Dlaczego na świecie instalowane są stalowe monolity?

Opublikowano: 15.03.2024 | Kategorie: Kultura i sport, Paranauka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 3682

Od 2020 roku zaczęto na świecie publikować informacje na temat pojawiających się w różnych miejscach na świecie stalowych monolitów.

Pierwszy odnotowano w 18 listopada 2020 roku w stanie Utah w USA, kolejny w 8 dni później 26 listopada w Piatra Neamt w Rumunii. Kolejny 2 grudnia Pittsburgh, Pennsylvania oraz Pine Mountain, Kalifornia. Kolejny 3 grudnia w Villa Sforza, Latium, Włochy oraz Holdrege, Nebraska. Kolejna seria 4 grudnia objęła miejsca w Los Padres, Kalifornia oraz West Jordan, Utah oraz Prlekija, Słowenia; czwarty w Watkins, Colorado; piąty w Konduki, Rosja; szusty w Austin, stanie Texas; siódmy w Las Vegas, Nevada; ósmy Duluth, Minnesota; dziewiąty w Houston, Texas. 5 grudnia we Frankfurcie w Niemczech; kolejny w Old Pinawa Dam, w Kanadzie; kolejny w Cundinamarca, Colombia. 6 grudnia w Salzburgu, Austria oraz Waszyngtonie oraz Santa Clarita, California oraz Oudehorne, Holandia; Ferrara, Włochy; Boulder, Colorado itd., itd.

W sumie do 2021 roku zainstalowano około 250 monolitów, które zawarto na mapie poniżej.

Wydaje się, iż obecnie ponownie zaczęto stawianie tych monolitów. Właśnie gazeta „Daily Mail” podała, iż kolejny monolit postawiono w Walii, na Wyspach Brytyjskich.

Zasadnicze pytanie jest takie — dlaczego ktoś postawił te monolity oraz kto zapłacił za to, aby media na całym świecie podawały to do wiadomości? Monolit jest zasadniczym symbolem w większości kultów ezoterycznych, które najmocniej rozprzestrzeniły się na przestrzeni ostatnich dekad poprzez New Age.

Część mitologii związanej z tymi ruchami zawarta jest w znanym filmie Stanleya Kubricka pt. „Odyseja Kosmiczna”, gdzie przy każdym skoku cywilizacyjnym zmieniającym formę człowieka pojawia się monolit. Monolit pojawia się, aby obwieścić i dokonać transformacji człowieka i jego świata.

W ruchu New Age, kluczową datą transformacji opisaną w latach 1950. był rok 2025, który przede wszystkim miał wiązać się z pojawieniem się nowej globalnej religii, nowego kolektywnego człowieka oraz w dalszym etapie masowego zbawienia skolektywizowanego w rój człowieka. Daty tego wydarzenia zarówno w książkach New Age jak i brytyjskich trendach strategicznych są takie same i opisują datę 2035.

Monolity mają więc wyznaczać tzw. Nową Erę, która ma się rozpocząć 20 stycznia 2025 roku, pchając od tego czasu ludzkość w kierunku wielkiej globalnej transformacji.

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stary Kulas 15.03.2024 19:47

    No cóż. Wyjaśnienie jest proste. To dokładnie ta sama przyczyna która powodowała pojawianie się kręgów w zbożu.

    Sąto NUDA i podążanie za TRENDAMI 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.