Wielkiego Resetu nie będzie

Opublikowano: 14.11.2022 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka, Społeczeństwo, Warto przeczytać

Liczba wyświetleń: 2776

Kochani, aby zrozumieć co się teraz dzieje, życiowo ważną rzeczą jest zrozumienie jak działa mechanizm starego, szybko gasnącego porządku świata.

W ciągu wielu wieków, a zwłaszcza w ciągu ostatnich 50 lat, starzy samozwańczy władcy mieli wiele planów i programów, które mieli zamiar wprowadzić i wdrożyć, aby ich niszczycielskie konsekwencje niosły szkodę lub silnie kontrolowały nie tylko ludzkość, ale i samą Ziemię.

Tym programom niemal zawsze towarzyszą firmy mass medialne mające na celu wzbudzenie strachu i poczucia bezradności. Jednym ze sposobów jest szerzenie wiadomości o zbliżających się metodach kontroli, niezależnie od tego, czy stanowi to faktyczny rezultat końcowy, bo gdy tylko świadomość grupowa i indywidualna poczuje, że tak jest, to większa część tego programu zostaje osiągnięta.

Przez długie lata zasiewały one masową panikę z powodu przypuszczalnie zbliżających się wojen, klęsk żywiołowych, awarii technologicznych, poważnych wypadków, niedoborów żywności, ciężkich chorób.

Trzeba by długo mówić, żeby wymienić te wszystkie mroczne plany, które celowo fabrykowali szerząc lęki, emocjonalną frustrację i oczekiwania mrocznych dni w przyszłości.

W chwili obecnej, niezależnie od tego czy te plany były pomyślnie wdrożone (a niektóre z nich były), to automatyczna reakcja ludzi wykonuje większą część pracy za nich utrzymując ludzką świadomość w poczuciu bezradności i ciągłego zagrożenia.

Ludziom jest ciężko to ignorować ​​lub wyswobodzić się z tych emocjonalnych częstotliwości, bo one wpływają na aspekt przetrwania i sprawiają, że ludzkość jest podatna na kontrolę za pomocą energetycznego przyciągania oraz psychologicznej manipulacji.

Widzieliście w jak wielkiej skali zademonstrowało się to w ostatnich kilku latach, więc trudno się dziwić, że planują jeszcze wydarzenia o dużo większym zasięgu.

Programy faktycznie istnieją, jednak największą pracę nad wprowadzeniem w życie wszelkich mrocznych programów już ukończono, i gdy tylko ludzie się o tym dowiadują, to zaczynają się tego bać. I wtedy ludzie są w stanie oddać swoją władzę – i właśnie to jest jednym z planów.

W większości głównych i alternatywnych źródeł wiadomości nie usłyszycie na temat pracy sił światła oraz o ich obecności w ludzkim życiu. Te piękne istoty dalekie są od tego, aby stać z boku i po prostu przyglądać się temu, co dzieje się na Ziemi. One usilnie pracują, aby zrównoważyć dwie bardzo ważne sprawy. Pierwszym z nich jest żądanie Universum, aby ludzkość sama wybierała swój los, świadomość i warunki życia, a drugie to aktywna pomoc, która jest oferowana, gdy o nią wołają ludzie na Ziemi. Wiedzcie o tym, że mroczne plany, w które nawet teraz inwestowane są wielkie pieniądze i technologie, nie zmaterializują się.

Niektóre aspekty tych planów są już zrealizowane i może się wydawać, że są one pomyślnie wdrażane, ale dużo lepiej rozważać te ich programy resetu i przeprojektowania DNA jako ich własne reakcje strachu.

Te desperackie sztuczki istnieją tylko dlatego, że oni wiedzą, że ich czas się skończył i dlatego liczą na to ostatnie posunięcie, którym próbują wywołać wśród ludzi panikę i oparte na strachu podporządkowanie swoim niedziałającym programom.

Stracili ostatnią szansę na zachowanie (podtrzymanie) stworzonego przez siebie szaleństwa i dawnego przywiązania ludzi do mrocznego porządku, dlatego zamiast być załamani, zdezorientowani i zmartwieni ich działaniami przyjrzyjcie się uważnie tym ich działaniom i oznajmieniom.

Zakomunikujcie to ich prawdziwym źródłom: „Nic tu nie jest w waszej mocy – idźcie precz!”. Światło z wyższych sfer jest jedyną rzeczywistością w tej chwili, a ich czas się skończył. Nie czyńcie im komplementów odczuwając zagrożenie lub niepewność w tych realiach życiowych jakie widać wokół, bo tak naprawdę zmierzacie w kierunku swojej suwerenności.

Wiedzcie, że wszystko się porusza w oparciu o światło rzeczywistości, pokoju i rozkwitu, jednakże szczegóły tej ścieżki są nadal pisane przez Was.

Wyobraźcie sobie, że kontrolujecie swoje przeznaczenie – w tym również to, jak dajecie sobie radę z tą presja i stresami ziemskiego życia.

Bądźcie świadomi, że gdy zdecydujecie się puścić stare wyuczone reakcje, uczucia ucisku i beznadziejności lub porażki, to uwolnicie całą ludzkość ze starego paradygmatu.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

Tłumaczenie: Michalxl600
Źródło zagraniczne: YouTube.com
Źródło polskie: Michalxl600.blogspot.com

32

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Flibusta 14.11.2022 10:31

  No. Wreszcie jakiś porządny, optymistyczny artykuł. Też wydaje mi się, że elity starają się przekonać ludzi, że wszystko mogą im zrobić. Jeśli ludzie w to uwierzą, to poddadzą się takiej kontroli dobrowolnie. Plan panowania nad całą ludzkością zawsze ktoś miał i usiłował wprowadzić ale i tak to się szybko rozsypywało. I Chwała Bogu. Ludzie mający hi..hi.. nieodparte parcie na władzę i pieniądze mają także nierówno pod sufitem.

 2. Szwęda 14.11.2022 17:10

  Nie zabraniam nikomu optymizmu i wiary w świetliste siły wyższe, ale zamiast instynktu samozachowawczego (którego niestety nie posiadamy jako gatunek) koniecznie trzeba zachować realizm. Najwyraźniej autor tego tekstu wydaje się być jednak mocno odklejony od rzeczywistości.

 3. Stary Kulas 15.11.2022 14:35

  Ja rozumiem, że humor jest potrzebny ale ten żart nie jest śmieszny. Gdzie się nie spojrzy widać kolejne sukcesy NWO i Wielkiego Resetu i trzeba być upośledzonym umysłowo by myśleć, że jest inaczej. Dla nowicjuszy proponuję poszukać ujawnionej kilkadziesiąt lat temu listy kontrolnej (checklist) wprowadzania NWO i zobaczyć, że większość punktów zrealizowano lub jest w końcowej fazie realizacji.

 4. replikant3d 15.11.2022 15:52

  Autor naiwny jak mało kto. Nawet jasnowidze przyznają że ,,wielki ucisk,, będzie miał miejsce. Tyle że nie potrwa długo…Ale że będzie to pewne. Wszystko już jest na ,,ukończeniu,,.

 5. Magic 03.01.2023 04:28

  Będzie reset czy nie będzie, to i tak nie ma znaczenia. My – zwykli ludzie nie mamy na to żadnego wpływu. Zrobią z nami co zechcą. Więc proponuję cieszyć się tym czym jeszcze możemy zamiast zamartwiać się po nocach. mamtowdupizm rules 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.