Wołodymyr Zełenski zapewnia (s)pokój

Opublikowano: 30.06.2023 | Kategorie: Prawo, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1749

Na forum swego parlamentu prezydent Ukrainy wystąpił z wnioskiem o legalizację obrotu marihuaną. Argumentem zasadniczym była troska o zapewnienie społeczeństwu wyciszenia traumy wojennej. Może nie jest to nawiązanie wprost do hasła „nie będziesz miał nic, ale będziesz szczęśliwy”, ale krok w ideologicznie oczekiwaną stronę.

Polecam obejrzeć skutki tak praktycznego podejścia w klinicznych obrazach MR (rezonansu magnetycznego) i CT (tomografii komputerowej). Ukazują one nieodwracalne zmiany w szarej substancji mózgu świadczącej o trwałym wyłączeniu różnych obszarów odpowiadających za sprawność umysłową i fizyczną ludzi wierzących w magię zioła. Pozory chwilowego wyciszenia powszechnie prowadzą do szeregu długotrwałych zaburzeń.

O jedno proszę — kto nie próbował rozmawiać z ofiarami kłamliwej propagandy napędzającej interes kosztem naiwnych chorych, potem uzależnionych trwale, niech powstrzyma się od komentarzy.

Podstępem w popularyzacji „zioła” jest cynizm rekomendowania go ludziom cierpiącym na choroby nieuleczalne, bądź przewlekłe. Dodatkowym czynnikiem reklamowym jest uznanie THC za element rekreacji.

Skutki politycznej niefrasobliwości i nieodpowiedzialności parlamentarzystów znają oddziały neurologiczne mające do czynienia z odrealnionymi ofiarami i rozpaczą rodzin ofiar. Wie o nich policja, ale nie robi nic, co ukróciłoby oszukańczy proceder. Powołaniem „komórki do spraw walki” jest czczym zabiegiem umycia rąk. Legalizacja poszerzania patologii potwierdza jedynie skuteczność lobby narkobiznesu.

Autorstwo: Jola
Na podstawie: Medicine.yale.edu, Nature.com, YouTube.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

17 komentarzy

 1. Fenix 30.06.2023 10:34

  Bez zakazu i nakazu, niech ludzie sami wybiorą co dla nich dobre? Wszystko w nadmiarze szkodzi, oprócz swojej wolnej woli!

 2. sanchop 30.06.2023 10:44

  Dobry artykuł.
  Do fenix:” Bez zakazu i nakazu niech ludzie sami wybiorą co dla nich dobre” – no tak, dla jednego dobre jest zabicie sąsiada, a dla innego naćpać się i pojeździć po mieście.

  Kompletny brak kręgosłupa moralnego spowodowanego indoktrynacją głupoty i ciemnoty jaka już panuje na świecie powoduje te fatalne wybory dla całych społeczeństw.

 3. MasaKalambura 30.06.2023 11:00

  Zawsze mnie zastanawiało, że porównanie zniszczeń organizmu spowodowanego przez THC oraz alkohol zdecydowanie gorzej wypada dla alkoholu, a jednak to THC jest narkotykiem, a alkohol używką.

 4. Szwęda 30.06.2023 14:42

  Nic mu już nie zostało skończonemu narkomanowi i ludobójcy, tylko zaćpać się, dlaczego maryha, niech koks i braun sugar zalegalizują i żąchają i szprycują w okopach przed niechybną śmiercią!

 5. Szwęda 30.06.2023 14:48

  Fenix, Niestety ludzie wybierają niemal wyłącznie wszystko co im szkodzi. Druga sprawa, że prawie nie mają wyboru. A wolna wola to z całym szacunkiem ale jest całkowitą mrzonką!

