuka pilotażu maszynami latającymi. W manuskryptach tych mowa jest także o budowie statków międzyplanetarnych. Do niektórych tematów omawianych w manuskryptach należą „Sekrety pilotów” gdzie przedstawione jest między innymi: technika tworzenia sztucznie chmur lub mgły, strzelania promieniami, generowania hologramów, wykrywania maszyny wroga, maskowania własnej maszyny poprzez czynienie jej niewidzialną, tajniki podsłuchu rozmów na odległość i innych dźwięków w samolotach nieprzyjaciela. Tajniki doprowadzania załogi nieprzyjacielskich samolotów do stanu nieprzytomności. Wykorzystano siły psychiczne do obezwładnia przeciwnika oraz wiedzę parapsychologiczną, jak telepatia, jasnowidzenie i telekineza. Wszystkie współczesne osiągnięcia nauki i techniki były znane, a nawet znacznie przewyższały te obecne.

Egipski papirus zwany „Papirusem Ipuwera” zawiera opis sytuacji jaka panowała w Egipcie podczas obecności „cudzoziemców”, czyli Hyksosów. Opisuje także wszystkie 10 plag, jakie Hyksosi zesłali na Egipt, oraz ich wyjście z Egiptu. Wspomina także o słupie ognia, który szedł przed uciekinierami. Opis ten pokrywa się z opisem biblijnym Izraelitów i ich wyjściem z Egiptu. Biblijni Izraelici byli to Hyksosi, najeźdźcy z Kanaanu okupujący Egipt.

Historia Indii natomiast opowiada, że w połowie II tys. p.n.e., nastąpiła ostatnia fala najazdu Ariów na Indie, ale byli to Ariowie-Celtowie (Arioceltowie), a nie Ariowie-Słowianie (Ariosłowianie). Prowadził ich bóg Indra przy pomocy słupów dymnych w dzień i słupów świetlnych w nocy. Dokładnie tak samo opisuje „Biblia” jak Jahwe prowadził armię izraelską Mojżesza z Egiptu do Raju, czyli do Indii, jak podaje to „Księga wyjścia”.

Magia znaczy po rzymsku wiedza tajemna a po grecku gnoza. Magia jest to wykorzystanie sił psychicznych i sił natury, oraz niekiedy korzystanie z pomocy siły wyższej dobra lub zła, do tworzenia zjawisk lub stanów uznawanych za paranormalne lub cuda. Zjawiska i stany pozytywne tworzone za pomocą magii nazywane są białą magią, a zjawiska i stany negatywne nazywane są czarną magią. Czasami działania magiczne tworzone są z wykorzystaniem zaawansowanej wiedzy technologicznej. Opisane w „Biblii” zjawiska plag egipskich, rozstąpienie się wód Morza Czerwonego, lub różne czynione cuda opisane tak w „Starym”, jak i w „Nowym Testamencie”, było to użycie w różnych aspektach wiedzy tajemnej i zaawansowanej technologii. Wiedzę tą i technologie otrzymali ludzie od wysoko rozwiniętych technicznie cywilizacji kosmicznych, nazywanych przez ludzi bogami.

W religiach nastąpiło pomieszanie pojęcia Boga. Ludzie za bogów uważali kosmiczne cywilizacje techniczne, których przedstawiciele przybyli jako kolonizatorzy, a czasami jako nauczyciele na Ziemię. Dali oni początek różnym rasom ludzi na Ziemi. Urządzenia wykorzystujące zaawansowaną technologię uznano, jako boskie lub pochodzące od boga. Umiejętność wykorzystania sił psychicznych i sił natury do tworzenia zjawisk paranormalnych, czyli magicznych, uznano jako cuda boskie. Ponadto należy wiedzieć, kto z jakim bogiem i w jakim celu zawierał przymierza. Ludzkość na nowo powinna zdefiniować pojęcie Boga.

Ciąg dalszy nastąpi

Autorstwo: Stan Rzeczy
Źródło: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. AlbertW41 11.09.2022 19:35

    To by wiele tlumaczylo. Mozliwe ze nie jestesmy jedyna cywilizaja na tej Ziemi. Wydaje sie ze tylko gdy wynajdziemy BMR to w ktorkim czasie ja uzyjemy i zniaszczymy samych siebie i wiekszosc cywilizacji. Przezyja tylko ci mieszkajacy na odludziu lub w gorach, daniej to byli pasterze ktorzy nie wiedzieli co do czego sluzy i przez kolejne 5-10 tys lat uczymy sie i dochodzimy do tego samego punktu i powtarzamy wycieczke od poczatku. Bogowie odwalili fuszerke w naszym DNA ze w naszej naturze jest zabijanie sie nadwzajem.

  2. MasaKalambura 11.09.2022 20:03

    Ile widziałeś mordów na własne oczy?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.