Żydzi stoją za odebraniem pasma Radiu Maryja w Kanadzie

Opublikowano: 15.12.2020 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1450

Z oficjalnej korespondencji kierowanej przez Matta Caine, wiceprezydenta Whiteoaks Communication Groum, do o. Jacka Cydzika CSsR, Dyrektora Centrali Radia Maryja w Kanadzie – dowiadujemy się, iż swoją decyzję o natychmiastowym zerwaniu umowy z Radiem Maryja – właściciele stacji nadawczej konsultowali z żydowską organizacją międzynarodową B’nai B’rith Canada.

Jak podano w mailu właściciel stacji – CJMR skontaktował się z żydowską międzynarodową organizacją B’nai Brith oddział Kanada w celu konsultacji dotyczących otrzymania przez media społecznościowe rzekomych zarzutów ws. Radia Maryja. CJMR otrzymał również list w tej sprawie od Światowego Kongresu Żydów.

Bnai Brith Canada wydała 14 grudnia oświadczenie, w którym wyraża zadowolenie z faktu pozbawienia Radia Maryja możliwości nadawania na falach CJMR.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.