Genetycy z USA ogłosili sztuczne pochodzenie koronawirusa

Opublikowano: 10.06.2021 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1809

Charakterystyka genetyczna wirusa SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19, wskazuje na jego sztuczne pochodzenie. Naukowcy dowiedli, że patogen COVID-19 ma ślad genetyczny, którego nigdy nie widziano w naturalnym koronawirusie.

Autorzy artykułu, dr Stephen Quay i profesor UCLA Richard Muller, zaproponowali przyjrzenie się śladowi genetycznemu SARS-CoV-2, którego nie obserwuje się w naturalnym koronawirusie.

Autorzy w najnowszej pracy wykazali, że mogą znacznie zwiększyć śmiertelność koronawirusa, wprowadzając specjalną sekwencję do jego genomu w najbardziej odpowiednim miejscu, czytamy w artykule. Jednocześnie nie ma śladów manipulacji, mimo że zmieniają one strukturę wirusa, pozwalając mu łatwiej wprowadzić materiał genetyczny do komórki ofiary.

W rzeczywistości w całej klasie koronawirusów, w tym CoV-2, taka kombinacja CGG-CGG nigdy nie została zidentyfikowana na wolności. Oznacza to, że zwykła metoda nabywania nowych umiejętności przez wirusy, zwana rekombinacją, nie ma tu zastosowania. Wirus po prostu nie może przyjąć takiej sekwencji od innego wirusa, jeśli nie posiada jej żaden inny wirus.

Steven Quay i Richard Muller twierdzą, że laboratorium w Wuhan było znane z prowadzenia badań „ulepszeń funkcjonalnych”, w których naukowcy „celowo przeładowali wirusy w celu zwiększenia śmiertelności”.

Autorstwo: tallinn
Na podstawie: WSJ.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 16, średnia ocena: 4,06 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
flipper
Użytkownik
flipper

Wszystko to przez fuc…’n ludzką zachłanność. Zrobić w chińskim laboratorium morderczego wirusa, najlepiej jednocześnie z antidotum (jak w MI: Chimerę i Bellerofonta) a potem handlować na światową skalę życiem. Prawie się to teraz udało. Niestety prawie, … więc, albo będzie dogrywka, albo może coś podobnego -nanoroboty(?!), 5G, albo coś innego.
Jakoś trzeba stworzyć popyt na życie.

beth
Użytkownik
beth

info o pułapce zastawionej na fikcyjne długi

https://rumble.com/vibbcv-wiadomoci-6-czerwca-2021.html