Brytyjskie służby odkryły UFO zestrzelone na północy Anglii

Opublikowano: 22.04.2024 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2602

Brytyjskie siły specjalne odzyskały „nienaturalny” statek zestrzelony na północy Anglii pod koniec lat 1980. – twierdzi były żołnierz brytyjskich wojsk powietrznodesantowych i oficer wywiadu wojskowego.

Franc Milburn, weteran elitarnego Pułku Spadochronowego Armii Brytyjskiej, powiedział, że rozmawiał z członkiem jednostki prowadzonej przez MI6, która przeprowadziła rzekomą operację. Milburn twierdzi również, że rozmawiał z załogą Królewskich Sił Powietrznych (RAF), która ścigała i ostrzelała parę „dyskoidalnych UFO” poruszających się z hipersonicznymi prędkościami wyższymi niż ich myśliwce. Jednak nie chciał ujawnić tożsamości swojego byłego elitarnego kolegi, powołując się na względy bezpieczeństwa i jego chęć pozostania anonimowym – odtąd będzie on określany pseudonimem „John”.

W wyłącznej rozmowie dla „Daily Mail” weteran ujawnił zaskakujące szczegóły historii opowiedzianej przez jego byłego przyjaciela z sił specjalnych po tym, jak obaj opuścili armię, mówiąc, że chciał wesprzeć niedawne twierdzenia amerykańskich informatorów na temat tajnego programu odzyskiwania rozbitych UFO.

Według jego relacji, w latach 1980. John pracował dla tajnej jednostki znanej teraz jako Dywizjon E, która specjalizowała się w tajnych, niejawnych i paramilitarnych operacjach. Dywizjon E, wcześniej znany jako „The Increment”, rekrutował najbardziej doświadczonych i zaufanych operatorów brytyjskich jednostek sił specjalnych: Special Air Service (SAS), Special Boat Service (SBS) i Regiment of Special Reconnaissance (SRR). Amerykański odpowiednik tej eskadry to Grupa Operacji Specjalnych CIA i Dowództwo Operacji Specjalnych Połączonych Sił, składające się z jednostek „Tier 1”, w tym Delta Force i SEAL Team 6. Milburn szczegółowo opisał, że John brał udział w wojnie o Falklandy w 1982 roku oraz w wielu wysokiego ryzyka misjach na całym świecie, ale jedna z najbardziej niepokojących miała miejsce w jego własnym kraju pod koniec lat 1980.

„Powiedział mi, że zostali rozlokowani w jednostce liczącej mniej więcej 20-30 operatorów sił specjalnych” – powiedział. „RAF poinformował ich, że statek, który nie był rosyjski, brytyjski ani amerykański, został zestrzelony. Powiedział, że mieli za zadanie zabezpieczyć i odzyskać ten statek na północy Anglii. Zostali przetransportowani śmigłowcami”. „Nie opisał tego statku, powiedział tylko, że było oczywiste, że nie był ludzki, i że było oczywiste, iż jego załoga uciekła z miejsca na piechotę, co doprowadziło do zadania śledzenia tych istot, aby spróbować je zatrzymać” – kontynuował. Część jednostki została przy statku, a reszta próbowała namierzyć uciekające stworzenia. Następnie na miejsce przybyli naukowcy i technicy, a zespół Johna został zabrany helikopterem i nigdy więcej nic nie słyszał o rozbitym statku.

Chociaż Milburn odmówił podania dalszych szczegółów i nie przedstawił żadnych dowodów na tę niewiarygodną historię, były żołnierz powietrznodesantowy powiedział, że ufa słowu swojego byłego kolegi z elitarnych jednostek, po rozmowach z innymi weteranami SAS.

Milburn pracował w brytyjskim wywiadzie wojskowym do końca lat 1990., a następnie jako wykonawca w Iraku wraz z amerykańskimi Siłami Specjalnymi i Biurem Bezpieczeństwa Dyplomatycznego Departamentu Stanu USA. Obecnie jest analitykiem w Begin-Sadat Center for Strategic Studies, think tanku uniwersyteckim ściśle powiązanym z izraelskim wywiadem wojskowym.

Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.