UFO w kształcie cygara nad linią frontu na Ukrainie

Opublikowano: 29.02.2024 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2748

Podczas rutynowych operacji obserwacyjnych, dron dowodzony przez siły zbrojne Ukrainy, zarejestrował UFO w kształcie cygara unoszące się nad linią frontu.

Obiekt nie ma skrzydeł ani widocznych środków napędu, co odróżnia go od konwencjonalnych statków powietrznych, czy nawet pocisków.

Spekulowano, iż może to być balon zwiadowczy lub dron nowej generacji. Są oczywiście i tacy, którzy wierzą, że może to być pozaziemski statek obserwujący działania zbrojne w okolicy.

Obserwacja została uwieczniona na krótkim, 17-sekundowym nagraniu, które zostało upublicznione w sieci. Konkretna lokalizacja, w której wykonano nagranie, nie została upubliczniona. Obecnie jest ono przypisywane 406 batalionowi ukraińskiej armii. Jak na razie, autentyczność nagrania nie została potwierdzona na oficjalnych kanałach ukraińskiej armii.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 29.02.2024 11:34

    Wygląda jak jakiś owad co za bliksko obiektywu podleciał…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.