Brutalność policji przeciwko protestującym Włochom

Opublikowano: 13.10.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1405

W weekend pojawiły się filmy z Rzymu pokazujące masowe protesty przeciwko wprowadzeniu przez włoski rząd przymusu szczepień i ustanowienia paszportów szczepionkowych.

Stołeczny plac Piazza del Popolo zapełniły setki tysięcy ludzi protestujących przeciwko rozwijającej się medycznej tyranii.

Tak zwana „zielona przepustka” jest narzucana włoskim pracodawcom i wymaga, aby wszyscy pracownicy zostali zaszczepieni lub przedstawili dowód wyzdrowienia z COVID-19 w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, lub przechodzili testy co dwa dni. Pracodawcy będą musieli liczyć się z wysokimi grzywnami, jeśli odmówią stosowania się do tych przepisów.

Podczas protestów policja użyła siły i zaczęła bić ludzi pałkami, strzelać z armatek wodnych i używać gazu pieprzowego.

Całkowicie przewidywalne media głównego nurtu określiły protestujących jako „skrajnie prawicowych antyszczepionkowców”.

Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 14, średnia ocena: 4,71 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Rgga34
Użytkownik
Rgga34

No to mamy nasza Australię już u “sąsiada”.
Zamordyzm pełna para.

luq
Użytkownik
luq

U masonów nic nie dzieje się bez przypadku a tak całkiem przypadkiem jutro pierwszy dzień obowiązywania green passa we Włoszech i jednocześnie początek wystawy “Bramy piekieł” w Watykanie, którą to jarają się włoskie media