 6. rici 30.06.2023 16:57

  Marihuana to najbardziej lecznicza roslina na swiecie. Poza tym uzywana w budownictwie, z sproszkowanej marihuany powstaja najbardziej lekkie, wytrzymale, i temoizolacyjne botony. Uzywana w produkcji ekologicznej odziezy. Technologia otrzymywania papieru jest z marichuany o wiele tansza niz z papieru i wydajniejsza okolo 7 razy. No i jeszcze sporo innych zalet.
  Historia zakazu hodowli marihuany;
  Po wojnie Meksyk-USA, gdy amerykanie zdobyli poludniowe stany, jedna z firm finansujacych te wojne byla firma DuPoint. Po wojne otrzymala okolo 400 tys km 2 terenow w tych stanach, glownie lasu. Wiec postanowili cos z tym zrobic, i wynaleziono technologie produkcji papieru z drewna. Ale w zwiazku z tym ze ta technologia byla drozsza od tej z marihuany, wiec przepchneli w kongresie delegalizacje marihuany. Pozniej rozprzestrzenilo sie to na caly swiat.
  Lekarstwa z marihuany sa nejlepsze i praktycznie na kazda chorobe. No ale zdrowy czlowiek nie przyniesie zysku koncernom farmaceutycznym.
  Jola; o wiele gorsze zmiany w mozgu powoduje coca-cola, czy redbull

 7. criswhite 30.06.2023 23:33

  Tragiczny ciąg zdarzeń. Przewrót, bieda, korupcja, wojna, miliony uciekinierów, bankructwo, a teraz masowe tanie ćpanie. Kierunek “świetlanej” przyszłości dla każdego “kraju”. Tragedia kraju.

 8. MasaKalambura 01.07.2023 00:43

  Zapomniałeś o Pandemii.

  Kierunki alternatywne?

  Moim zdaniem masowe chlanie jest przyczyną wielu z tych tragedii. Wielu z pewnością udało by się uniknąć, gdyby ludzkość wzięła się w natypijacką garść.

  Wóda i powodowane powszechnym uzależnieniem od niej społeczne przez lata gromadzone zaniedbania, są moim zdaniem źródłem wojny za Wschodnią Granicą.

  Czy THC jest rozwiązaniem?

  Osobiście byłbym za masową kuracją DMT raczej, w wielu przypadkach kilkustopniową.

 9. rici 01.07.2023 11:35

  Sprzedawana nielegalnie marihuana jest nafaszerowana roznymi chemicznymi dodatkami, dla uzyskania “lepszych” efektow. Najlepiej jest uzywac samodzielnie wychodowane rosliny.
  Uzywanie wszystkiego w nadmiarze jest trucizna. Sa np. lekarstwa w homeopati gdzie jedna z najwiekszych trucizn jest rozcieczona 10 000- krotnie i jest bardzo dobrym lekarstwem.
  Czy woda moze byc trucizna? .Okazuje sie ze moze byc. Znam osobe /pacjentka mojej zony/ ktora z powodu picia zbyt duzej ilosci wody, tak rozcienczyla krew, ze dostala udaru mozgu, i spowodowalo to nieodwracalne zmiany, i jest w tej chwili jak roslina.

 10. MistrzSwojejIstoty 01.07.2023 12:10

  Marihuana,DMT,LSD,Ayahuasca,Iboga…substancje bardzo ciekawe,Każda ma inne zastosowanie,potrafią leczyć traumy,depresję,alkoholizm,Heroinizm.Ja nie wiem czy są dla każdego ale szargać ich dobrego imienia nie pozwolę 😀

 11. MasaKalambura 01.07.2023 12:24

  Kwoli ścisłości ayahuasca to DMT z inhibitorem pozwalającym nie strawić DMT i je wchłonąć.

 12. rici 01.07.2023 13:37

  Mistrzu; jest tego wiecej np. alkohol , najlepiej wyciaga substancje czynne z roslin.
  Ja osobiscie pije okolo 20 ml roznych nalewek dziennie, zaczynam od nalewki z czystka kretenskiego, a koncze na ziolach szwedzkich, w miedzyczasie jeszcze gwiazdnica,nawloc,czosnaczek, piolun. Jak pije codziennie to co? jestem alkoholikiem?
  Grzyby; takie ktore mozna spotkac w polskich lassach jak muchomor czerwony, i inne.
  Okres swiat bozego narodzenia to okres staroslowianskich godow. W tym czasie jadlo sie duzo potraw przyzadzonych z grzybow. Grzyby uaktywniaja wewnetrzne moce czlowieka, jak np. telepatie, to dlatego mowi sie ze we wigilie zwierzeta mowia ludzkim glosem, poniewaz pod wplywem tych grzybkow ludzie rozumieli co mysla zwierzeta, i inni. Dlatego tez kosciol zwalczal tak te grzyby, jakby to gdyby parafianin znal to co mysli kaplon.

