Elity chcą wojny, aby jak najszybciej zmniejszyć populację

Opublikowano: 03.03.2024 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3736

Cały ten konflikt [na Ukrainie] został spreparowany przez amerykańskich neokonserwatystów pod wodzą Johna McCaina i Victorii Nuland.

To McCain rozpoczął program zmian klimatycznych na waszyngtońskim Capitol Hill i nie miał on nic wspólnego z planetą. Opowiadał się przeciwko paliwom kopalnym, ponieważ miałyby one odciąć Rosję od sprzedaży energii. Nigdy nie chodziło o klimat, ale jeśli będą mówili kłamstwo dość często, jak zapewniał szef propagandy Hitlera, to wkrótce stanie się ono prawdą.

Ta strategia sprawdza się pod każdym względem. Wykorzystali to także przeciwko Trumpowi. Victoria Nuland używa jej przeciwko każdemu, kto jest przeciwny wojnie. W kółko nazywa ich „skrzydłem Putina w Partii Republikańskiej”. Demokraci zawsze rozpoczynają wojny, a Republikanie muszą je kończyć. To Nixon obiecał, że zakończy Wietnam; został wybrany, dostając ponad 60% głosów. Wyjątkiem była sytuacja, gdy Dick Chaney kierował Białym Domem pod komendą swojej firmy Haliburton; najechał Irak w oparciu o kłamstwo, że kraj posiadał broń masowego rażenia, gdy prawdziwym celem było przejęcie szybów naftowych. Jego własna córka jest tak przeciwna Trumpowi i jednocześnie tak silnie popiera wojnę, że musi to być tradycja rodzinna.

Potem Lindsey Graham przechwalał się, że wysłanie wszystkich tych pieniędzy na Ukrainę było najlepiej wydanymi środkami przez Kongres na zabijanie Rosjan. Gdyby powiedział to w USA, to byłoby to przestępstwem nienawiści.

Kiedy Zełenski został wybrany, obiecał zmniejszenie napięć z Rosją, co podało w 2019 roku CNN. Źródła ukraińskie od dawna utrzymują, że wybory zostały sfałszowane. Jakakolwiek prawda się za tym kryje, jest to prawie nieistotne. Ta wojna została rozpoczęta przez tymczasowy niewybrany rząd zainstalowany przez Victorię Nuland.

Victoria Nuland zaplanowała utworzenie rządu tymczasowego, aby Ukraina mogła rozpocząć wojnę domową. W tamtym czasie trafiła na pierwsze strony gazet po tym jak UE się nie zgodziła na te działania. Jej telefon, który wyciekł, „PIEPRZYĆ UE”, trafiał na pierwsze strony gazet na całym świecie. To pokazało, kto tak naprawdę rządzi. Ta wojna rozpoczęła się wraz z zainstalowaniem NIEWYBRANEGO rządu, a platforma Zełenskiego miała zakończyć wojnę i szukać pokoju, co zapewniło mu prezydenturę. Na to właśnie głosowali ludzie, ale neokonserwatyści ciężko pracowali, aby wywołać III wojnę światową, a Zełenski od początku zdradził swój naród.

W 2022 r. Macron spotkał się z Putinem, aby zachować pokój. Przez ułamek sekundy Macron wydawał się jedynym rozsądnym europejskim przywódcą w czasach, gdy wszyscy kibicowali III wojnie światowej. Teraz Macron zmienił stronę i nalega na III wojnę światową, być może po to, aby odwołać przyszłe wybory we Francji, tak jak Zełenski, i przekształcić Francję w dyktaturę, tak jak Zełenski zrobił to na Ukrainie.

[…] 31 grudnia 2022 r. prezydent Francji Emmanuel Macron w swoim noworocznym przemówieniu skarcił francuskich pracowników długą dyskusją na temat emerytur i konieczności większej pracy Francuzów. Następnie poruszył kryzys klimatyczny, stwierdzając, że „transformacja energetyczna to bitwa, którą musimy wygrać”.

Nagle Macron opowiedział się za wysłaniem wojsk NATO na Ukrainę, co byłoby początkiem III wojny światowej. Wielka Brytania odrzuciła ten plan. Przypuszczam, że Macron chce, aby Putin zbombardował Paryż, aby mógł stworzyć miejsca pracy dla swoich związków zawodowych i odbudować miasto.

Nie mogę bardziej podkreślić faktu, że to neokonserwatyści opowiadają się za wojną i całkowitym zniszczeniem Rosji. Przysięgają przy tym, że nigdy nie użyją broni nuklearnej, ponieważ wiedzą, że tak się nie stanie. Ci neokonserwatyści są zdrajcami krajów, z których pochodzą, tak jak Kaganowicz był zdrajcą Ukrainy. Wielkie kłamstwo polega na tym, że oni nakłaniają ludzi, by myśleli, że wojna to gra wideo, w której giną tylko żołnierze, co jest dalekie od prawdy.

Kiedy spojrzymy na I wojnę światową to całkowita liczba ofiar wojskowych i cywilnych wyniosła około 40 milionów. Liczba zabitych wahała się od 15 do 22 milionów, gdzie było 9 do 11 milionów personelu wojskowego, a liczba ofiar cywilnych wyniosła około 6 do 13 milionów. Ponadto było około 23 milionów rannych żołnierzy.

