Holocaust Polaków idzie zgodnie z planem

Opublikowano: 19.05.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1829

Rok 2020 był rekordowy pod względem liczby zgonów w Polsce od II wojny światowej. 2021 rok tę statystykę znacznie pogorszył.

Jak wynika z oficjalnych danych Głównego Urzędu Statystycznego, w 2021 roku w Polsce zmarło 519,5 tys. osób. To aż o 42 tys. zgonów więcej niż rok wcześniej, który – przypomnijmy – był rekordowy pod tym względem od czasów II wojny światowej. Z wyliczeń GUS wynika, że liczba zgonów w 2021 roku przekroczyła o blisko 154 tys. średnioroczną wartość z ostatnich 50 lat.

Sprawcy tego nieszczęścia (rząd warszawski) mają się dobrze i nagradzają jeden drugiego różnymi nagrodami. Niedzielski otrzymał nagrodę „wizjonera medycyny”, zaś niejaki Dworczyk nagrodę Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej – statuetkę Hipokratesa.

„W temacie” mordowania Polaków rząd warszawski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa: mord pandemiczno-szczepionkowy wraz z nadejściem wiosny zelżał, ale na jesieni powróci wraz z grypą sezonową. Zgromadzono gigantyczną ilość „szczepionek” , które nie mogą się „zmarnować”. W magazynach leży 25 mln szczepionek, zamówiono kolejnych ponad 70 mln, które zgodnie z umową zapewne trafią do Polski, gdyż producenci ani myślą zrezygnować z dostaw! Ubój szczepionkowy powróci z całą mocą, przy propagandowej kanonadzie chazarskich mediów.

Rok 2022 może jeszcze gorszy pod względem śmiertelności Polaków niż lata poprzednie, gdyż rząd warszawski uwija się jak w ukropie, aby uruchomić „drugą odnogę” depopulacyjną: potężny kryzys gospodarczy, z drożyzną, inflacją, niedoborami żywności, brakiem opału, itp. Odbywa się to poprzez szaleńcze działania polityków mające spowodować ogromną inflację: gigantyczne rozdawnictwo pieniędzy „na lewo i prawo” (w tym dla obywateli Ukrainy i zbankrutowanych władz tego państwa), monstrualne złodziejstwo pod pretekstem walki z pandemią i bez żadnych pretekstów, prowokowanie władz Rosji do zabójczych dla Polski sankcji gospodarczych, itp.

Skutki zdrowotne „strategii” depopulacyjnej rządu warszawskiego będą zapewne imponujące. Kogo nie wykończy polska służba zdrowia „kowidem, szczepieniami albo i odmową leczenia, tego zabije strach generowany przez media przed wojną i epidemią, niedożywienie bądź głód, wychłodzenie organizmu spowodowane przebywaniem w nie ogrzewanych mieszkaniach, drożyzna, itp.

Depopulacja polskiego społeczeństwa idzie pełną parą, przy akceptacji większości obywateli, otumanionych przez media i nie mających pojęcia „co jest grane”! Garstka ludzi rozsądnych, próbujących wytłumaczyć rodakom w czym biorą udział, jest przez media opluwana i szykanowana przez władze, czego właśnie doświadcza ponad 100 lekarzy i stomatologów ciąganych po sądach za mówienie prawdy o oszukańczej „pandemii”.

Idziemy na dno, pokonani przez „telewizory”!

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Na podstawie: NCzas.com
Źródło: NEon24.info

29

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. hashi 19.05.2022 12:53

    Problem jest taki, że 10 mln wymordowanych Polaków zastąpi 10 mln Ukraińców, Chazarów i Żydów. W statystykach populacji wyjdzie, że jest bez zmian czyli dalej 40 mln. Ukro Polin ostateczny rozbiór Polski.

  2. AlbertW41 19.05.2022 16:40

    Nie pokonani przez telewizory bo to mozna wylaczyc ale przez wlasna glupote, mamy taki rzad na jaki zaslugujemy. Przeciez ktos ich wybral?

  3. Jaccyb74 20.05.2022 08:02

    Jak w tytule – przebiega zgodnie z planem. Śmiem twierdzić ze nikt ich nie wybrał bowiem wybory to pokaz dla ludu – teatr, fasada itd – jeden wielki wał od lat. Ten rząd to kolejny zlepek podstawionych polskojęzyczych podstawionych agentów realizujących długoletni plan którego celem jest wybicie nie tylko Polaków a przede wszystkim Słowian. Dlatego te kraje są niszczone od lat ponieważ naród “wy*rany” bardzo nie lubl grupy z genetyką słowian co udowodnili już swoimi Biolaboratoriami na Ukrainie. Jesli ktos mysli ze to laboratoria to własność USA to jest w błędzie. w kazdym razie widać że akcja depopulacji idzie pełną parą i teraz tylko czekać kiedy napuszczą Polaków na Ukraiñców lub odwrotnie a później to tylko juz posprzątać i jesteśmy w Polin. Ciekawy jestem kiedy ludzie zaczną wieszać tych pseudo “polaków” z rządu bo to chyba jakoś już niedługo powinno się zacząć. Choć ja myślę ze oni juz tylko czekają na podstawiony samolot i ucieczka do Dubaju lub gdzieś w te okolice

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.