Ekspresowe tempo przestawiania dzieci na inną płeć

Opublikowano: 20.03.2024 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2119

Dziennikarka Radia Canada broni swojego raportu śledczego, w którym zdemaskowano klinikę „gender” w Quebecu za przepisywanie w niecałe dziesięć minut potencjalnie sterylizujących hormonów aktorce udającej nastolatkę.

W wywiadzie dla „Tout le Monde en Parle” z 3 marca dziennikarka Radia Kanadyjskiego Pasquale Turbide ujawniła, że ​​powodem sporządzenia raportu śledczego na temat „zmiany płci” dzieci były obawy rodziców. „Rodzice zaczęli do nas pisać zeszłego lata, kiedy wybuchły kontrowersje dotyczące imion, zaimków, łazienek dla każdej płci itp.” – powiedziała Turbide po francusku.

Według Turbide rodzice, którzy skontaktowali się z Radio-Canada, ujawnili, że ich dzieciom, które uważały, że są „transpłciowe”, zaproponowano sterylizację i „blokery dojrzewania”. „Zaczęliśmy się temu przyglądać i z łatwością znaleźliśmy piętnaście do dwudziestu osób, które opowiadały nam mniej więcej tę samą historię” – powiedział Turbide. „Byli to często rodzice o bardzo otwartych umysłach, otwarci na homoseksualizm, otwarci na wszystko, ale wpadali w panikę z powodu tempa działania systemu opieki zdrowotnej dla osób transpłciowych”.

Podczas wywiadu Turbide ujawniła niebezpieczeństwa związane z przyjmowaniem leków blokujących dojrzewanie, zwłaszcza że wiele skutków ubocznych jest nadal nieznanych.„Zaczynamy zdawać sobie sprawę, że mogą mieć wpływ na rozwój mózgu” – stwierdziła. „Dziewczyny biorą testosteron, chłopcy estrogen i jest to częściowo nieodwracalne” – dodała Turbide. „Niektóre rzeczy nie wracają, nawet jeśli się zatrzymają. Głos człowieka pozostanie zmieniony przez większość lat. Twarz jej kształt to kolejna rzecz, na którą ma to wpływ. Jeśli jesteś dziewczyną, możesz stać się bezpłodna. Nie jest jeszcze jasne, jak daleko może to zajść”.

Turbide wskazał ponadto, że niektóre kraje skandynawskie starają się zakazać nieodwracalnych metod terapii dzieci. Istnieją również przytłaczające dowody na to, że osoby, które przechodzą „zmianę płci”, są bardziej narażone na samobójstwo niż osoby, które nie zostaną poddane nieodwracalnej operacji. Szwedzkie badanie wykazało, że u osób, które przeszły operację zmiany płci, ryzyko samobójstwa było 19,2 razy większe.

W poniedziałek w związku z audycją Radia Canada działacze transpłciowi wybili szyby w budynku stacji.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: LifeSiteNews.com, CBC
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.