Technologia UFO zagraża sektorowi energetycznemu?

Opublikowano: 06.04.2024 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 2990

Ostatnie lata przyniosły prawdziwy wysyp doniesień na temat niezidentyfikowanych obiektów latających, zwanymi obecnie niezidentyfikowanymi zjawiskami powietrznymi (ang. Unidentified Aerial Phenomena, UAP), które zdają się ignorować prawa fizyki i pojawiają się w miejscach, gdzie nie powinny się znajdować — od wojskowych stref zakazanych po tętniące życiem szlaki handlowe, a nawet wokół obiektów nuklearnych. Teraz kongresmen Andy Ogles podzielił się swoimi obawami dotyczącymi potencjalnego wpływu ujawnienia tej technologii na globalną gospodarkę.

W szczerym wywiadzie, który odbił się szerokim echem zarówno w środowisku ufologicznym jak i w sferze ekonomicznej, Ogles szczegółowo omówił możliwe globalne reperkusje finansowe związane z ujawnieniem technologii pozaziemskich. Rozmawiając z Jayem Andersonem w ramach kanału Project Unity, kongresmen poruszył temat, który od dawna kiełkował w kręgach badaczy UFO: możliwość, że odsłonięcie pozaziemskiej technologii, która mogłaby nie zależeć od konwencjonalnych źródeł energii, takich jak ropa naftowa, mogłoby radykalnie zachwiać światową gospodarką.

Ogles nie krył się z opisem zdumiewającej natury obserwacji niezidentyfikowanych anomalnych zjawisk. Nie mamy tu do czynienia z typowymi niezidentyfikowanymi obiektami latającymi — to zdarzenia, które całkowicie podważają nasze rozumienie fizyki, pojawiając się w miejscach, gdzie po prostu nie powinny się znajdować. Od wysoce strzeżonych obszarów wojskowych po tętniące życiem szlaki handlowe, a nawet nad obiektami jądrowymi. Ogles stanowczo odrzuca możliwość, że mogłoby to być tajne technologie innych państw, wskazując zamiast tego na kuszącą perspektywę, że jesteśmy świadkami świtu nowej ery w dziedzinie napędu i energii.

Kongresmen zagłębił się dalej w tę rozmowę, zastanawiając się nad potężnymi implikacjami, jakie taka technologia napędowa mogłaby mieć dla sektora energetycznego, a co za tym idzie, dla całego krajobrazu gospodarczego. To nie chodzi tylko o nowe urządzenia i gadżety — to fundamentalna zmiana w sposobie, w jaki świat funkcjonuje, energetyzuje się i utrzymuje.

Fabuła gęstnieje, gdy Ogles porusza kwestie szeptów w korytarzach władzy na temat rzekomego posiadania przez USA statków “pozaziemskiego pochodzenia” oraz nawet szczątków ich załóg. Potwierdza, że briefingi na ten temat odbywały się w obrębie Obiektów Informacji Poufnej o Specjalnym Dostępie (ang. Sensitive Compartmented Information Facilities, SCIF), dając tym samym wskazówkę na temat złożonej sieci tajemnic i obietnicy, że więcej informatorów wyjdzie z cieniem, aby rzucić światło na te ciemne zakątki.

W pożegnalnej myśli Ogles sugeruje, że postępy w dziedzinie sztucznej inteligencji mogą okazać się kluczem do rozwikłania tajemnic zjawisk UFO. Czy AI będzie narzędziem, którego potrzebujemy, aby w końcu odsłonić zasłonę tego, co naprawdę dzieje się na naszym niebie?

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. replikant3d 06.04.2024 17:38

  Szuje od dawna korzystają z darmowej energii. Tylko maluczcy mają dalej korzystać z płatnej energii. Facet więc niejako ,,między słowami,, podał powód dlaczego te technologie są ukrywane…

 2. rozrabiaka 06.04.2024 17:39

  “…gdy Ogles porusza kwestie szeptów…” – już ja wiem o jakie szepty chodzi.

 3. rozrabiaka 06.04.2024 17:42

  @replikant “Szuje od dawna korzystają z darmowej energii” – np ci z Sejmu w Polsce dostają pieniądze za bycie “wycieraczką ” USA, i tymi pieniędzmi opłacają rachunki? – to o to chodzi?

 4. george 07.04.2024 01:03

  USrej zrobią małe bum w Rosji i powiedzą że to UFO 😀

 5. replikant3d 07.04.2024 12:53

  rozrabiaka, nie. Nasze klakierki to tylko pacynki które o niczym nie mają pojęcia . Ja piszę o elitach światowych tych ukrytych którzy rządzą światem. Reszta ma nic nie wiedzieć i tyrać na nich. A nasze ,,wycieraczki,, polityczne to półmózgi z wypatroszoną empatią. Takich nigdy nie zabraknie dlatego jest jak jest…

 6. Kazma 09.04.2024 13:04

  replikant3d, “jest jak jest” bo pozwala na to wyniszczone mózgowo społeczeństwo – widać to szczególnie jaskrawo po tych tzw. wyborach, które swoją drogą mogą być od lat fałszowane, skoro mogą być w usa to dlaczego nie w tym kraiku?! Ale nawet jeżeli, to jakby istniała dostatecznie duża liczba świadomych i odważnych Polaków to zaprzestaliby w ogóle głosowania, zaczęliby się odpowiednio organizować i usuwać bandytów z kraju albo wogóle.

 7. Truenamekian 10.04.2024 10:29

  Żeby obalać rządy naród musi być zjednoczony a tego tutaj niestety brak

 8. walter667 15.04.2024 04:44

  Ja w swoich wizjach widziałem jakieś małe puszki które ludzie mieli w domach. To były jakieś nośniki energii. Nie wiem czy wypożyczane czy kupowane, “na gwarancji czy licencji”, ale to było jedynie ograniczone źródło mocy. Większej ludzie nie dostawali do domów. Zapewne była to wizja “za 20-40 lat”, ale to jest to czego możemy się spodziewać. Z drugiej strony obiły mi się ostatnio o uszy jkies ogniwa nad którymi ktoś pracuje (przemysł samochodowy?), gdzie prawie tak samo to reklamowali – małe, o dużej mocy. Zapewne zasili nam to hulajgogę lub czajnik, ale będziemy musieli wybierać…albo dokupić drugie źródło.

 9. Dober77 18.04.2024 21:02

  Wygląda na to, że nasze przyszłe rachunki za energię będą ‘nie z tego świata’. W czasach, gdy sztuczna inteligencja może odkrywać tajemnice kosmosu, ironią losu jest, że największe odkrycia naukowe mogą nas cofnąć do przeszłości dawno zapomnianych cywilizacji. Całkiem możliwe, że ludzkość stoi dzisiaj na krawędzi epoki, w której historia zatoczy koło, a dawne cywilizacje przestaną być tylko przypisem w podręcznikach historii. Pewnie to tylko kolejna z wielu plotek, która ma wstrząsnąć światową gospodarką. Więc ja bym się jednak nie spieszył z tym inwestowaniem w galaktyczne fundusze indeksowe. Póki co zostańmy na Ziemi, dopóki konkretne fakty nie ‘wylądują’ na naszych rachunkach za energię.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.