 13. MasaKalambura 01.07.2023 14:15

  “Jak pije codziennie to co? jestem alkoholikiem?” Możesz być, nie musisz. Aby to stwierdzić, trzeba zbadać kilka innych danych. Co najważniejsze ile? Pytanie brzmi, czy upijasz się codziennie, co drugi dzień, co trzeci, co tydzień. Czy leczysz kaca alkoholem. Czy pijesz kompulsywnie, aby odreagować stres dnia. Czy pijesz mimo szkód, jakie upicie ci przyniesie, o których wiesz ale to ignorujesz. Czy umiesz nie pić? Przez tydzień, miesiąc rok. Na imprezach, wyjazdach, będąc samemu lub w towarzystwie.

  Inhibitor nie służy do wyciągania substancji z ziół czy grzybów. To substancja wstrzymująca reakcję chemiczną. W ayahuasce inhibitor z gatunku liany powstrzymuje reakcję trawienia i rozpadu DMT w żołądku dostarczonego razem, jako wodny ekstrakt z Psychotria viridis.

 14. MasaKalambura 02.07.2023 00:10

  Osiąga się po jego użyciu stan zatrzymania dialogu wewnętrznego i towarzyszące temu objawy słuchowe. Dostrzegane wszelkimi możliwymi kanałami jako światło-przestrzeń, lecz nie czaso-przestrzeń. Poprzez wyłączenie dialogu wewnętrznego zamiera czas. Nie powstrzymuje to jednak możliwości przemieszczania. Przestrzeń osiągana poza czasem opisać można jako Światło z jego bez kresem.

  Wraz ze światłem nadchodzi silny nastrój i jest on zazwyczaj dobry. Dobry sen nas samych o nas samych z silnymi elementami autentycznie rzeczywistymi wewnątrz fizopsychiki.

  Naprawia się poznanie siebie, co wyzwala silną potrzebę autonaprawy i dobrych wniosków. Wewnetrzna przestrzeń ciał okazuje się nadptrzestrzenią kosmosu. To wyzwala stres i pozbawia go osoby.

  Napełnia autentycznym pokojem i spokojem po skończonej reakcji autowzrosu i nauki.

  Czemu zaordynowałbym to RusoUkrainie Wojny?
  Aby Wojny się pozbyli i pozbawili.
  Obywatele wszystkich zaimków.

 15. Szwęda 02.07.2023 14:56

  Konopie indyjskie byłyby na pewno lepszą i mniej destrukcyjną używką od etanolu gdyby była w postaci dobrze przyswajalnej drogą pokarmową, bo jej palenie bardzo często powoduje raka dróg oddechowych i na niewiele zdają się metody filtrowania wodnego i innych wynalazków. Z młodych lat znam conajmniej kilka przypadków namiętnych palaczy trawy albo haszu, którzy przedwcześnie się zawinęli z powodu np. raka płuc.

 16. rici 02.07.2023 20:53

  Szweda; sam mialem 3 razyzdiagnozowanego raka w tym 2 razy raka pluc, i raz operowanym, a pozniej okazalo sie cos zupelnie innego. Lezac w sumie 3 miesiace na Thorax Chirurgi czyli na oddziale chirurgi klatki piersiwej przez moj pokoj przewinelo sie 11 osob.
  1 osoba poza mna palila, tylko ze jemu peklo oluco. 5 osob nigdy nie palilo, 1 osoba nie palila juz 35 lat, 1 25, i 1 20, 2 osoby byly po przestrzepie pluc ju 7 lat. przed przeszczepem nie wolno palic przynajmniej rok, i pluca do przeszczepu musza byc od niepalacych. Tak ze juz nigdy nie uwierze w zapewnienia lekarzy.
  Poza tym wiem czym jest rak, i jest to choroba ktora mozna wyleczyc psychologicznie. Poczytaj sobie “Nowa germanska medycyna” dr Hammera.
  Masa; czy ty wiesz ile to jest 20 ml?

 17. MasaKalambura 02.07.2023 23:25

  Wiem, ale wiem też, że alkoholicy mają tendencję do zaniżania ilości wypijanego alkoholu. Znacznie więcej wypijają, niż się przyznają. Zaś upicie się, to upicie.

  Więc jeśli wypijasz dziennie 20ml etanolu, to raczej alkoholikiem nie jesteś. Ale jeśli prócz deklarowanych 20ml dolewasz jeszcze kolejnych 200 gram czystego C2H5OH dziennie, to zdecydowanie możesz już alkoholikiem być.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.