Bill Gates i dr Anthony Fauci inżynierami projektu depopulacji

Opublikowano: 16.04.2020 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3096

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki” – George Orwell.

W obecnym czasie przemian i wstrząsów, które przetaczają się przez naszą cywilizację, należy zachować spokój i zdrowo rozsądkowe myślenie, chociaż nie jest to proste, jednak tego typu sytuacje wymagają od nas jasności umysłu. Ponad to wymagają od nas podążania w kierunku prawdy i trudnych odpowiedzi. Dziś po raz kolejny dotkniemy trudnych do zaakceptowania odpowiedzi jednak tylko w ten sposób będziemy mogli realnie dostrzegać i pojmować otaczającą nas rzeczywistość.

Lobby szczepionkowe, u którego szczytu znajduje się kilka osób odpowiedzialnych za realizowanie projektu depopulacji przy użyciu zainfekowanych szczepionek obejmuje takie osoby jak chociażby: Anthony Fauci były dyrektor NIAID. Anthony Lake, dyrektor wykonawczy UNICEF. Margaret Chan, dyrektor generalna WHO. Joy Phumaphi, przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Doradczego i Sekretarz Wykonawczy, Afrykański Przywódca Sojuszu Malarii. Oraz Tachi Yamada, prezes Global Health w Bill & Melinda Gates Foundation.

Dr Anthony Fauci, dla globalistów stał się ukochanym prorokiem zagłady podsycającym masową histerię wśród amerykańskiej opinii publicznej w związku z rzekomym przeludnieniem planety. Fauci pracował kiedyś z technokratycznym oligarchą Billem Gatesem przy jego „Globalnym planie obejmującym działania przy użyciu szczepień”. Mało tego, Anthony Fauci jest, wieloletnim członkiem grupy koordynującej operacje szczepień finansowanych przez Billa Gatesa.

Co istotne i w bardzo mocny sposób ujawniające prawdę, Fauci w czasie pandemii koronawirusa wywołującego zespół COVID-19, bardzo przeciwstawił się stosowaniu hydroksychlorochiny, leku stosowanego przeciw malarii, pomimo tego, że wielu lekarzy i specjalistów dowodzi, że lek ten wspomaga walkę z koronawirusem. Zatem co się dzieje, że mainstream stojący za szczepieniami tak panicznie obawia się lekarstwa na koronawirusa SARS-CoV-2?

Odpowiedz jest banalnie prosta, Anthony Fauci i jego „kumpel” Bill Gates, chcą zamiast lekarstwa dać wszystkim szczepionkę. Zatem lobby szczepionkowe będzie dążyć do wprowadzenia nakazu szczepień, wbrew wszystkiemu, ponieważ szczepienia są istotnym elementem depopulacji. Czy do takiej sytuacji dojdzie w Polsce? Tego nie wiemy, dziś za wcześnie by o tym prorokować, jednak w USA czy chociażby w Kanadzie jest to bardzo realne.

W tej chwili Anthony Fauci próbuje dokonać przewrotu w Białym Domu, aby obalić ostatnie formy sprzeciwu wobec przymusowych Szczepień, idei którą de facto stworzył wraz z Billem Gatesem na życzenie Deep State. Zaznaczamy, że kręgi związane właśnie z Deep State będą naciskać, naciskać i raz jeszcze naciskać, aż każdy Amerykanin będzie zmuszony przyjąć szczepionkę. To nie jest fikcja, lecz fiksacja tych właśnie „elit” na punkcie depopulacji.

„Globalny plan działania na rzecz szczepionek” został ogłoszony w 2010 roku, jako partnerstwo publiczno-prywatne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF), Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) oraz projektu realizowanego przez Melinda Gates Foundation. Projekt ten miał zgromadzić jednych z najpotężniejszych globalistycznych aktorów na świecie i zachęcić ich do spiskowania na temat sposobów sprzedawania szczepionek na całym świecie.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 16, średnia ocena: 4,13 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o