II wojna światowa była zdecydowanie najbardziej zabójczym konfliktem zbrojnym w historii ludzkości, w wyniku którego zginęło 70–85 milionów ludzi. Zestawienie pokazuje rzeczywisty koszt wojny, któremu nasze rządy wydają się kibicować. Bezpośrednio podczas wojny zginęło 50–56 milionów. Ponieważ w takich przypadkach nie można uprawiać żywności, to szacuje się dodatkowe 19–28 milionów zgonów z powodu głodu. Liczba ofiar śmiertelnych wśród ludności cywilnej wyniosła 50–55 milionów.

Dziś światowi przywódcy wydają się wiwatować na rzecz wojny. Media głównego nurtu nieustannie opowiadają się za wojną, ponieważ są kupowane i opłacane przez establishment – co przymusza je do posłuszeństwa wobec władzy.

Nawet gdyby nie było broni nuklearnej, to zgodnie z danymi z II wojny światowej, zginęło 3% światowej populacji. Dziś będzie to około 250 milionów – czyli prawie tyle, co w całych Stanach Zjednoczonych.

Ci ludzie mają hopla na punkcie populacji i chcą jej zdecydowanej redukcji. W 1900 roku liczba ludności na świecie wynosiła 1,7 miliarda. Do 2000 r. liczba ta wynosiła 6 miliardów, a do 2024 r. – 8 miliardów. Właśnie dlatego ci ludzie chcą wojny – chcą zmniejszyć populację, anulować wszelkie zadłużenie państwowe i zobowiązania bez pokrycia oraz zapoczątkować nowy powojenny boom mający na celu odbudowę miast, które zniszczą.

NATO może planować inwazję na Rosję, ale Chiny i Korea Północna dołączą do akcji. Sądząc po prognozach naszego komputera, Nie skończy się to dobrze dla Zachodu. Chciałbym się mylić i by program komputerowy Sokrates się mylił. Wydaje się jednak, że w tym momencie jest to nieuniknione. Nikt obecnie nie jest zainteresowany pokojem. Dotrzymajcie Porozumienia Mińskiego, a ta wojna zakończy się w ciągu 24 godzin. Na to odpowiada Victoria Nuland, że to wojna pobudzi gospodarkę.

Dziękuję ci Macronie za to, że pokazałeś światu prawdziwy plan. Kiedy będziesz usatysfakcjonowany? Kiedy zabijesz 50% ludzi podczas III wojny światowej? A może kiedy cofniemy się do roku 1900, mając zaledwie 1,7 miliarda?

Mówiono: niech będą błogosławieni czyniący pokój. Jednak znalezienie takiej postawy politycznej jest dziś trudne, jeśli nawet niemożliwe.

Źródło zagraniczne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

Komentarz redakcji „Prison Planet”

Główny doradca E. Macrona, Jacques Attali stwierdził w 2022 roku, że w planowanym konflikcie światowym zginą tylko 2 miliardy ludzi. I to chyba najlepiej podsumowuje stosunek elit świata zachodniego do swoich nie tylko rodaków, ale do całej ludzkości.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. pikpok 03.03.2024 15:36
 2. kufel10 03.03.2024 16:55

  Wystarczyły media spolecznościowe, kredyciki, selficzki z wycieczek i myszki już się przestały rozmnażać, spójrzcie co się dzieje w Korei Pd. Po prostu trochę cierpliwości, wojna nie jest potrzebna. Wygoda, fryzjer, kosmetyczka, torebeczka, bluzeczka, autko w lizingu, zdjęcie z pożyczonymi na pół godziny różyczkami, obowiązkowo zdjęcia pieseczków ze schroniska na profilu, to się dziś “liczy” wśród pseudo klasy średniej, a faktycznie klasy kredyciarsko-niewolniczej o mentalności ameby podpiętej światłowodem do telewizora. Dlatego osoby samodzielnie myślące doskonale wiedzą co trzeba robić.

 3. rozrabiaka 04.03.2024 00:29

  “Elity chcą wojny, aby jak najszybciej zmniejszyć populację” póki co, to tylko Europy wschodniej

 4. Wolfman 04.03.2024 12:07

  Bez żartów, to nie wojny a epidemie czyściły ludzkość

 5. Ubutose 04.03.2024 20:50

  Wojna to najlepszy biznes. Znacznie lepszy niż narkotyki, farmacja czy handel węglowodorami.
  Na całym świecie czyszczone są budżety zwykłych ludzi w imię coraz większych zbrojeń i zasilania działań wojennych.
  Największe światowe korporacje doskonale o tym wiedzą i nieustannie pracują przy pomocy kupionych/zależnych polityków i służb nad rozpętywaniem kolejnych konfliktów. Następnie zasilane są obie walczące strony, a zwykłym ludziom wmawia się patriotyczne frazesy o konieczności obrony ojczyzny 😁😁😁 Oni płacą własną krwią za zyski garstki najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na tej planecie )))
  Elity grają do tej samej bramki!!! Przeciwko nam.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.