Serial „Stargate SG-1” wyjaśnia agendę depopulacji szczepionkowej

Opublikowano: 20.11.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1473

Dzisiaj takie odcinki w żadnym przypadku nie mogłyby powstać.

Trwający rekordowo długo, bo aż dziesięć sezonów (od 1997 do 2007 roku), serial „Stargate SG-1”, w którym Ziemia spotyka się z kosmitami, cieszył się ogromną popularnością wśród fanów science-fiction. W ciągu 214 odcinków, SG-1 poruszył wiele tematów – prawie na pewno jeden z nich byłby dziś niedozwolony.

Na przestrzeni dwóch epizodów (odcinków 2010 oraz 2001), zespół SG-1 na Ziemi spotyka Aschenów – pozornie życzliwą, technokratyczną, obcą cywilizację opisaną przez jedną z postaci jako „planeta księgowych”. Aschen dzielą się swoją zaawansowaną medycyną i technologią rolniczą z ich bardziej prymitywnymi planetarnymi sąsiadami, którzy uprawiają dla nich żywność.

W roku 2001, podczas eksploracji planety Volia (jednej z prymitywnych planet sprzymierzonych z Aschenami) dr Daniel Jackson, ekspert SG-1 w dziedzinie obcych kultur i języków, z zaskoczeniem odkrywa pogrzebane pod polami rolnika miasto z epoki przemysłowej. Czytając stos starych gazet Daniel odkrywa, że Volia ucierpiała z powodu śmiercionośnej pandemii grypy na krótko przed pierwszym kontaktem z Aschenami i że Aschenowie dostarczyli Volianom, którzy w owym czasie osiągnęli poziom rozwoju odpowiadający Ziemi w początkach XX wieku, wspaniałą szczepionkę.

Kilka pierwszych gazet, jakie przegląda naukowiec, opisuje ludzi świętujących szczepionkę. Jednak ostatnie wydanie czasopisma pokazuje na pierwszej stronie zdjęcie przedstawiające rozruchy pod nagłówkiem, który Daniel ostatecznie tłumaczy jako: „Szczepionka kosmitów powoduje bezpłodność”.

Okazuje się, że pozbawieni zaawansowanych zdolności militarnych Aschenowie wykorzystują wolno działającą broń biologiczną do przejmowania kontroli nad innymi planetami. Na początku efekt ich szczepionki nie jest oczywisty, ale później wskaźnik urodzeń wśród docelowej populacji zaczyna spadać. W ciągu dekady 91% populacji staje się bezpłodna.

Plan jest genialny, ponieważ Aschenowie nigdy nie muszą walczyć – wystarczy, że czekają. W ciągu kilku pokoleń na planecie pozostaje tak mało ludzi, że nie jest ona w stanie sama się obronić. Aschenowie przejmują kontrolę nad resztkami populacji, wykorzystują swoją zaawansowaną technologię, by przekształcić wyludnioną teraz planetę w rozległe połacie ziemi uprawnej i dosłownie zakopują prawdę o tym, co się wydarzyło.

Aby uzyskać prawdziwie pełny obraz sytuacji, należy obejrzeć ten krótki klip pochodzący z odcinka 2001…

Ale poczekajcie, bo to nie wszystko.

Odcinek 2010, który wyemitowano przed odcinkiem 2001, rozgrywa się w przyszłości. Tutaj Ziemia sprzymierzyła się z Aschenami i przyjęła ich szczepionkę. Dziesięć lat później dr Samantha Carter z SG-1 odkrywa, że jest bezpłodna, pomimo że lekarze Aschenów stwierdzili, poddając ją manipulacji psychologicznej, że ich zaawansowana technologia medyczna orzeka, iż nic jej nie dolega.

Kiedy Samantha zagłębia się w dane i odkrywa prawdę, że wskaźnik płodności na Ziemi spadł o 91% od czasu wprowadzenia szczepionki Aschenów, dowiaduje się, że rząd Ziemi wiedział o tym i ukrywał prawdę. Ponieważ szczepionka Aschenów miała rzekomo wydłużyć życie, światowi przywódcy zgodzili się na depopulację na poziomie 30%, aby zapewnić, że planecie nie zabraknie zasobów z powodu przeludnienia. Ale gdy skutki szczepionki okazały się znacznie gorsze niż przewidywano, nie mogli przyznać się do tego bez ujawnienia swojego współudziału w sprawie.

Podsumowując – szczepionka przeciw grypie okazuje się być wolno działającą bronią biologiczną, która sterylizuje i redukuje populację ludzką tak, aby grupa technokratów mogła przejąć kontrolę nad planetą bez konieczności użycia siły militarnej, ale za to przy współpracy z globalnymi elitami rządowymi, które są zaniepokojone przeludnieniem planety. Następnie owi technokraci korzystają z zasobów Ziemi, aby wzbogacić się, a w tym samym czasie posługują się praniem mózgów oraz cenzurą, aby ukryć prawdę przed ocalałymi ludźmi.

Autorstwo: Lex Weiser
Źródło zagraniczne: DystopianLiving.substack.com
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com

26

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. andi170 21.11.2022 11:59

  Czasami s-f nie jest fantastykom tylko rzeczywistością utajnioną.

 2. Stary Kulas 25.11.2022 11:43

  Widziałem i świetnie pamiętam te odcinki.
  SPOILER ALERT!

  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

  W końcówce O’Neill podejmuje akcję ratunkową ludzkości w stulu MacGyver-a i… ginie.

  Oczywiście cudem i szczęśliwym przypadkiem udało się jednak przesłać ostrzeżenie w przeszłość a krew Jacka O’Neill uwiarygodniła je doprowadzając do zerwania kontaktów z tą obcą rasą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.