Jaką szykują nam przyszłość?

Opublikowano: 11.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 903

Zapis spotkania autorskiego Jana Białka, autora książki „Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego”, które odbyło się 22 czerwca 2023 roku, na temat cyfrowej kontroli i nie tylko.

Źródło: YouTube.com [1] [2]


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Katarzyna TG 11.04.2024 20:25

  Szykują nam przyszłość bez nas – eutanazja dla miliardów “zbędnych” ludzi. Niemożliwe? Ponoć już jest w oficjalnych dokumentach EU.. na razie jako opcja.

 2. RisaA 11.04.2024 21:16

  Jak dokonują depopulacji:

  1) stworzyć skrajnie nieprzychylne środowisko prawne i «naturalne» dla człowieka z użyciem broni biologicznej (np. tej w strzykawkach). Zrobić tak by ludzie chorowali i by można było na nich zarabiać. Raka nie opłaca się wyleczyć, tylko idiota wierzy w «nowe» lekarstwa które wyleczą.

  2) zrobić tak by ludzie uczyli sztuczną inteligencję jak się żyje i pracuje. By ta mogła człowieka zastąpić nawet w tym. Służy do tego Microsoft Windows, Apple, Google wraz z programami takie jak Google Meat i MS Teams i NIECZYTANYMI POLITYKAMI PRYWATNOŚCI.

  3) zaproponować ludziom eutanazję jako lekarstwo na całe wrogie środowisko prawne, społeczne i «naturalne» (zmodyfikowane genetycznie).

  4) Reszcie zaproponować życie wieczne w smartfonie już bez załącznika biologicznego, bo tak jest lepiej. Oczywiście wymyślić do tego nową religię, skoro głupi rezylianin wierzy, że ma spotkanie w Timsie i że zarabia w aplikacji, to czemu mu nie wcisnąć kitu, że jego świadomość i duszę można przenieść do smartfona?

  5) Wśród tych co pozostaną po etapie 4 wywołać wojnę z użyciem wszelkiej możliwej broni.

  Dlaczego nadal na to pozwalacie rezylianie – mieszkańcy ЄС – podmiotu, który służy do realizacji powyższego planu?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.