Były senator USA twierdzi, że kosmici odwiedzają Ziemię

Opublikowano: 09.05.2020 | Kategorie: Paranauka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Były przywódca większości w senacie USA Harry Reid uważa, że rząd powinien natychmiast zająć się zjawiskiem UFO, gdyż jest prawdziwe i najważniejsze na świecie. “Czas powiedzieć otwarcie: Ziemia jest odwiedzana przez obce cywilizacje” – powiedział w jednym z wywiadów.

Były przywódca większości senackiej Harry Reid ogłosił, że uważa UFO za najważniejszą sprawę dla współczesnego świata. Jego zdaniem rząd amerykański powinien robić więcej, aby badać niezidentyfikowane obiekty latające (UFO). „To jest prawdą… oni tu rzeczywiście przylatują” – powiedział Reid w rozmowie z „Vice”. „I myślę, że my, ludzie, nie możemy być tak naiwni i uważać, że jesteśmy jedynym gatunkiem w całym wszechświecie”.

Były Senator opracował dwa programy Pentagonu przeznaczone do wyszukiwania i badania UFO, niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych i zaawansowanych technologii używanych w statkach powietrznych.

Za czasów pełnienia funkcji senatora wciąż nalegał, aby rząd robił więcej w celu badania UFO. „Smutne jest to, że dla najważniejszej sprawy dla naszej cywilizacji robi się tak mało” – powiedział senator Reid. „Dzięki naszej pracy dowiedzieliśmy się, że obserwacje UFO to sprawa dotycząca nie setek, ale tysięcy ludzi na całym świecie” – tłumaczył podczas wywiadu dla portalu internetowego.

Emerytowany polityk nalegał, aby rządzący wreszcie zdecydowali się ujawnić prawdę o tym, że Ziemia jest regularnie odwiedzana przez wiele obcych ras istot. „Powtarzam teraz po raz drugi lub trzeci, że ludzie nie powinni się bać. Myślę, że zbyt wielu moich przyjaciół boi się w to zaangażować, ponieważ obawiają się że ktoś pomyśli, że zwariowali. Ja to robię od dawna i w żaden sposób mi to nie zaszkodziło w działalności politycznej”.

W zeszłym tygodniu Pentagon opublikował trzy odtajnione filmy wideo zrobione przez pilotów US Navy, na których widać pojazd UFO nieznanego pochodzenia. Pentagon potwierdził prawdziwość filmów.

Harry Mason Reid (ur. 2 grudnia 1939 w Searchlight w stanie Nevada) – amerykański polityk, senator ze stanu Nevada (wybrany w 1986 i ponownie w 1992, 1998, 2004 i 2010), członek Partii Demokratycznej. 16 listopada 2004 został wybrany na przywódcę senatorów Partii Demokratycznej, stając się tym samym Liderem Mniejszości (ang. minority leader), funkcję tę pełnił w latach 2005-2007. W 2007 Partia Demokratyczna uzyskała większość w senacie, a Read został Liderem Większości. W 2015 większość odzyskała Partia Republikańska, a Reid ponownie został Liderem Mniejszości, stanowisko to zajmował do odejścia z senatu w 2017. W latach 1971–1975 pełnił funkcję wicegubernatora Nevady, a w latach 1983–1987 był przedstawicielem Nevady w Izbie Reprezentantów Stanów Zjednoczonych.

Na podstawie: CNN.com
Źródło: Nautilus.org

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

“oni tu rzeczywiście przylatują” – jacy oni? I czy posiada ten pan dowody materialne na przylatywanie “onych”?